45528




résztvevő asztalok
jelentkezni a kép mellé írt szolid "versenyre" szöveggel lehet, szavazás majd

  • CSOCSO
    #1
    Nyah itt az asztalom!!!tiétek hogyan néz ki? a hátteret én csináltam gondoltam jopofa és egyedi ha kivágom a Turok 2 ből a dolgokat:) nyah itten van:
    jah kb 100 k az egész...

    nyah mijen véleményt kérek és azt hogy ti is tegyétek fel ide a tiéteket!ha kell emailbe nekem kb 100 k legyen az egész jpg és én felteszem a netre!
  • Lacc
    #2
    Lol, fenn van az UT, a NOLF, az IGI, a CS, és a ST. Nem sok ez egy kicsit egyszerre? =)
  • mateos
    #3
    <"http://www.nexus.hu/mamamama//Mateosdesc.jpg">
  • mateos
    #4
  • mateos
    #5
    Az enyém igy néz ki hehe
  • CSOCSO
    #6
    Juj de csunya!!!!hogy néz ki ez igy enniy sok szar parancsikonnal! látnád az én gépemet milyen gyönyörüen el van rendezve! programbol tényleg nincs sok csak 3 giga van még a 20 ból:))))) ja fen van még az nfs5 meg még egy két gamez!....
  • CSOCSO
    #7
    I LOVE THE FPS!!!!!!!!!!!!!!
  • CSOCSO
    #8
    Jesszsu kurva sok hülyeség van az asztalodon!! van egy haverom annakmindene kint van az asztalon!
  • CSOCSO
    #9
    Jut eszembe az mp3 converter to wav..ha te kicsomagolsz mp3 at nem szokott pattogni? mert nekem a legjobb mp3 grabbelőkkel is pattog! ezért használok sound forge 5-őt!!!lehet vele vagdosni, hangosytani finomitani a számokon és még nem is fog pattogni!
  • CSOCSO
    #10
    hogy tetszik az én asztalom???
  • mateos
    #11
    Tetszik a tied...Az enyém nem pattog
  • CSOCSO
    #14
    nem azért de nálam direkt eltünik a tálca magától!!!meg van oldalt is egy előugró menű amin az A: C: D: E: és az F:
    az utcso amugy csak a posket cd-m:)
  • Tomcat
    #15
    Nemtom, szerintem a tálca lényegesebb! Na mind1. Itt az én desktopom. Win2k -s, jaték nincs kinn. Win98 alatt is csak a CS ikonja van kinn. Az fontos!!!!!! :))

  • CSOCSO
    #16
    SONIQUE RULEZ!!!!!!!!TÖLTSD LE A RABBIT HOLE PLUG INT ÉS A CROSS FADDERT!!!!!
  • CSOCSO
    #17
    Nyeh:

    érdemes letölteni azt a számot!!!:) na csumm
  • CSOCSO
    #18
    Ram recovery:))))))))))))tudjátok ez a ram felszabadító ami ramot foglal:)))))))))))))
    állat progi:)
    nah most jobb az asztal?
  • Tomcat
    #19
    Jah, Sonique rulez, főleg a DFX pluginnel. Simán legykja a Winampot...
    Ram Idle is jó! :)
    GoZilla suxx, Flashget rulez! :D
    SB Live szintén? :)
    ICQ? Jó az, de MSN még jobb!
    Na szal nem kell kötözködésnek venni! Ízlések és pofonok, tartja a mondás... :)
  • Tomcat
    #20
    Apropó! Mindenki a szar Intézőt használja????????
    Még mateos aszatlán se láttam WinCommandert, pedig ott aztán van kínálat szépen! :)
  • CSOCSO
    #21
    Nemkem az van jo kis wincomander fekete háttér zöld betük rulez:)
    megvan a crossfadder ami átmixeli a számokat? nah ez az ami nincsen jo a winamopon!!!
    gozilla azé kell mert ez jön be a legjobban probáltam az általad istenített flashgetet (JetCar-t)
    Jah nekem is SB 1024 em van:) kurva jól szol ki van kötve qudroba......
    Nemtom milyen az msn...nekem jo ez igy...semijen ram felszabadítom nincsen....na csumm
  • Lteebee
    #22
    Én is wincommanderrel nyomulok
  • Laalee
    #23
    enmeg azt kerdeznemmeg mindenkinek eredeti a programja?:)))

    amugymeg wincom suxx servant slamander tapol :)

  • Jose
    #26
    melyik képlopó a jó és honnan töccsem???
    help pliiiz
  • CSOCSO
    #27
    HyperSnap
    és itt a crack!
  • CSOCSO
    #28
    heheh nah mindegy szar lett a link..szal letöltes.com és cracks.am
  • Laalee
    #29
    desktop lementésére a elgjobb képlopo a print screen... :)
  • CSOCSO
    #30
    és hol tod megnézni mert full nem vágom ezt a print screen sosem használtam és az ismerőseim sem használták!
  • Laalee
    #31
    legegyszerübben paint tel
    de jobban jarsz egy rajzprogrammal
  • Tomcat
    #32
    Jah, Print Screen, oszt valamilyen képszerkesztőben beilleszted a vágólapról a képet.
  • CSOCSO
    #33
    aham okay
  • CSOCSO
    #34
    szerintem jopbb a hypesrnap scroll lockal egy kat majd automata elmentés a fileba!
  • Tomcat
    #35
    Még szép, hogy jobb! De ha éppen nincs képlopód, s nem akarsz letölteni egyet, akkor ez egy jó megoldás...
  • CSOCSO
    #36
    komoly nem tudsz letölteni 2 megát???ne gyere azzal hogy lehet hogy nincs netje mert éppen a neten kérdezte meg a dolgot:)
  • Tomcat
    #37
    Lehet, hogy neten kérdezte, de mi van akkor, ha otthon nincs neki, s még CD mellékletei sincsenek. Na jó nem kötözködöm, ez elég elképzelhetetlen manapság. :)
    Szal ez a print screenes dolog csak egy alternatíva, ami kétségtelenűl messze nem a legjobb megoldás. Így jó?

    De hogy semmiképpen ne kelljen a Print screent használnia...

    Hyper-Snap DX4
    Itt további képlopók találhatók
  • Laalee
    #38
    1. nem kerdeztem hanem kijelentettem :)
    2. csocso kerdezte hogy hogykell hasznalni
    3. ebböl leszurtetek hogy nics netem otthon :)
    4. nem a letoltesel van a baj hanem az installal lusta vagyok hozza, igy sokkal egyszerübb.
  • Tomcat
    #39
    Hát igen, a lustaság... :D
  • Zozo76
    #42
    Hogy lehet egy screenshot-ot ide berakni?
  • Tomcat
    #43
    (img src=" kép teljes elérési útvonala. http:// -t le ne felejsd! :) ")

    No meg a zárójeleket cseréld le ezekre: < >
  • Lazarus
    #44
    Aszt ne mongyátok hogy nem májer asztal:)
  • mateos
    #46
  • mateos
    #47
    kicsit Windows buzis de mindeggy :-)