186
Baldur\'s Gate2:ThroneOf Bhaal
  • skorpio7
    #1
    IMYke2.0.0.0 !
    Csak a te kedvedért nyitottam ezt a topic-ot ! :)))
    Szóval van egy hely , ahonnan leszedheted a játék ISO-ját !
    Lehet , hogy ismered is már , de azért mail-be elküldöm a címet !
    Biztos hogy le lehet szedni , mert megnéztem és nekem is hozzákezdett a letöltéshez , csak hát tudod - én nem foglalkozom ISO-kkal .
    Másrészt meg , ez a stílusú rpg nekem nem jön be .
    3 talán annak nevezhető programom van , ami sokkal inkább tetszik : Ultima IX , Soulbringer , Summoner .
    Talán majd a Newerwinter Nights lesz az , amit legközelebb megszerzek ettől a programfejlesztő csapattól .
    Szóval ment egy mail !
  • skorpio7
    #3
    Nézz át a 0dayFTP topicba !
    Már ott is csak erről megy a beszélgetés !
  • IMYke2.0.0.0
    #4
    skorpio7!

    A játék már meg is van! Lekaptam, de nem a godabuzz-ról, hanem egy segítőkész skac által.
    Mindamellett a játék nemsokára CD-re kerül. :)
    Ha kell, akkor neked is fel tudom dobni valahova, bár olvasom, téged nem nagyon érdekel. Hátha mégis...
    Amúgy nekem nincs meg az Ultima IX és a Soulbringer. :((( A Summoner megvan, azt kissé FPS-nek tartom.
    Az Ultima IX-hez rohadt erős gép kell, nem? Neked bivalyerős géped van? (Nekem csak egy "mezei" Celeron (1) 300@300 + 96 MB RAM + Voodoo Banshee 16 MB)
    A Soulbringer pedig tudtammal klasszisokkal jobb, mint a megjelenését követő Diablo 2! :) Bár igaz, a Dio2 inkább akciójáték lett, míg a soulbringer igazi RPG.
    ... Na nem ömlengek tovább! Olvastam mailt, és ment is egy neked!

    PS.: köszi a topicot! :)
  • skorpio7
    #5
    Kössz , de tényleg nem kell ! :)
    A BG2 ( alap játék ) is megvolt , de inkább átadtam az unokatesómnak , aki inkább ilyen rpg megszállott .
    Hát igen , az Ultima IX tényleg bivaly gépet igényel , mivel a készítők egy kicst "elbaszták" a játékot.Utólag adtak ki hozzá egy patch-et , ami a D3D-s kártyák jobb támogatását segítette elő és így jelentősen felgyorsul a játék is .
    Mivel nekem ugye csak "biztonsági másolat" van , így kellene a crack patch hozzá , hogy nálam is gyorsabban fusson.
    Igaz , még nem vettem magamnak a fáradságot , hogy szétnézzek pl. astalavista-n a patch-et keresve .
    Tudsz egy helyet , ahol esetleg még fent lehet ?
    A Soulbringer a majdnem kijátszott játékaim közé tartozik , mivel közel a befejezése előtt futott be az RA2 , így az utóbbira koncentráltam inkább és azóta is talonban van a játék.
    U.i.: Nekem is egy mezei celeron 466 ( 583MHz-re húzva ) + 256 MB RAM + Asus TNT2 32 MB a gépem felszereltsége.
  • M.A.D.
    #6
    A Soulbringer tényleg KIRÁLY volt!!!!
  • skorpio7
    #10
    Kössz ! :)
    De hol találom a patch-et ?
  • skorpio7
    #15
    KÖSZÖNÖM !
    Megtaláltam mindent és le is tudtam szedni mindent hozzá ! :)))
    Ez tényleg egy szuper oldal( magyar) a játékhoz !
    Legalább van egy leírás is , ami alapján el lehet indulni .
    Örök hálám kisérjen földi utadon ! :)
  • Wenik
    #18
    A BIN,CUE filet CDRWIN CD-iro progival felegeted CD-re.
    Elotte ajanlatos belenezni vagy pl Virtual Daemon Managerrel felmountolni, es kiprobalni muxik-e.

