22
  • Lacc
    #1
    HÁÁÁHÁÁHÁÁ
  • AnarchoiD
    #2
    szegeny apple, majd ha 5ezer lessz egy cube (Ft) veszek egyet ;)
  • #3
    minden számítógépgyártó igyekszik lenyomni az árakat, ezek meg az egekig emelik. úgy köll nekik.
  • Lez
    #4
    Jó dolog a design, de azért nem lehet az egekig vinni csak emiatt az árat. Egyébbként megrögzött PC-s vagyok, szóval az Apple-ben csak azt értékelem, hogy kicsit felrázták a PC-s designt is.
    Lehet, hogy az új titánházas laptojukat is megszívják?
    Ja, egyébbként titeket zavar az a nyamvadt ventilátor? Engem még a táp hűtő sem zavar, nemhogy egy VGA kártya ventilátora.
  • An-Dee
    #10
    Azért az kevesen tudják, hogy a Cube-ról csak onnan lehet tudni hogy be van kapcsolva, hogy világít rajta a led, mivel hogy nincs hangja (nincs benne ventillátor)
  • Andor PaPa
    #15
    Nem vagyok fanatikus, de PC forever, meg leszarom az Applet, mert egy átlagembernek nincs is köze hozzá.
  • Andor PaPa
    #17
    És azt is vedd bele, hogy a PC kb. 100x elterjedtebb, és ha valamire szükségem van PC-hez, legyen az szoftver v. hardver, akkor a legközelebbi boltban megkapom azt. Továbbá a PC használata sokkal könnyebb (szerintem). Az meg plusz dolog, hogy szinte csak a PC képes a normális dolgok normális használatához, pl. játék, internet stb.
  • Andor PaPa
    #22
    Pimpa, te az vagy aki egy könyvet írt az internetről? Mert akkor örök elismerésem.