16
  • Lez
    #1
    Na bíztató kilátások a linux piacon. Vagy fizetős lesz a linux, vagy csődbe mennek a fejlesztő cégek...
  • #3
    a puding próbája az evés. kérdés: megeszik-e az árcédulát az emberek vagy áttérnek debiánra? :)
  • Lacc
    #6
    Útálom a Linuxot. Meg Tuxot is.
  • MuERTe
    #8
    a linux szabadsága a választás lehetőségéből ered.ha nem felel meg az egyik disztribucio használhatsz másikat,és a programok ugyanugy futnak rajta.
    az m$ pont ettől fél.ugyan ki használná a termékeiket ha lenne,ha lenne kompatibilis oprendszer a piacon?
  • ixyon
    #9
    jaja
    es pls. ne mogyatokolyasmit, hogy utalom a linuxot, mert a faszoat is levaghatod, he megindoklod. csak olyan jo itt nagykepunek lenni, mert utalni valamit nagyon majer dolog.
    es azt se mongyatok, hogy vege a linux szabadsaganak, mert a redhat meg ingyenes, a debian meg ingyenes, meg a slacware is(bar haldoklik) a suse ingyenes, a mandrake ingyenes, az osszes ingyenes, csak 1 ilyen kicsi noname ceg, mint a calderra asszi, most akkor maradnak nala a delhasznalok. de szerintem nem fognak.

    MuERTe! a winney-vel meg lehet futtatni linuxon minden DX7es alkalmazast, wordot, meg mondent, meg D3Ds cuccokatis, csak persze azt is proci erjebol nyomja, csak csihalassu, mert az egeszet ertelmezi!

    mz/x2!
    vegyel vindo`zt, neked ugylatom azvalo

    es szerintem a calderra most irta ala a halalos iteletet.
  • MuERTe
    #10
    én ismerem a wine-t:)
  • MuERTe
    #11
    a wine-re visszarérve egy kicsit:az xp gépigényét látva,a wine akár még gyorsabb is lehet mint az eredeti m$ termék:)
  • ixyon
    #12
    jaja::) es valamit elfelejtettem:
    annak, aki nem szereti tuxot, azt a kicsi bajos aranyos pingvint, csakazeket tudom ajanlani:





  • KaanGr
    #13
    jók ezek a képek, csak olyan érzésem van, mintha egy ovodában lennék.
  • MuERTe
    #15
    hát persze,mindennek ára van.
    csak nem mindegy mit kapsz a pénzedért.
  • ixyon
    #16
    hat ha te otthon fel akarsz telepiteni 1 debiant a gepedre, es feltelepited, es fasza webkiszolgalsz vele, az speciel qrvara ingyen van oprendszer felol, csak fizetned kell a villanyt, meg az internetkapcsolatot. dea rendszer, meg a kiszolgalo ongyen van. de persze ha online frissitest akarsz a rendszeredre, akkor maris fizetni kell::)