178
Tapasztalatok szolgáltatókról és készülékekröl
  • Nores
    #1
    Döntés elé kényszerültem. Szóval igazság szerint a Nokiát választanám, de elég pofátlanul felvitte a Westel az árakat, arról nem is beszélve, hogy a Nokia szinte tömegcikk lett (szinte mindenki Nokiával rohangál). Ezért fontolóra vettem az Ericsson R320s-t, az legalább olcsóbb is, tudásban ott van, és szerintem elegáns is.
    A Nokia 3310 bevezetésekor 32 eFt volt, most már 45 eFt, és hétről-hétre drágul (a szoftverproblémákról nem is beszélve). A 3210 csak a Pannonnál van, viszont az már kicsit öreg készülék. Úgyhogy maradtak az Alcatelek, amik nagyon rondák, csupán az 501, és 701 tetszik (de az nagyon), de mindegyik 50 eFt fölött van. Ezért gondolkodom most az Ericsson R320-ason. Valakinek van tapasztalata ezzel a készülékkel kapcsolatban? Esetleg valahol találhatok róla tesztleírást?
  • Laalee
    #2
    a nokika szarok aki az ellenkezöjet mondja vagy elfogult vagy baromi nagy mazlista... r320 eleg jo valasztas... esetleg nezz közül a siemens ek között...
  • Lteebee
    #4
    Télleg kircsi az R320.

    Azért van, ami ellene szól.
    Ahogy majd minden telónak, ennek is van típushibája: végfokzárlat.

    Az enyém most van szervizben, addig egy c25-öt kaptam kölcsibe. Nehéz mexokni.
  • Laalee
    #5
    ez az olcso rx on hibaja valami dzsunka cegnel gyartatjak a kifuto teloikat, a t28 nal is ez volt ahogy leesett az ara, sorba jöttek be a vegfokhibas t28 asok az orszagba...
    amugy honnan tudni hogy vegfokhibas? 0 tererő vagy baromira ingadozik?
  • Lteebee
    #8
    Kikapcsol és se kép se hang, se bekapcs, se ló...., se ki....... k.... anyja.
  • Lteebee
    #9
    Ez is azért van, mert nyitott vagy a jó és új dolgok felé.
  • Laalee
    #10
    aham hat az telleg szar... sebaj kicserelik gariba es franko telod lesz ujra...
  • Lteebee
    #11
    Csak attól félek, hogy megint csak két hónapig.

    Komolyan mondom, le vagyok taglózva. Veszel egy új telót a szolgáltatódtól és ha jól időzítenek, akkor 13 hónap múlva suxol be, ha rosszul, akkor csak 1-2 hónapot bír.
  • Assassin
    #12
    Egyébként nem csak a telefonok de tulajdonképpen majdnem minden elektronikai vagy tartós fogyasztási cikket direkt limitált élettartammal gyártanak:((
    Sajna így fizetjük ki a fejlesztéseket és a köztes legyártott tipusokat.
  • Lteebee
    #13
    Rohadékok!
  • Laalee
    #14
    akkor ezert van hogy a 20 eves cucc meg most is meg a 3 eves meg mar dogledezik...
  • Lteebee
    #15
    Ha videót veszek, tutira egy 15 éves kékpontot, vagy egy nacionált.
  • Laalee
    #16
    te tudod en inkabb 3 evente cserelem :)
  • mateos
    #17
    motorola strack
  • Coine
    #20
    Nokia, Pannon
  • Nores
    #21
    Időközben - és ezért sem tudtam előbb ideérni - tönkrement a vincseszterem (ha már itt az elektronikai cuccokról megbízhatóságáról is szó esett). Szóval pontosan 1 éves korában ment tönkre, de szerencsére a garancia 3 évre szól - majd megpróbálom kicseréltetni. Addig is vettem egy újat, amire az adatok nagy részét sikerül átmenteni, de sajnos a telefonvásárlást emiatt el kell halasztanom. Gondolom 2-3 hónap múlva majd úgyis változik a piac.
    Most egyébként valószínű, hogy egy R320-as vettem volna Domino-kártyával.
  • mikike
    #22
    motorolám van
    vodafoneval

