1286
http://www.anarchy-online.com/
  • Rincewind
    #1
    Nem rossz, nem rossz, de a StarWars Galaxies-t jobban várom!
  • Rincewind
    #2
    Ki nyitotta ezt a topicot???
  • MuERTe
    #3
    beindult a beta 4 teszt.
    a program letölthető a fenti helyről,de rettenetesen le vannak terhelve a szerverek.
    ja,és 614 mega:)
  • MuERTe
    #4
    letöltés előtt nem árt regisztrálni magad,mert cd-key nélkül nem mész vele semmire.ha megjött a levél az accountoddal csak utánna töltsd!
  • Rincewind
    #5
    Hol lehet regisztráltatni magam??? Nem találom.
  • MuERTe
    #6
    hát nem tom...
    én már rég megtettem...
  • Rincewind
    #7
    Neked megvan? Letöltötted? Milyen?
  • MuERTe
    #8
    http://register.funcom.com
    letölteni egyenlőre szinte lehetetlen,mert ma jött ki és mindenki rákattant.
    azt ftpkre be sem lehet jelentkezni,a httpk pedig irtozatosan le vannak terhelve:)))
  • Rincewind
    #9
    Valami cd-keyt kér! Azt meg nem tudok! Nem írnád le, hogy hogyan megy ez az egész béta tesztelés? Azt hittem ingyenes.
  • MuERTe
    #10
    nos csak annyit tudok róla,hogy régebben regisztráltattam magam,és tegnap kaptam egy levelet amiben benne volt a cd-keyem.
    elmentem az oldalukra és a cd-key és a regisztrácios adataim segitségével bebocsálytást nyertem rubi-kara.
    csak a kliens nem tudom letölteni.
    amugy ingyenes,a játék szabadon terjeszthető akár cd formájában is.
    és valahol biztos lehet még regisztrálni.
  • Rincewind
    #11
    Hát, azt hiszem erről lecsúsztam :((
    De a későbbi meglepődásek elkerülése végett gyorsan regisztráltattam magam a Sony-nál, hátha lesz valamikor StarWars Galaxies beta test
    8)=)
  • skorpio7
    #13
    MuERTe-t kérdezd erről ! :)))
    Bár nem hiszem , hogy tudna most neked válaszolni , mert lekorlátozta a UPC ! :(
    Pedig de játszana már vele ! :)))
    Mivel rokoni vér csörgedezik ereinkben , ezért a nevében tudok neked válaszolni .
    Szóval !
    "...nos csak annyit tudok róla,hogy régebben regisztráltattam magam,és tegnap kaptam egy levelet amiben benne volt a cd-keyem.
    elmentem az oldalukra és a cd-key és a regisztrácios adataim segitségével bebocsálytást nyertem rubi-kara.
    csak a kliens nem tudom letölteni.
    amugy ingyenes,a játék szabadon terjeszthető akár cd formájában is..."
    Amúgy ezt elolvashatod a #10-es beszólást is !
    Ő csak azért nem tud vele játszani , mert még nem tudta letölteni .
    Neked már szinte semmi esélyed nincs , hogy kipróbáld , mert nem jelentkeztél időben !
    Így marad a teljes verzió megvétele és a fizetős szolgáltatás igénybevétele ! :)))


  • skorpio7
    #15
    "...mellesleg azert kerdem, mert regebben azt irtak lesz egy havi ingyenes tesztjatek, es csak utana kell fuzetni a havidajt..."
    EZ TÉNYLEG ÍGY VAN !
    De te miért nem kaptál levelet tőlük , ha regisztráltattad magad ?????
    MuERTe csak azért nem tud vele játszani ( megvan neki a belépő kód , meg miegymás ... ) , mert még nem töltötte le a kliens programot !
    Szóvel csak a netes elérési gondjai akadályozzák , az általad is említett ingyenes játékban !
    Várj !
    Megpróbálom bemásolni ide neked a levelét , amit kapott !
  • skorpio7
    #16
    Vége :

    Thank you very much for your support during the testing of Anarchy
    Online, we hope that you will enjoy this final version before we hit
    live. If you do find any bugs or exploits, please make sure you report
    them by using the forms on
    http://community.anarchy-online.com/feedback
    or by activating the in-game report tool by pressing + F9

    Good luck, and we'll see all of you on Rubi-Ka!

    Regards,

    The Anarchy Online Support Team.

