48
Zed2 - Steel Soldiers
  • Pheel
    #1
    Kinek mi a véleménye róla?
    Nekem egyből problémám is van: a 12-es pályán minden objective-hez kaptam már pipát, mégsincs miision complete. Valakinek valami ötlete?
  • Shep
    #2
    Pheel én ugyan még csak megnéztem a játékot de volt vele egy kis gondom pl hogy kell forgatni, nagyítani, kicsinyíteni a térképet már persze csak ha lehet? Egyébként meg lehet hogy bugos a játék mert szerintem te is a rippel játaszol.
  • Shep
    #4
    Ja egyébként ugzanay mint az egy és az első pályán történt működésem után szerintem az 1 jobb volt.
  • CaviaR
    #5
    Szerintem elég jó a grafika, meg minden... Csak az zavar, hogy a Red Alert 2-re emlékeztet gyengébb kiadásban...
    Ezzel nem rosszat akorok terjeszteni róla.
    _W a j k_: Ez nekem sem akar összejönni tegnap óta :)))
  • Shep
    #7
    Ém láttam képeket a Dune-rol meg tájékozódtam felőle és én azt mondom neked is meg mindenkinek, hogy az eredeti Dune2 hangulatát nem lehet utolérni. Tudom ez offtopic téma bocsi. Na akkor senki nem mondja el, hogy is lehet zoomolni a Z-ben?
  • CaviaR
    #8
    Shep és mindenki: Zoomolni a PageUp, és PageDown gombbal lehet. Forgatni nem tudom...
  • Pheel
    #9
    ISO-val jatszom, ugyhogy nem a RIP a hibas.
    Dune2 nekem kevesbe tetszik.
    Forgatni Ctrl+Arrows.
    De meg senki, de senki nem jutott el a 12. palyaig???
  • Pheel
    #11
    Vegülis nem rosszak, de kétségtelenül egyediek :))) Próbálj meg eljutni a 12.-re aztán segíts :)))))) Ha lesz kedvem, lehet végigjátszom újra a 12-est. Másodszorra könnyebb. Az nem tetszik egyedül, hogy easy-ben megközelíti a Red Alert hard szintjét nehézségben...
  • Csibe
    #13
    a Z2 mégcsak nem is hasonlít a ra2-re... az emperor-ra inkább, de a játékvitel teljesen egyedi... nemtom mérpont a ra2-hez hasonlítottad, semmi köze hozzá. Itt egyébként is sokkal több az action, a c&c-ben a kitermelésre és a gyártásra kellett a legtöbb idő, magyarul csak pénz kellett és nyertél... az nagyon unalmas már...
  • Pheel
    #14
    Setagalopp az teny, de pont az allando akcio miatt erzodik neheznek. En sem futottam meg kettonel tobbszor neki egy palyanak, akkor is csak azert, mert nem olvastam el rendesen a kuldetest. Nem tetszik viszont, hogy nem lehet a sebesseget szabalyozni, a'la IG2.

    RA-hoz kepest jo, hogy vegre nem kell a nyersanyagbanyaszatra oszpontositani. Bar ott a medic-ek nem rohantak a frontvonal ele es ez ott jobb. Nem szeretem, hogy a Constuction Robot-okat mindig azert lovik szejjel, mert csak az ellenseg iranyabol tudja javitani a harcosokat. El is neveztem oket "Batraknak", hiszen fegyvertelenek, megis ok vannak a legkozelebb a csataban az ellenfelhez... :)
  • Atomy
    #15
    Hello! Lenne egy kis gondom.
    Letöltöttem a rip-et a warezcenter-ről. ok. felinstalláltam. ok. elindítom. még mindíg ok. kiválasztok egy pályát: single player vagy skirmish, elindítom, elkezdi tölteni, és kilép a windows-ba hibaüzenet nélkül :-((((
    Van valakinek tippje hogy miért???
  • Pheel
    #16
    Játszál ISO-val, az nem csinál ilyeneket :))))
  • OliApa
    #17
    Forgatni a jobb es bal egergomb egyszerre torteno lenyomasaval es az eger j-b mozgatasaval lehet. Ha van gorgo, akkor azzal zoomolhatsz. A kamera dontese lasd az elobbi, csak az eger fel-le.
  • skorpio7
    #19
    Volt az első demo verzió , ami a PC-Guru-n is megtalálható .
    Hát ez tényleg szaggatott a gépemen még akkor is , ha szinte visszavettem minden plusz grafikai csicsát ( árnyék , tükrüződés, stb... )a játékról ( 800x600-as felbontásnál ! ) .
    Mivel megfogott az ötletes játékmenet , ezért csak leszedtem a Rip-et , adtam még egy esélyt a játéknak .
    Érdekes módon nyugodtan lehetett játszani pár plusz grafikai tüneménnyel is a "végleges játékot" játékot .
    Szóval sokat javítottak a játékon , jobban lett optimalizálva a hardverre.Amúgy azóta kihoztak egy új demót is a fiúk , amit már ebből a végleges változatból készítettek és itt már nyoma sincs a szaggatásnak.
    Szóval , ha hasonló konfiggal rendelkezel ( vagy jobbal , mint én ) nyugodtan töltsd , szerezd vagy vedd meg !
    Jó buli ! :)))
    U.i.:466 (583) Celeron , 256 MB RAM , TNT2 32 MB .
  • skorpio7
    #21
    Azt azért ugye tudod , hogy hol kell állítani a scrollozás érzékenységén a játékon belül ???
  • Pheel
    #22
    Megnyugodhatsz. iC2 566@850 es Gef2MX 180-180 256 MB SDRAM mar boven eleg a 800x600-hoz, persze antialias nelkul, de igy megy 35-40 frame-et. Az meg csak neha keves :))))
  • Pheel
    #25
    Azt viszont meg mindig nem tudom, hogy a 12-es palyan mi a francot kellene csinalnom...
  • Pheel
    #26
    En meg lattam PIII 1GHz 512MB SDRAM Asus 7100 Pro tarsasagban. Ott sem volt sokkal jobb. Na es?
  • Pheel
    #28
    Kivancsian varom, hogy van-e ertelme ujra kezdenem a palyat. Bar idom ugyis csak jovoheten lesz ra, szoval nem vagy elkesve. Elore is koszi!
  • Pheel
    #31
    Szerintem csak egy nagyobb fill-es grafkartyat kellene szerezned es kesz. Manapsag mar egy Gef2GTS is megvan 40-50 EHUF-bol, raadasul a Gef1 is jo aron adhato el...
    Amugy a Zed 1-ben tenyleg volt par otlet, ami ebbol hianyzik, de usse kavics, nekem jobban bejon ez a C&C szeru epits sok tankot, tamadj, aztan hagyd meghalni az egesz csapatot es epits megint sok tankot. A kulonbseg csak annyi, hogy amig C&C-ben eleg volt a legtutibb egysegekbol legyartani 1000-ret, addig itt kombinalni kell a kulonbozo egysegeket. Ez jobb. C&C-t utaltam.
  • Pheel
    #33
    Legyaktam, ez tuti. Csak valahogy nem akar tovabbmenni. Ujabb proba indul, este meglatom. Eredeti/ISO/RIP amivel jatszol? :)
  • Pheel
    #36
    Ugye :))))))))
  • Pheel
    #37
    Újra nekikezdtem a 12-esnek. Most nehezebbnek tűnt, úgyhogy elnapoltam a világuralmi szándékaimat :)
  • Pheel
    #39
    Nos igen, lassan en is raszanom magam :)
  • blacky
    #40

