69
Mi a véleményed Szabiról
  • Spy
    #1
    Mond el mi tetszik szabiba vagy ha nem azt is mond el mért
  • t0M
    #2
    Ugyes a srac klassz szovege van, de a zenei alapok nagyon gyengek (legalabb is hip-hop-ban), bar ez a masodik album ebben is javult.
  • Laci
    #7
    Ilyet mint ezek a rap szarok, már nagyon régóta mi is tudunk haverokkat csinálni itthon, színvonal meg ugyanaz! Az a véleményem, hogy zenegyilkos szar az ilyesmi...de ha valakinek ez kell, nem fosztom meg tőle.
  • Laci
    #9
    Kurva bRITNEY sPERMA a másik amit nem bírok. Az igazi zene a klasszikusok (Mozart, Tschaikowsky...) kezében volt és valahol a 80-as évek (Queen, Genesis,stb. tudod az igazán nagyok)vége után a rock megfogytkozásánál ért véget... A mai zene helyett zaj már felháborítóan szar. Ilyet én is tudok csinálni, multkor például a köcsög gANXSTA zOLEE-nek üzentünk vissza a haveroknak egy szám erejéig, amelynek az "ez itt az" ellentéte volt a fő szerepe. Ezzel csak azt mondom, hogy amit ez a sub meg ezek csinálnak nem igényel semmi tehetsegget, csakúgy mint a köcsög britni koppintásai sem, nem azt, hogy mi olyan kurva tehetségesek vagyunk... Éljenek a régiek, beleértve a 20-adik század második felét egészen 95-ig! Hogy a rap szövegek értelmesek? Hát ezt nem mondhatod komolyan. Épp subb bass mondta, hogy 10 éves kora óta csinál ilyen számokat. Gyanítom a mai számai sem különbözhetnek oly nagyon. De hiába vitatkozunk a maiak a zene gyilkosai...
  • Marki
    #11
    Szabi káromkodik az új albumán??
  • Laci
    #14
    Tudo, tudom a ganxsta is egy nagy fasz, sose bírtam, de az összes többi ilyen ,csak vannak jóval enyhébbek. A "haverok" helyett ott a "haverokkalt" akartam írni bocs, nem a köcsög ganxsta a haverom, rosszul írtam. És a "számunbkban" épp őket vetjük meg. Ez a szövegünkön is jócskán megéátszik :)))
  • Laci
    #15
    Tudom, hogy ez igaz, de ezek csak közhelyek. Ha zeneileg lenne jó, talán érne is valamit...na mindegy. Elvégre ladába' ülünk, ne mercédeszb mérjük má itt a kilómétert :)))
  • Marki
    #16
    Szabi pont olyan értelmes dalokat ír,mint Ákos.Csak + kell érteni.Ganxta viszont csak a pinákról,baszásról,meg a drogról ír.
  • Laci
    #17
    Ganxsta egy sima köcsög fasz.
  • Marki
    #18
    Az há.
  • Marki
    #20
    Fábry +tanul6tta volna a nevét.
  • Break
    #24
    Szerintem is marha jó a gyerek. megvan mindkét albuma, de sjnos csak kazin. nem tud valaki a "tovább is van, mondjam még"-hez egy linket. köszi!!
  • Break
    #26
    nemtom...
  • Marki
    #28
    Nem rég vettem meg a "Tovább is van..."-et. Király
  • Jano
    #29
    Mivel Jimmy meghalt, mostantól Szabié a pálya.
  • mateos
    #30
    sáább bász ??
    dedósoknak való , magyarok közül is csak a kispál és a borz ot szeretem
    Subbi eléggé gyerekes , a hangja mint egy bébié ,
  • G@b0r
    #31
    kispálésaborz meg 1 kretén f*sz
  • Marki
    #32
    aha.
  • KeKKSZike
    #33
    Nincs meg esetleg vkinek; Subb Bass Monster - Minden reggel VIDEOKLIPPje?
  • Manoi
    #35
    Sza!
    Mindkét album fenn van!
    http://kalmanka.uw.hu
  • Manoi
    #37
    hoppá :))

    Na ezt beszoptam!
  • Laci
    #39
    Ne mondjátok má, hogy ilyen jó, meg olyan jó könyörgöm, amikor olyan szar az egész szubi (vagy mi a fasz) hogy jó esetben is elhányja tőle magát a kultember.
  • Marki
    #41
    Milyen Sub CD van a Crunch-ban?
  • KeKKSZike
    #42
    Erre én is kíváncsivagyok! Mi van rajta? :)
    van Subb Bass harmadik album? Tényleg?!?
  • Marki
    #43
    furcsa lenne, viszont a pelyhet sehol nem lehet kapni.
  • KeKKSZike
    #44
    Mi lenne a furcsa?
  • Marki
    #45
    Hát az, hogy az egész albumot megkapnád egy 500 ft-os pehellyel.
    Szerintem a Minden reggel van rajta mp3-ban, meg pár screen-saver, és jpeg.
  • KeKKSZike
    #46
    Én szerintem is... DE ha vki beszerez, akkor írja már le,hogy mi van a CD-n!
  • Marki
    #47
    Én már egy hete keresem, de sahol nem lehet kapni
  • Xanyi
    #48
    1. Minden Reggel
    2. Igaz vagy hamis (SBMX)
    3. Hú, de snasssz
    4. Nincs nő, nincs sírás

    Ennyi van rajt!
    De a Crunch finom volt :)))
    Xanyi
  • Marki
    #49
    Ezek mind megvannak. De nem baj.
    MP3-ban van??
  • Xanyi
    #50
    Nem, rendes audio CD, összesen ez a 4 szám van rajt, semmi többi!
    Szal ha már akarsz Cruchot enni, akkor vedd meg, de csak ezekért nem érdemes...!
  • Marki
    #51
    1ébbként a Crunch önmagában is jó.
  • Marki
    #52
    Megvettem a CD-t.
    A Hú de snassz nem kellett volna rá.
  • Laci
    #53
    Úgy néz ki bocsánatot kell kérnem az itteni "kihágásaimért". Természetesen jogtalanul használtam a "fasz", "köcsög", "buzi", stb... és ehhez hasonló becsmérlő szavakat és kifejezéseket más emberekre. Habár nem tetszik Ganxsta Zolee és a bandája meg a Subb Bass stílusa sem, mégis belétom, nem szabadott volna így szidni őket ezúton kérek minden sértésért elnézést... Megpróbálom úgy rendezni, hogy többet ne így legyen...
  • Marki
    #54
    De Ganxtát és Sub Basst ne hasonlítsd össze!
    Szabi értelmes szövegeket ír, nem csak a p.na meg a sz.pás!
  • lopaz
    #61
    Egyetértek. De inkább kis...
  • Daza500
    #62
    Most vajon micsinál...
  • reménytelen
    #63
    Megjelent Sub Bass Monster új albuma! A címe meglepő módon: Sub Bass Monster!
  • EmIn3m02
    #64
    hát már egy jó ideje :D
    és nagyon jó lett (y)