    Udv
  • IMYke2.0.0.0
    #19
    Erről már annyiszor írtam, úgy látom állandó téma. Íme:

    Erről már korábban írtam, de látom visszatérő probléma, hát újra ide másolom:

    © IMYke2.0.0.0 2001. jún. 10. 11:35 | Válasz erre | #142 (Programok beszerzése/O-Day FTPz)

    Amit letöltöttél nem más mint egy ISO file WinRAR-ban.
    A teendők:
    1. Nyisd meg a gépeden lévő aktuális verziójú WinRAR-t.
    2. Keresd és nyisd meg vele a *.001-es file-ját a a proginak.
    3. Amint megnyitod, a WinRAR-ban látni fox egy *.bin és egy *.sfv vagy *.cue file-t.
    4. Tömörítsd ki a fileokat egy könyvtárba (vagy a WinRAR által felajánlottba).
    5. Ha van CD-íród, akkor nincs más dolgod, mint a *.bin file-t ISO-ba konvertálni mondjuk a Windows-os Bin2Iso-val, vagy megnyitni a file-t az IsoBuster 0.99a-val, ill. azzal kitömöríteni egy könyvtárba, hogy könnyedén felírhasd, mint egy simán lemásold CD-t.
    Ha nincs CD-íród, de játszani akarsz vele, akkor használd a Deamon Tools-t. Ezzel a progival mountold be a *.bin file-t, s az úgy fog elindulni, mintha a CD-t tetted volna be a meghajtóba, azaz: tudod telepíteni, ill. játszani a játékot! (Virtuális CD-ROM-ot hoz létre a gépeden.).

    Na remélem, segítettem! Bye!
  • Wenik
    #21
    Udv
    Supergamez.hu FTP-n
    upload\cdr
    CDWRIN nem full de van hozza egy reszletes leiras angolul.
    De ennek a topicnak NEM ez a temaja.
    Inkabb a "Programok beszerzese" forumba kellene irkani ilyet
  • IMYke2.0.0.0
    #22
    Válasz:
    http://www.cdgrab.hu

    Itt van minden, ami szép és jó.
  • Wenik
    #24
    Nezz at a "Programok beszerzese: 0dayftp" tobicba van egy rakat cim.
  • I.C.ram
    #28
    en amr vegig jatszottam de a WATCHER KEEP-be meg nem mentem be! :((
  • Jockey
    #30
    halika mindenkinek
    kérdés: hallottam hogy a kiegbe bizonyos skill-el is lehet fejleszteni a karijaimat..
    kérdésem hogy érdemes e felraknom a kieget (még nincs meg) ha még nem vittem végig a bg2-t..
    magyarán: van e valamilyen xp v. szintkorlát ami után érvényes a skill rendszer...??? valamint ez a skillrendszer használható-e a sima bg2 végigjátszásában?
    jock
  • I.C.ram
    #33
    Hello! na figyuzz tehat a skilleket csak 20 szint utan hasznalhatod!! csak akkor valaszthatsz!
  • Chris
    #34
    I.C.ram, nagy fenét 20-as szint után...
    16-os szint után már vígan osztogatja a játék a skillpontokat...

    Egy valami baromira idegesít. Nem bírom lehentelni azt a rohadék Demogorgont... Állandóan idézi Glabrezu barátait és ráadásul meg sem lehet karcolni... Pedig egy +5-ös Carsomyr nem tévedhetne. :)
    Mondjuk a partym csak egy darab Keldornból meg egy félisten cleric/mage főkariból áll, akivel eddig gond nélkül tiportam át minden ellenen. Egy karival játszani a legjobb!
    Naszóval, ha valaki megölte, akkor néhány tippet kérnék.
    Előre is köszi.
  • Chris
    #37
    Na megvolt az a Demogorgon. Végül is nem volt nagy kunszt, csak egy mocskos bug nehezítette meg a dolgomat. :(
    Szép summa jár a leápolásáért, fejenként mindenkinek 100ezer xp üti a markát.
    Kicsit frusztrál, hogy így 28/23-as szint után a cleric/mage-em megállt a fejlődésben, nem kap új memorizálható varázslathelyeket. :)
    Ezek után az Underdark egyszerű sétagalopp volt. :)

