15
  • Coine
    #1
    "Az Intel szerint a két nagy rivális interfész a jövőben nem fogja egymást kiszorítani, és egyik sem fogja felváltani a másikat."
    itt az igazság...
    mert FireWire nincs minden alaplaon, nem is lesz, de USM 2.0 nem elképzelhetetlen...
  • Bitlisz
    #2
    Kocsog intel...
  • Coine
    #3
    nha és most mért ?
  • Coine
    #8
    Jó ez az USB, nemtom mi a bajtok vele, FireWire nem annyira elterjedt PC-n, inkább MAC-on van, de most már kezd megjelenni PC-n is.
  • Andor PaPa
    #9
    Az USB-vel még most is sok bajom van. Én inkább Plug-and-Pray-nek hívnám a technológiát. Sokszor beszar a rendszer, meg használhatatlan. Viszont amikor jó napja van, akkor élvezem az USB adta előnyöket, többek között a sebességet, a könnyű használhatóságot és a rugalmasságot. Az USB 2 pedig gyorsabb és kompatibilis lefelé. Ennek csak örülni lehet, aki pedig fikázza, az próbáljon digitális fényképezőről áttölteni soros porton.
  • Coine
    #10
    Jha, ez a tipikus duma : Intel, pfujj, akkor már mindenük suxxx...

  • Andor PaPa
    #11
    Lehet, hogy nem értettél meg világosan, de én éppen dícsértem az USB-t és az USB 2-t. Csak néha beszar a cucc, de ez nem csak az USB hibája, hanem a szoftveré meg a hardverelemeké is.

    Rosszindulatú.

    Szeretem az USB-t, Szeretem az USB 2-t, Szeretem Coine-t.
  • Coine
    #12
    Neeeem, nem neked mondtam a mondat második részét...

  • Coine
    #13
    Ezt csak úgy általánosságban mondtam, hogyha az intel benne van vmiben akkor már annak szarnak kell lenni, de ezt nem rád értettem hanem az " intel suxx-olókra "...

  • Coine
    #14
    Már ismerlek, tom te nem olyan vagy...nyugi...

  • Andor PaPa
    #15
    Ja, akkor megint bocs. De tényleg azt hittem...
    Akkor meg vagyok nyugodva. Bocs.