    DISCLAIMER: Please dont reply to this mail as we will most likely not be
    able to answer it. You get this mail because you signed up for the beta
    testing of Anarchy Online.
  • skorpio7
    #17
    Eleje :
    Hello,

    We have the pleasure to welcome you to beta testing of Anarchy Online.

    This is your activation key: *********

    Please go to http://register.funcom.com/register.php
    to register an account and activate it.

    You will need to download the gameclient aswell, and you will find links
    on where to do that here :
    http://www.anarchy-online.com/news/bigNews/betadownload.html

    When you have made your account active and you have downloaded the game
    you are ready to enter the world of Rubi-Ka.

    There is no NDA in this phase, meaning that you are free to talk about
    the game, copy the CD image, and post screenshots from the game. We do
    however trust you to report to us any exploits and bugs, should you
    encounter them, instead of posting them on other sites.

    A good place to communicate is on the official Bulletin Boards at
    http://aoforums.funcom.com. It may be that you must register a new user
    here, if you havent already done it.
  • skorpio7
    #18
    Szóval ez a levél , amit kapott.Éppen most beszélek MuERTe-vel és nyüstöl , hogy töltsem már le , mert akkor kapok cserébe egy account-ot ! :)))
    Ugyanis neki kettő van , mivel kétszer is regisztráltatta magát !
    Ez átgondolandó !
    Majd meglátom , mert egy csöppnyi kis 600 MB-os fileocskáról van szó .Ez bizony 1 cd-nyi anyag .
    Ez összes akadálya annak , hogy belépjünk az Anarchy Online világába .

  • skorpio7
    #19
    Ez olvasható a fileplanet oldalán ezzel kapcsolatban !
    Title: Anarchy Online Beta 4

    Author: Funcom

    Description: Contains the cd-distribution of Beta4 of Anarchy-Online minus introduction movie and DirectX8.
    NOTE: You must have a CD key to run this beta. If you are not a beta tester, don't bother to download it.
    Size: 599.3 MB (628447906 bytes)

    Szóval ha nem vagy "hivatalos" vagy "meghívott" béta teszter , le se töltsd a programot !

  • skorpio7
    #21
    Ez csak azért történhetett , mert volt egy regisztráció tavaly szeptemberben és októberben is !
    És mind a kettőre tegnap megjött a válasz ! :)))
    Ez így tényleg véletlen .Már aktiválva is vannak , csak azt a fránya 600 MB-ot kellene már lerántani...
  • skorpio7
    #22
    Gamekapocs:

    Aranyoskám
    2001. június 11, Hétfö - Kiskis
    Az alig egy hírrel lejjebb található Anarchy Online újra a középpontba került a mai nap folyamán, ugyanis a Longest Journey-t készítő csapat ezen munkája az online játékok rajongóinak legnagyobb örömére mesterlemezre került és készen áll arra, hogy június 27-én az amerikai boltok polcaira felkerüljön. Maga a program annyiban különbözik az eddigi online játékoktól, hogy ezúttal nem egy szokásos fantáziavilágban (tündérek, törpék, óriások, meg minden) kalandozhatunk, hanem a jövőnk egy változatában tehetjük próbára ügyességünket.
  • skorpio7
    #23
    Szóval ez az igazi topic ! :)))
  • skorpio7
    #24
    Ha valami érdekel a programmal kapcsolatban , akkor itt megtalálod .
    :)))
  • skorpio7
    #26
    A fenyőfa alá talán bekerül !
    De te hajlandó vagy állni a havi 13 dolcsit ???
    Inkább másik játék után nézek .
  • Lacc
    #28
    Akkor most kiadták ezt a gamét, vagy nem? Mert ha jó a játék, én áldoznék rá 3-4 rongyot havonta. Ja, és van itt valaki, aki jatszott már egyáltalán vele????
  • Lacc
    #29
    Ja, és a topicot én indítottam, de nem rakta ki az első hozzászólásom, fogalmam sincs, miért.
  • skorpio7
    #30
    Lacc !
    Ennyire vak azért tényleg nem lehetsz !!! :)
    Ez a topic Június 10.-én indult !!!
    A tied meg ma és itt van .
    Szóval egy kicsit el vagy tévedve .Ezt a témát már majd egy hónapja "bedodta" már a köztudatba - Rincewind - .
  • skorpio7
    #31
    Lacc !
    LEGYÉL SZÍVES KATTINTANI A #24-ES HOZZÁSZÓLÁSOMBAN AZ ITT SZÓRA ÉS MINDENT MEGTUDSZ , AMI ÉRDEKEL A JÁTÉKKAL KAPCSOLATBAN !
    OK !?!
  • Lacc
    #32
    Ja, hát nem láttam az előbbit, na mind1.
  • MuERTe
    #34
    én játszottam a demoval pár napot és marhára tetszett.kicsit szokatlan az irányitása de bele lehet jönni.
    leginkább a system shock2-re és az outcastra hasonlit.mintha ezekből vették volna a jobb ötleteket és egy uj játékot gyurtak belöle.
    128 mega ram és min gf2mx erösen ajánlott!!!
  • Lacc
    #35
    Demóval????
  • skorpio7
    #36
    Szia MuERTe !