    Steve: az ajtónyitáshoz a megfelelő laborokban a megfelelő szörnyektől elvett sceptert kell használni. A slime laborban, ha ködös emlékezetem nem csal, akkor a kígyónál kell lennie annak a jogarnak.
    Egyébként rendkívül ötletesnek tartom ezt a szintet, gratula Bioware. :)

    Bonsoir!
    Chris
  • I.C.ram
    #38
    Hello volna egy kerdesem! mivel en mar vegigvittem de a WATCHER KEEP-be meg alig mentem be! tehat hogy lehet megolni a MEREG elementalok (azokat a kis csuszo taknyokat)???
  • Chris
    #39
    Találsz jegyzeteket, amik leírják, hogy csak villámmal lehet őket elpusztítani...
  • I.C.ram
    #49
    Freelancer: a tuzoriasok ellen a legjobb taktika ha sajat tuzorioasaiddal lepsz kozbe :)) ezt egy egyszeru domination varival megteheted (kurva szar a mentodobasuk ellene) en szereztem magamnak 2-3 oriast egyszerre es szinte nem is kellett utnom csak vigyazz!! inkab magad old le az oriasokat mert ha o vissza allnak az ellenhez akkor varatlanul tamadhat meg inkabb oldd le oket amig" zoldek" es nincsen rajuk szukseg
  • I.C.ram
    #55
    vagy a dispel magic-kel vagy a remove magic-kel mar nem emlekszem es nem is nagyon kellett hasznalni! :)
  • I.C.ram
    #57
    nem BUG!! van egy olyan varazslat mi leszedi a silence-t!! nezdd vegig az osszes "kek" es "feher" varszlatot amid van es megtudod olvasdd el a leirasukat!
  • I.C.ram
    #59
    Demi lich az egy hurka ha mar lich-eket olsz akkor menj inkabb KANGAXX-ra :)) egyebkent minor spell turning-gel mert eloszeretettel varazsol :)
  • Chris
    #60
    Apró tipp a lich leápolásához, hogy ha jól emléxem nem nyom magára csak mágikus fegyverektől védő varázst. Ergo a sima vasakkal le lehet őket verni. Azt hiszem demi-lich esetében ez nem jön össze.
    Másik út a +4-nél erősebb fegyverek használata, erre legalkalmasabb a Firkraag-tól elvett Carsomyr nevű +5-ös kétkezes kard, kizárólag paladinoknak. (bocs a szájbarágásért, de soha nem lehet tudni :)

    Silence ellen használd a vocalize varázslatot...
  • I.C.ram
    #62
    a a VOCALIZE mar nekem is beugrott :))
  • Demeter
    #74
    Na amint látom nem vagyok egyedül ezzel a Demogorgon-os " problémával ". Kicsit brutálisra sikeredett ez a démon herceg, nemdebár?
    Viszont lenne egy kérdésem, mi van akkor ha úgymond " lepaktáltam " ezzel az Demogorgon-al. Vagyishát beleegyeztem abba, hogy visszamegyek és beszélek a lovagokkal elhitetve velük, hogy megöltem. Szal visszamentem de nem mondtam azt, hogy megöltem volna. Erre õk megköszönték és elmentek, hogy majd õk bevégzik amit én abbanagytam. Erre megjelenik egy Spectral lady és megkér, hogy menjek utánuk és segítsek nekik visszaküldeni a Demogorgon-t Abyss feneketlen bugyrába. Ha elfogadom akkor fejenkét megdob 25K xp-vel + ad egy Helm's Scroll-t.
    Namármost mi a fenének nekem ez a scroll?? Valamiféle rituális felolvasást kellene tartanom?? Viszont mikor visszamentem a Demogorgon-hoz már minden Knight halott volt! Na most akkor mi van?? 5let?

