22
avagy kövessük figyelemmel Dr. Hannibal
  • Coine
    #1
    Hááát mit mondjak, ma láttam a filmet és sztem nem volt rossz film, csak nem érdemes előtte enni.
    Én ugyan bírom az erőszakot meg a vért, DE azt azért már nem amikor vkivel megetetik a SAJÁT agyát ........
    Mindent összevetve jó film volt.
    +én nem láttam a Bárányok hallgatnak c. filmet, de Hannibál ismeretében asszem ezen változtatni fogok hamar :-))
  • Coine
    #2
    gecccca, most veszem észre, hogy ez az 555-ik topic az Általánosban, wow :-)))))
  • Laalee
    #5
    szerintem is
  • Madman
    #8
    Némi kiegesziteskent megjegyzem hogy nem az agyat eszik meg hanem a homloklebenyet, igy mar nem is olyan veszes nem? :)) A filmet holnap nezem meg, a konyvet viszont 3x olvastam. Na azert az se semmi ahogy ott le van irva hogy milyen fuszereket hasznal es hogy hogy szeleteli a cuccost.... nem egyszeru az tuti! Ja es ahogy a bemutatoban lattam ahogy megerinti a hajat a korhintan meg egyebek... na nem kell mondanom hogy a konyvben meg csak nyoma sincs ilyseminek...
  • Coine
    #10
    Nem, nem :-)))
    Az agyát eteti meg Paul-al :))
  • Laalee
    #11
    ez elvileg a baranyok elotti idoben jaccodik, tehat nemsokköze van az időben utanajaccodo elsőrészhez.
  • netrunner
    #12
    Szerintem nem volt rossz film de a Bárányok hallgatnak-ot nem hozza be.
    Most már értem miért nem vállalta el Jodie Foster a szerepet...
  • Laalee
    #13
    legalabb olyan vicces lett volna mint az antony... 60 evesen jacca a 20on evest... muha
  • Jockey
    #14
    tipikus folytatás...
    ha az első részt nem láttam volna, talán még akkor sem fogott volna meg..
    egy két showjeleneten kívűl szerintem közepszerű filmről beszélünk..
    kifelyezetten vontatott, és tele volt logiki bukfencekkel...
    na mind1, azért nem szórakoztam rosszul, de léynegesen kevesebbett nyújtott, mint amire várt az ember..
    szerintem
  • Fabesz
    #16
    Hú azt meg kell nézni mindenképp.Egy alapfilm.Ráadásul megtörtént,de a második része már hülyeség annak már semmi köze nincs az elsőhöz,egy elcsépelt zombis baromság.
  • David01
    #18
    Ide is jó írtak.
  • David01
    #19
    Akarom mondani rég irtak ide. :)
  • Bubbax
    #20
    Ez a Bárányok hallgatnak folytatása. Egész jó film lehetett volna belőle ha nem erőszakolják meg a könyvet. A könyv vége persze teljesen más:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Hannibal elrabolja Clarice-t, telepumpálja gyógyszerekkel és analizálja, majd basznak egyet. Ezután kettesben elutaznak és boldogan élnek, amíg Hannibal meg nem eszi Starlingot.:)
    Szó sincs kézlevágásról.
  • Dark Messiah
    #21
    valaki tudja hogy mi lenne az időrendje a filmeknek ha sorrendbe akarom megnézni ???? de nem a megjelenés idejére vagyok kíváncsi.......már mint hogy kezdődik a hannibal rising-al és utána melyik jön, megtudjuk h egy beteg psyhopata aki mellesleg egy zseni, de......onnantól hogy folytatódik, elkövet valamit gondolom,és menekül Firenze-be...........de lehet h rosszul tudom......please help
  • Pookie
    #22
    1. Hannibal ébredése(2007)
    2. Vörös sárkány(2002)/ Az embervadász(1986)(ebben nem Anthony Hopkins játsza Dr. Hannibal Lecter-t, de mindkét történet a Vörös sárkány c. könyv alapján készült)
    3. A bárányok hallgatnak(1991)
    4. Hannibal(2001)