    ti meg kapjátok be
  • Frank99
    #23
    Nokia 6210, Pannon
  • Zocsi
    #25
    Nekem MOTOROLA M3880-as van. Saját! Dominós, kevés pénz van rajta! :) Kézzel festett előlap elől. Kézzel festett aksifedőlap. A fater fest ilyeneket. Ha bárkit érdekel a festett előlap, küldjön SMS-t erre a számra: 06/30 2183858
    Vagy látogasson el ide: http://www.boon.hu/valentin/valentin-7274.shtm
  • Efreet
    #26
    Alcatel 701, Westel :) kellemes, okos, fun :)
  • Laalee
    #27
    egyis reklam senkinek sem art...
  • Efreet
    #29
    ejha... :)
  • Lteebee
    #30
    Mondtam már, hogy jófejnek tartalak?
  • Laalee
    #31
    csak nehogy a telefonra is ugy legyen irva... :)
  • Dikkma
    #33
    Nekem 3210, Pannon
    De most vettünk két napja mutternak M35i-t, Pannont. Király.
    Ericsson R320 királyság!
  • Nores
    #34
    Azt hallottam, hogy Ericsson R320, amit kb. egy Nokia 6210-sel lehet összehasonlítani, most olyan olcsó, hogy nagyon fogy, és nehéz hozzájutni.
  • Dikkma
    #35
    Nem tudom, de a menüje jó, a telcsi könnyű, wapos, király, antennája erős, akksija király, szal el van találva rendesen.
    Haverom, aki most végezte el vill. mérnökit, és éppen Mexikóban tervezi a helyi GSM-hálózatot, kapott egyet az Ericssontól (merthogy annak dolgozik) és hozzá havi 20 rugót fizetnek, de az Ericsson és a Westel egymás felé más tarifával dolgoznak... - namost! tudom, hogy más is kap telcsit a cégtől, csak megjegyeztem.
  • Laalee
    #37
    erdekes hogy az r320 lagalabb 1 eve a piacon van ha nemtobb és csak most lett felkapva :)
    amugy az olcso RXon oknak 1 bajuk van szar helyen gyartjak... az antenna vegfoka kipurcan azt ugyjartok mint LTB vihetitek szervizbe... ha made is Sweden akor kircso a telo baja nemlesz soha, persze rendes hasznalt mellet. :)

    aki nagyon otthon van a teloknal az mondja mar meg mi a pontos verzioszama az R320 as csepp és porállo valtoazatának (nem az r310 re gondolok, van valami r32x es telo).
  • Lteebee
    #38
    Most azon remegek, hogy rendes végfokot rakjanak bele.
  • Laalee
    #39
    masodszorra mar rxon gyartmanyt szoktak legalabbis a t28 nal ez volt.
  • Lteebee
    #40
    Van, aki már 2x cseréltetett.
  • Sirius
    #41
    Siemens S35 a király!Pannon prakival 50000 forint.
    Nekem ilyen van és nagyon jó!
  • Lteebee
    #42
    Én sajnálok 50 ropit egy telóra.
  • Laalee
    #45
    akor ne nokiaban gondolkozz...
    8210 es dragta viszont szart se tud
    6210 idaig egy etlattam ismerosnel, 3 honap szarakodas es szerviz hegyek utan lecserelte, ezmost lehet veletlen is de akkor a nokianal a veletlenbol eleg sok van
  • Lteebee
    #46
    Én jókat hallok róla(6210).
  • Efreet
    #47
    az újabbak közül a legkevesebb gond azzal van... nomeg a 3330-cal... az simán be se kapcsolt harmadjára... havernak kb 2 napig bírta :)
  • Laalee
    #48
    6210 nekem is teccik csakhat nokia a fene se bizik benne
  • Lteebee
    #49
    Én már talán csak a Samsungban bízom(azok közül, amim már volt).
  • Laalee
    #50
    azokat nem ismerem
  • Efreet
    #51
    < skandálva>
    Alca-tel Alca-tel Alca-tel Alca-tel
    Alca-tel Alca-tel Alca-tel Alca-tel
    < /skandálva>
    tényleg kellemes az új széria... csak az 501-et miért adják egy áron a 701-el??? :)