    Chris:
    Azt mondod " nem volt nagy kunszt " részleteznéd ?? Elõre is thx cimbi.
  • Chris
    #75
    Kedves Dem:
    A scroll egy, magától Helm-től kapott tekercs, amit arra tudsz használni, hogy újra lepecsételd a tornyot, bezárva ezzel a Demogorgont és a lovagokat örökre. Nos, szerény véleményem szerint ez nem a legelegánsabb megoldás... :)

    Szóval nekem adott volt egy cleric/mage félisten főkari, meg egy hasonlóan izmos Keldorn a Carsomyrral felszerelve.
    (itt megjegyezném, hogy a démon által megidézett Glabrezuk sorozatszerű irtása a legjobb tápolási lehetőség a játékban)

    Főkarimra bocsátottam némi "gyengébb" védővarázst (improved mantle, stoneskin, mirror image, globe of blades, protection from magical weapons, stb.), ezt nyakon öntöttem egy improved alacrityvel meg time stoppal (alacrityből ha az elsőnek vége kell egy második is).
    Demogorgonra annyi death fog, incendiary cloud, cloudkill, storm of vengeance, stb tehát területre ható varázs amennyit csak észben tudtam tartani. Mire azok eltűntek ment a deva meg Keldorn barátom hogy véglegesen leápolják az így is csak injured vagy badly injured démonherceget. Persze Keldorn használta az improved whirlwind meg critical strike képességeket egyszerre.

    Konklúzió: ha jól emlékszem egy karcolás nélkül megúsztuk, Demogorgont meg 100 éves Abyss-i szobafogságra kárhoztattuk

    Próféta: szerintem az a duálozás baromi nagy hülyeség, indíts inkább osztott kasztot és menj teljesen egyedül amíg el nem érsz valami elfogadható szintet.

    Ami pedig a Demogorgon előtt lévő szörnypartyt illeti, legjobb taktika bezárkózni az alsó szobába, "háziorvos" módjára egyenként beengedni őket a rendelőbe, atjót csukni utánnuk és ellátni a bajukat.
  • Chris
    #77
    Két közepes szintű gyenge osztály? Te nem tudod mit beszélsz! A mai napon kezdtem el a kiegészítőt, az Irenicus utáni részt, és a főkarim 34-es papi, 26-os mágusi szintű. Hú de baromi gyenge...
    Úgy látszik nem olvastad el figyelmesen korábbi szösszenetemet. Nincs ellenfél ami gondot okozna. Mégcsak aludni sem kell, annyi varázslata van.

