15
ez nem vicc !!! meg kell nézni !!!!!!
  • Coine
    #1
    EZ NAGYON KOMOLY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    KIRÁLY OLDAL !!!!!!!!!!!!!!!!!
    Meg kell nézni !!!!!!!!!

    www.tomshardware.hu

  • Bradock
    #2
    THX. THX. THX.......!
  • Coine
    #3
    szívesen, az infot Dikkma-tól kaptam, neki a köszi szépen :)

  • Anee
    #4
    Hűűű speed az megvan...
    Már vagy egy hete tok róla:((((
    Meg Gamestaron is közölték.....
    Speed az ottvan
  • dewdew
    #5
    Megmondom oszinten, hogy nem orulok, pedig kellene. Inkabb azt mondom, hogy az egyik szemem sir, a masik nevet.

    A helyzet a kovetkezo: 2001 junius 26-an kitalaltam, hogy csinalok egy hardware-oldalt magyarul, hiszen rengeteg angolul nem erto olyan ember van, akit erdekel a szamitastechnika. Hatalmas lendulettel vagtam bele, es az elso ejjel leforditottam egy jo hosszu cikket a RADEON LE-rol, masnap egy rovidebbet egy Kyro II chipre epult kartyarol. Most ezek az anyagok talalhatoak meg az oldalon. Mondhatjatok, hogy mi az, hiszen csak ketto, de az oldal is csak 3 napos. Most is egesz ejjel azon szorgoskodtam, hogy csinaljak nektek egy uj cikket, amit a Tomshardware-rol szedtem (Athlon 1400, Duron 950). Most reggel akarom felrakni, de elotte gondoltam benezek ide a forumba, es latom am, hogy elkestem. Nem csak egy napot, hanem honapokat, hiszen az a rengeteg anyag hatalmas mennyiseg az enyemhez kepest. Na meg legalis.
    Tehat az otletemet kidobhatom az ablakon, viszont legalabb van egy RENDES oldal a magyaroknak is magyarul.

    Kisse szomoruan, es csalodottan, de sok sikert kivanok a tomshardware.hu-nak, es remelem, hogy kitolti azt a hatalmas urt, ami a magyar hardware-tesztek helyen tatong.

    dewdew
  • mateos
    #6
    www.new-warez.com


    a legjobb warez oldal , es itt lagalabb tenleg fent vannak a dolgok

  • Dikkma
    #7
    Nem mondta senki, hogy ez mai hír
    Én egyébként egy hónapja nem neteztem többet heti fél óránál, de azért bocsáss meg nekem
  • Anee
    #8
    Nembaj......semmi baj...
    Csak azt mondtam kicsit megkésett...
    mind1 valakinek még így is új
  • Dikkma
    #9
    Hát ja. Amúgy nagyon baró!
  • MuERTe
    #10
    miért nem ajánlod föl a segitséged nekik?
    rájuk férne valaki,aki tud magyarul.
  • MuERTe
    #11
    nem fikázni akarom az oldalt,de látszik a cikkeken,hogy egyszerü tükörforditoval készült a magyar forditás,és csak meg lettek kozmetikázva.sok mondat az angol nyelvtani szabályokhoz igazodik,és néhányat csak többszöri olvasásra értettem meg.
    a kezdeményezés amugy dicséretes,lesz ez még jobb is:)
  • kowajano
    #12
    jo ötlet
  • n3whous3
    #13
    Jó ég, kicsit régen írtatok ebbe a topikba :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Drephis
    #14
    jézus...
  • Rockynhooo
    #15