    Valaki árulja már el hol van ISO verzió PLEASEE
  • Csibe
    #41
    A game nagyon jó, bár nincs benne semmi forradalmi újítás. De rendkívül kiforrott, főleg a Dune-hez képest (ami rendkívül félresikerült... de ezt most hagyjuk). Szóval ez az első valamirevaló 3D RTS! Én hard-on játszok, azon nagyon agresszív az ellen, de legyőzhető. Az animok végülis egyediek, de nekem nem igazán jöttek be.. jobbak lettek volna valami látványos, filmszerű átvezetők. Aki ért angolul, annak még nagyobb élmény, humortól sem mentes párbeszédekkel van telitűzdelve. A történet kicsit elcsépelt, de már csak a játékélmény fokozása érdekében sem árt odafigyelni rá, amit megintcsak az animokból ill. a transmission szövegeiből tudunk meg. A gépigény... hát igen... 3D, az 3D. A kor követelményei... ha valami látványt akartok, akkor bizony kell a GTS. Na és a 3D-s kártyák korában ki ne akarna? Nekem butítva ugyan, de viszonylag simán megy. (TNT2 M64, Celka II 633@900) Mindent összevetve ez egy jó játék, érdemes végignyomni! :) (Az Emperor olyan fos lett, mint az állat... elképesztő...:(
  • Pheel
    #42
    Csak bólogatni tudok. Szerintem is el lett cseszve a Dune. Kár érte. Sok játékról mondtam már le a sz@r 3D motor miatt. Igazából a Zed2 az első, ami nem tántorít el a 3D RTS-tól, mint műfajtól. Persze ezt is szívesebben nézném izometrikus 2D-ben...
    Minek ez a sok csicsa??? Még a játékélményt sem fokozza, csak a gépigényt növeli.
    Csak azért, mert úgyis van 3D kártya az ember gépében? Ugyan már! Rádiókártyám is van, mégsem jut senkinek eszébe, hogy hallgassak rádiót játék közben :)
    Animok jók, bár látszik, hogy nem fektettek rá elég hangsúlyt és ezt próbálják rejteni a comic-stílussal...
  • Csibe
    #43
    érdekes, hogy vannak emberek, akik foggal-körömmel tiltakoznak a Dune lehordása ellen. Aztán végkifejletként kiderül, hogy végülis igazam van, amit ők is tudnak/tudtak. érdekesek...
  • I.C.ram
    #44
    Szerinte is nagyon gaz a dune! talan meg a 2000 nem volt olyan rossz! utalom az aranytalan jatekokat!! :((
  • Csibe
    #45
    Akar valaki Z-ben multizni? Van esetleg multis gyűlés valahol, tud erről valaki? Ha nincs, e-mailezzen meg aki éhes 1 jó nagy robotcsatára... ; )
  • Falabu #46
    Hello all!
    Honnan tudnám a játékot letölteni?! Nagyon fontos lenne!!
  • danesz18
    #47
    Csáó skacok! Tudom nem ide tartozik, de nem tudja valamelyikőtök, honnan lehet leszedni a Zed old school változatát, mert hiába minden próbálkozás, nekem nem sikerült. Ha valakinek meg van, meg tudja szerezni, vagy tudja hol lehet letölteni, az írjon mailt ide: [email protected] előre is köszi

    üdv: danesz
  • Tehasut
    #48
    remek játék, imádtam annakidején