    És miért duáloznál egy 9-es szintű papot? Hogy tudjon két cure serious wound-ot varázsolni. Meg fogod vele váltani a világot később, ahol majd 200 körüli hp-ja lesz egy gyengébb harcosnak és a tizenakárhány hp amit gyógyít csak csepp lesz a tengerben.
    Akkor már indíts sima karaktert.
  • Chris
    #78
    Jah és kérlek a jövőben "keserű" tapasztalatok után oktass ki légy oly' szíves.
    Köszönöm.
  • Demeter
    #79
    Chris:
    Próba szerencse! Csak az a gáz, hogy mialatt a partym a Demogorgon-al foglalatoskodik az a két hatkarú félistenség egyfolytában bombáz mindenféle földi jóval. Amúgy az biztos, hogy igencsak fel lehet tápolni a karikat itt mivel egy Glaberzu 12K xp-t ér. És egy megidézésre vagy 6-8 biztos ott terem. Szal egy egy-egy ilyen " manõver " közel 100K xp.
    Na akkor próba szerencse....
  • Chris
    #84
    Proféta:
    Félre az ostoba agresszióval.
    Hozzászólásodból világosan kitűnik,hogy nem erősséged a matematika.
    Felvázolom neked a helyzetemet. Osztott kaszttal indultam, és teljesen egyedül mentem, társak nélkül. Mikor már egy olyan magasságú szintet értem el, hogy már egy-egy szintugrás szinte semmit sem jelentett felvettem Keldornt, hogy ne legyen olyan unalmas.
    A karakterem (direkt megnéztem) 36-os papi, 27-es varázslói szintű, míg Keldorn szintén 36-os. Jelenlegi állapotom a történetben: Irenicus elfeküdt, megöltem az első Bhaal gyermeket.
    Tehát az xp elősször kétfelé, majd később háromfelé oszlott, ergo 3 nem osztott kasztú karakterrel mentem... Hozzászólásodból kintűnt, hogy alapból 2 varázstudó karaktert preferálsz, ami valljuk be igen kevés egymagában. Erre még nyugodtan felszámolhatok egy harcost is... És máris ott vagyunk, ahol a part szakad. De ha nem számoljuk fel rá az sem baj, két karakterrel ha ugyanannyi xp-d lenne mint nekem van, akkor is kb. egy vagy két egész szinttel lennél erősebb. És mint már említettem volt, huszonakárhány szint után kb. 3 szintenként kap varázstudó kedvencünk új varázshelyeket.

    Tehát nekem a 27-es szintű mágusom 4 db. 9. szintű varázslatot tud. Egyel több vagy kevesebb oly lényegtelen.

    Jah, és baromira érdekelne majd a 40-es szintű mágusod, postázd a savegamet légyszíves.

    Szélmalomharc amit vívsz, teljesen lényegtelen erről vitázni, csak utánna kell számolni. Ha lehetne ütköztetni a karakterket, minden kiderülne :)

  • Chris
    #85
    Jah, majd' elfelejtettem...
    Szánalmasnak érezném magam ha azt kéne bizonygatnom, hogy többet játszottam, mint te próféta. Kisebb bajom is nagyobb annál, minthogy a hozzád hasonlókkal vitázzam itt. Próféta, még így, a számítógépre láncolva is tévedsz. Ez nyilvánvalóan kitűnik abból is, hogy nem tudod értelmezni, amit itt felvázoltam neked.
    Azon kevés időmben, amit gép előtt töltök, játszom egy keveset kedvenc RPG-mel és próbálok segíteni a hasonló érdeklődési körű publikumon.
    De ami tény az tény, te tévedsz, én tapasztalatból beszélek.
  • Spheriot
    #87
    Én egy karakterrel indultam, harcos/magus/ tolvaj nem láttam kárát hogy nem csak egy kasztbeli, mert így mindenhez ért egy idő után nem volt ellenfél főleg staff of magi megszerzése után.
  • Chris
    #88
    Spheriot: az jó, én az Icewind Dalet csináltam azzal. A játék fele után már meg sem tudtak sebezni... :)

  • Chris
    #90
    Hűha, ez nem volt semmi, ezt hívják kifigurázós módszernek.
    Nos semmiféle nagyképűsködésről nincs szó, csupán tapasztalataimat vázoltam fel. Lehet, hogy kisebbségi koplexust ébresztettem benned, sajnálom, "a hiba az ön készülékében van".

    Tökéletesen értem az érveidet, ellenben te nem az enyémeket. Elősször is 40. szintű mágust soha nem fogsz kihozni ebből a játékból, hacsak nem valami illegális eszközhöz folyamodsz.
    Kétélű fegyvert használtál és megvágtad magad. Én nem tudtam pontosan, hogy minden 3. szinten kap az a nyavajás mágus 1 db 9. szintű varázslatot, csak mondtam egy becsült számot viszonyítás képpen. Emlékszem, hogy volt olyan is, hogy x-edik szint után, mikor egymás után kb. 2-szer csak hp-t kaptam mágus szintugráskor, sikerült a játéknak adnia egy db. 6. szintű varázslathelyet.

