70
  • CSOCSO
    #1
    UNDYING RULEZ!!
    jo azért nem egy olyan nagy gamez de azért kötelező kis parázós gamez!! ja ha megvan éccaka kell játszani és nagy hangfalakon vagy valami baromi jo fejhallgatóval és hangosan!!!
  • neuro
    #3
    Undying legjobb. A taktikai FPS-eken kívül az egyetlen játszható alkotás a maga kategóriájában.
  • AnarchoiD
    #4
    szargame

    a grafika tenleg fantasztikus, a hangulat nagyon jo, de gyorsan unalmassa, egyhanguva valik...

    nem eri meg.
  • sanya_
    #5
    Észrevettétek hogy azokat a suttogó hangokat a zold kő adja ki, és az időutazás előtt nagyon király az effekt van. Anarchoiddal ellentétben én végig izgalmasnak találtam a proggit. Tele van marhajó ötletekkel. Megasüti! És szerintem megéri.
  • The Lord
    #13
    Nekem nem jött be :-( Túl gynge volt vhogy, amikor visszajöttem a kaszával, onnantól sima fps volt, előtte télleg jó volt a gém nagyon.
  • #15
    én például most olvasok el először erről a stuffról teljes egészében egy cikket. és ellentétben veled ha jó kritikát kap, hajlandó leszek megvásárolni. kevesebbet warezzél.
  • Piquet
    #16
    De gondolom a supergamezér nem kellett annyit fizetned mint a pcguruért :D
  • Viking
    #19
    Na, igen, ekkora baromsagot regen lattam leirva... Mittomen, irta volna azt, hogy "egyetlen fegyver hangja sem hasonlit a tobbihez", bar ez igy is eleg ****.
  • Bhunter
    #42
    Hagyd a szellemet. Nem tudod megölni. Fuss...
    1ébként az egyik szobában (amelyik mellett a fürdőszoba van) a kandalló fölött van egy kulcs. Azzal nyiss ki 1 másik szobát , ahol 1 másik kulcs van. (Valahol ott lesz a "jópofi szellem") Azzal menny a watchroom (v.vmi ilyesmi) nevű szobába, ott ugorj ki az ablakon. A rózsaszín füst fölvisz a tetőre....
  • kidlacee
    #55
    Nagyon jó FPS.Hangulata nagyon ott van.Mindenki aki szereti a horrort élvezni fogja!
  • Goblin_forever
    #56
    kéne egy serial undyinghez

    pliz help
  • kidlacee
    #64
    Kb. három éve hogy megvettem a játékot.Azóta jó párszor végigtoltam.Kb másfél éve nem játszottam vele de most újra végigtoltam.De a feeling annyira elkapott hogy lehet hogy még egyszer lenyomom.Kár hogy nem készülhetett el a második része.
  • gabeei
    #65
    Én is most tolom, baromiiiii zsííííííííírrrrrrrrr!!!
    Amúgy miután átugrottál a tükrön gyujts meg a kis égőket, és megkapod a dispel varázslatot.Menj vissza a mágikus falig, és használd az imént szerzett varázsigét...
  • mpeti11
    #66
    A NEED FOR SPEED MOST WANTED TUDTOK CD KULCSOT SZEREZNI?
  • Szergely92
    #67
    Most Wanted cd kulcs kéne!
  • Szergely92
    #68
    Age of mythology cd kulcs kéne.
  • Sentinel015
    #69
    nekem madden nfl 06 cd kulcs kéne aki tud lécci küdje el
  • Tomek83
    #70
    Nekem a bejárati ajtóhoz kellene kulcs,enyémet elvesztettem.