89
...a viasat3on
  • mikike
    #1
    én is nézem, mert akármikor odakapcsolok mindig ez megy a Viasaton

    de azért nem nagyon értem

    mi annyira menő a Napsugárban?
    az hogy a többi még rosszabb?
  • CSOCSO
    #2
    a napsugár...ehh csodálkozom hogy még bennt van!! a másik csak kibaszott jo!
  • Dante
    #3
    Agysugár essen ki a francba:)
    bar.pest.hu
  • Breki33
    #4
    csak?

    en birom a napsugart :)
    nem tetszik de birom :)
  • Laalee
    #5
    flegma picsa azert van meg a sorozatban mert az összes közgázos öt tamogatja...

    zoli a befuto :) primko allat...
  • Laalee
    #8
    nemmindegy hogy beszel? amugy rakel nezni a tarsasgra és latszik hogy nem ertelmisegi... de igy sokkal jobb mntha könyvmoly barmokat mutogatnanak egesz nap...
  • Assassin
    #9
    A legröhejesebb az hogy a ''Valóság show''a valóságtól áll a legtávolabb.Ha a mandrók nem tudnák hogy kamerák figyelik őket,na az már valóságos lenne,így az egész megjátszott ,sőt azt is el bírom képzelni hogy üresjáratoknál kitalálnak vmi témát,konfliktust...
    Na mindegy szvsz okádék...
  • Laalee
    #10
    de akor az mar hasonlitana a dzsim kerri filmre :) nemtom mivolt a cime de ugyis tudjatok mirol van szo
  • Dikkma
    #12
    Amikor először megláttam a szereplőket, rögtön kitűnt a tömegből a Napsugár. Szerintem ritka idegesítő feje van.
    Miért nem lehet kiszavazni már a f@**ba?
  • Laalee
    #13
    megfigyeltetek hogy zoli egy primitiv alat?
  • Breki33
    #14
    DUmp es Dömper :)
  • :)
    #16
    micsoda vélemények:) tibiről még nem irt senki:)))) tiger tényleg nagy paraszt:))
    zolinak volt 1 yó húzása,amikor kipisált az ablakon:))))))))) ilyen hülyét:)) szerintetek kibirják ezek szex nélkül 2 hónapon keresztül ?
    :)
  • mikike
    #17
    szerintem tibi egyedül aki olyan emberszerű

    na jo akkor aki normális

    de a napsugit mint kedvencet még mindig nem értem

    a friderikusznak is van egy ilyenje, de az jobb csaj
    minden szempontból
  • Bith
    #18
    Napsugár rulez, és kész! :)

    Zoli essen má ki afaszba, valami nagyongörény ember. Meg milyenmá, hogy borotválja a hónalját, meg a tökeit is (azért vakargatja örökké).

    :)-nek: Má' hogy bírnák ki? Ezért járnak a WC-be dugni, ott ugyani nincs kamera. Tibi, meg Tiger már műsorra is került, de gondolom a Zolika is oda viszi a fiúkáit...

  • Laalee
    #19
    a zoli azert nem esik ki mert a fel orszag azert nezi hogy megint mit balhezik össze... amugy ez a kihugyozok az andrassy utra inkabb undorito mint hodejofej dolog...
  • Assassin
    #20
    Egyet áruljatok el: ezt is úgy kell nézni mint a sorozatokat,ilyne nyálcsöpögős BSE-áldozat módjára?:)
  • Laalee
    #21
    ugylatom ezekkel a rövidiesekkel bajaim vannak BSE mar megint syntax error... amugy ez is kb egy sorozat csak legalabb valamennyire eletszagu... bar ugyanolyan borzaszto mint egy del amerikai szappanopera
  • Bith
    #22
    Na most volt a műsor. Ahogy várható volt ismét Napsi kerül az egyik székbe :(. Tiger választ, de tökmind1, mert 98%, hogy az Erika lesz a másik.
    .
    .
    .
    Aztán meg jönne a bentmaradó csaj, meg mellé a Tiger. Úgyhogy, ha Tiger-nek egy csöpp esze van, és mondjuk szeretne nyerni, akkor muszály lesz neki most valamelyik fiút inkább kiültetni, mintsem Erikát...
    Ez már a végjáték, itt taktikázni kell...
  • Breki33
    #23
    szerintem nem fog fiut kiultetni...
  • Bith
    #24
    Hát igen, nem valószínű...
    Azért megírtam neki a meglátásomat.
  • Bith
    #26
    Hát, valóban Zoli lenne az ideális a második székbe :).
  • mikike
    #27
    tegnap bementünk egy haverommal a fashion cafeba
    a srác nagy báros, ilyeneket tud, hogy majdnem mindenki szegedi, meg hogy a McDonaldsban dolgoztak és tibi volt a fönökük
    villany nem volt valami kivágta, nem sokat lehetett látni
    napsugár pityergett a pultnál (kicsit én is megsajnáltam) de gondoltam dumáljunk vele, hátha felderülünk
    de ott volt egy okos nő, azt hajkurászta, hogy egyszerre csak egy, meg menjetek ki az ajtóhoz
    na mondom
    ide se jövök többet
    sznobériába
  • Breki33
    #29
    en fiu vagyok (legalabbis remelem)
    de a lanyok hulyek voltak hogy nem fogtak ossze a fiuk ellen, sajnalom ezt mert ugy jobb lett volna
  • Laalee
    #30
    2 3 ellen mit er?
  • Bith
    #31
    Tiger elbaszta...
  • Breki33
    #32
    nem most elobb kellett volna osszefogni
    mit baszott el TIger? :)
  • Bith
    #33
    Azt, hogy nem Zolit ültette ki.
    De azóta már Ő is rájött...
  • Breki33
    #34
    ja kosz felvilagosultam
    ki volt tegnap az a csaj akivel a TIger elment a fuggony moge smarolni?
  • Sputnik
    #35
    Laurát moncsicsinek csufolták mert annak öltözött
    farsangkor
  • Laalee
    #36
    a vizespolo nyertese... amugy ahogy latam rem primitiv...
  • Laalee
    #37
    hu nemar...
  • mikike
    #39
    hu letöltöttem egy játékot az a neve, hogy Big Brothers 2
    azt olvastam nagy siker volt

    hát ez eléggé fos
  • Bith
    #40
    Egy igencsak primkó kurva volt a csaj, ahogy láthattad. Egy kis gyöngyszem...Zolival dumált a csaj: "Én mindegyikőtöknek odaadnám magam, mind3an olyan jó srácok vagytok. Csak nem itt."
    De édi...

    Lalee: nem a vizespóló nyertese volt. Azok 2-en voltak, és korábban. Ráadásul ennél még azok is értelmesebbek voltak (pedig azok sem voltak kispályások).
  • CSOCSO
    #41
    na ne!!!!!!
  • Laalee
    #42
    na igen de az amerikaiak hulyek nekik meg egy ilyet is nehez felfogni...
  • Laalee
    #43
    azt az összefroglalot veletlenül latam és ott azt mndta hogy ö az egyik vizestrikos csaj...
  • Sputnik
    #44
    NAPSUGI A KIRÁLY!!!
  • Laalee
    #45
    kiesik ugyis :)
  • Fabesz
    #46
    Na akkor Napsi és Tiger a kiesők.Én Tigerre szavazok a Napsi nagyon leszerepelt előttem a mai adásban.
  • Sputnik
    #47
    Napsi a király