    Előbbi tézisem beigazolódni látszik, miszerint nem érted amit írok, hiszen én egy szót sem szóltam a 9-es szintű papi kasztra.

    Majd elfelejtettem. Ha jól emlékszem, az AD/D szabályai szerint egy mágusnak a 9. szintű memorizálható varázslatai 3-ban vannak limitálva. De te csak gyűjtögesd őket szép szorgosan. :)))
    (nekem a 4-et egy fejpánt adja, vagy mi)

    Nyugodtan megmagyarázhatod újra, ezek a tények.

    Végül tájékoztatnálak, mivel kitűnt hozzászólásodból, hogy a kapott xp mennyiséget a csapat tagjai testvériesen "osztják el" egymás között. Tehát mindig osztódik az xp.

    Látom az RPG fanok kedvenc beszólását használtad rám... "jobban járnál egy Diablóval".
    Nos ez rám abszolút nem áll, mivel helyből gyűlölöm azt. De talán mondhattál volna valami sértőbbet, valami egyedibbet is, mivel ezzel csak magadat nevettetted ki. Játszottam én ezt már végig rpg stílusban, természetesen első alkalommal, mert sokadikra semmit sem ér.
    Ha már nagyon "errpégézünk", akkor ezt a titulust nem lehet kiakasztani a BG2-re, mert egy lineáris egyenes folyosó az egész játék. A BG1 sokkal inkább rpg volt... +6-os varázscuccok, tiszta diabló.

    Nem tudod mikor kell abbahagyni a vitát kedves vérpistike. De tudod mit kiskakas? Legyen ez a te szemétdombod!
    (két hét nyaralás alatt nem tudok veled agybajolni, de ha akarod megadom a számom és folytathatjuk)

    Tisztelettel:
    Chris
  • Chris
    #91
    Mellesleg nem értem, hogy a saját véleményedet, nézeteidet miért kell ilyen erőszakosan másra erőltetni.
    Tartsuk tiszteletben a másét.

    Na offtopicnak vége.
  • kokas
    #123
    Tenyleg igazad van az Icewind Dale-ben voltak az utolso chapterben.DE ott meg Frost Giantek is voltak es szerintem az Tob-ban levok mindkettonel erosebbek, ez mar erdekes.
    Na mindegy lenyomom oket!!!
  • kokas
    #124
    Vegul is mindegy, hogy a Soa-ban vagy az Ice-ban ban voltak a lenyeg, hogy mindketto AD&D alapu, ergo ugyanolyan statisztikaknak kene lenni a lenyeknek, csak ugy mint a Tob-ban nem?
  • Chris
    #130
    Na üdv, visszatértem, mindenki legnagyobb örömére! :)
    Ne haragudjatok, de Próféta hozzászólásaira még szükségszerűen reagálnom kell...

    Próféta:
    Kicsit már unalmassá vált, hogy ennyire kötöd azt a bizonyos ebet a karóhoz. Nem fognád fel, hogy a multi/duál vita csak egyszerű nézetkülönbségek, ha úgy tetszik vélemények egymásnak feszülése volt. Én mindmáig kitartok a multiclass felsőbbsége mellett, te viszont a duált preferálod. Ennyi. Elmagyaráztad, én is elmagyaráztam. Jobban ismerem magam annál, mintsem bárkit is ok nélkül sértegessek, fikázzak. (számos jóbarátom látogatja a fórumot, akik jól ismernek és tanúsíthatják is igazamat) Nyilván valami sértőt írhattál, ami piszkálta az egomat és ezért válaszoltam vissza csúnyán. Nem szeretem ha kioktatnak, dehát ki szereti?

    Már megírtam korábban is, hogy ez már kb. a 3. játékom a BG2-vel, ezért indítottam ezt az úgynevezett "fun" karaktert. Semmiféle hackelt karakterről nincs szó, csupán az xp limitet szedtem ki a játékból. Az ok fentebb olvasható.

    Az "öcsike" meg a hasonló sértegetések egyenesen nevetségesek. Rendkívül átlátható vagy. Rám mondod, hogy megsértődtem, meghogy kapálódzom, holott épp te vagy az aki itt tépi az ujjait, hisz x3-szor válaszoltál folyamatosan a hozzászólásaimra és próbáltad bizonyítani a duál hasznosságát. Belátom előnyeit, de még mindig a multi mellett teszem le a voksom.
    Volt itt diablós, ovis, meg öcsikés sértegetés, mondatkopírozós kifigurázós módszer, csakhogy azokat említsem, amikre így helyből emlékszem.


    Nyugodtan nézd vissza, és rájössz, hogy ÉN nem sértegettelek téged, csak azt említettem meg ami kitűnt a hozzászólásaidból, a te kommentjeid viszont dúskáltak sértő megjegyzésekben. Sajnos a tahóságot nem lehet cenzúrázni az interneten keresztül... Most akkor alacsonyodjak odáig, hogy kezdjem el én is ezt? Nem, ez távol állt és távol is marad tőlem. Jellemző dolog az interneten, hogy az egyszerű emberek egy-egy vitában a vitapartner inkognitójából adódóan annak életkorát kezdik el méltatni. Ezt tetted te is, de én ezt fel sem veszem, mert jól ismerem a fajtádat.


    Ellenérveléseid meg abban merültek ki, hogy ugyanazokat rámakasztottad, amiket én írtam rólad.
    No comment.
    Állandóan rám mutogatsz, de magadat nem veszed észre. Te tényleg el vagy nyomva, mivel én egy szóval sem említettem, hogy BG2 isten vagyok, te meg ezt veted a szememre. Mindenesetre minden hozzászólásodból ez köszön vissza.

    Fanatikusságodat bizonyító oldalas hozzászólásaidat meg már el sem olvastam, mert méla undor fogott el tőle.


    Nos, ennyi, ezt a képet magadról festetted, én csak felmutatom, kihangsúlyozva annak kontúrjait.
    Csak egyre kérlek, hagyd már abba, mert már nagyon kezdem unni, szó nélkül viszont nem tűrhetem.

    Topic visszakapcsolva.

    Bocs mindenkitől, mostmár csak BG2 lesz!

    Üdv,

    Chris

  • Chris
    #132
    Megnyugodtam!
    Bebizonyosodott mindaz, amit előző hozzászólásomban felvázoltam. Megint nem értetted meg rendesen amit leírtam. Válaszomat ezúttal megtalálod lejjebb a 130-as számú hozzászólásomban.

    1. Kioktatás dolog jogos, egyikünk sem szereti.

    2. Mint már említettem volt, semmiféle cheatnek, hekknek köze sincs a dologhoz. Korábban már jó párszor (2-szer) végigjátszottam a BG2-t normálisan, partyban. Ezt hívják funplaynek, amit most csináltam. Xp határ? Miért nem tudták úgy megcsinálni a játékot, hogy végtelen lehessen a fejlődés. És magasabb szinten is kihívást nyújtson. "Jó pap holtig tanul" tartja a közmondás is.

    3. A 9. szintű pap-os mondatomban véleményem szerint semmi sértő nincs, csak te vélted annak. Matematikásat elismerem, tényleg csúnya volt. A "nem tudod értelmezni" sajnos meg még mindig fennáll... De ez nem változtat a tényen, hogy tahó dolgokat irogattál ezelőtt és legutóbb is.

    4. Xp cap-os dolog fentebb... De ha kívánod szívesen kifejtem neked az elveimet.

    5. Utolsó mondatodra meg találsz vonatkozást 130-as számú hozzászólásomban.

    Summa summarum: megintcsak a bűvös 130-as számot tudnám említeni, válaszomat megfogalmaztam korábban.
    Szállj magadba légyszíves és ne az én számból kiragadt mondatokat dobd vissza újra.