    Nem jöttél tegnap , pedig vártalak ! :)
    Nézz már be a "VÉGRE MEGJELENT !!!" topic-ba , vettem magamon a fáradtságot és kicsit tanultam végre . :)))
  • skorpio7
    #37
    Mi ez a demo dolog ???
    Nekem nem ezt mondtad .
  • MuERTe
    #39
    beta4
  • I.C.ram
    #40
    valaki irja mar le a velemenyet errol a jatekrol meghogy hol jatszodik mikor es mikepp es mia lenyege?
  • Hacker
    #41
    Hé gyerekek! Mi az hogy haldoklik a téma heh? (vagy már meghalt?) TESSÉK RÖGTÖN LETÖLTENI A TRIÁL VERZIÓT ÉS REGISZTRÁLNI! Aztán lökhetitek a szöveget. Ha valmi kell, kérdezzzetek, és már egy hónapja játszok a triállal (eddig 3-szor regisztráltam magam, újra). Itt a link.

    Anarchy Online 7 day trial version

    A deluxot töltsétek, de ha fizetni akartok érte, a classicot ajánlom, mert jóval olcsóbb, bár a játék legeslegjobb része kimarad belőle (Az árnyékföldek). Ezt nyomatjuk a World of Warcraft megjelenéséig, aztán majd meglátjuk.
    (Újáélesztés folyamatba. Hátha sikerül :))
  • Hacker
    #43
    Nos a játékban végülis háborúk folynak. Két birodalom, (omni-tek vs. clan) harcol, a Rubi-Ka bolygó uralásáért. Ezen belül vannak szervezetek (organization), melyek folyamatosan tagokat hívogatnak magukhoz (akár te is csinálhatsz egy ilyen szervezetet), hogy minél ütősebb sereget állítsanak fel, és szétzúzzák az ellenség bástyáit. A harc soha nem marad abba, így csak fokozzuk az izgalmakat.

    De mint láthatod a játék online. Tehát meg van adva a teljes érkép, és totál azt csinálsz amit csak akarsz. De hogy merre mész? Na az már nem mindegy. Egyértelműen, Clan tag nem mehet be az Omni-Tek-es városokba, és ez fordítva sem működik. De van egy "csoport", a Netureal-ok, akiket teljesen hidegen hagy a háború. Hozzájuk, úgy állnak a harcoló felek, hogy nem bántják őket, de pl. a boljaikban ők nem vásárolhatnak.

    Ha nem érted, csak egyet mondok:Töltsd le! Hidd el hogy megéri egy fél napig a letöltést, és egy fél napig az installációt lesni. Este úgysincs semmi dolgod. És megéri, mert nem lelsz még egy ilyen játékot :)
  • Hacker
    #45
    Az az. Sztem is a Neturealok a legjobbak, hisz biztonságban mászkálhatnak a világon. Meg őket ugye nem bántják az őrök, így minden egyes discoba bemehetnek :D
  • Lacc
    #47
    Nahát ez a game még él? :P
  • Hacker
    #48
    Naná hogy él. Ráadásul nemérég összefutottam egy magyar sráccal. Éljen :)
  • Hacker
    #49
    Fantasy? Inkább sci-fi, de egy kicsit keveredik. A játék a jövőben játszódik. A pisztolyoktól kezdve, a kardokon át, a nehézgépágyúig van itt minden. Vannak benne hajók, amelyekkel lehet repülni, mások csak a földön lebegnek (légpárnásak), de ezek igen gyorsak. Páncél is van dögivel.
    És a legjobb hogy nem csak megvenni lehet az adott páncélt, hanem néhányat el is készíthetsz.
    Továbbá rengeteg kaszt közül választhatsz. Ez is fantasyra utalhat, de ha majd látod hogy a kasztok olyanok hogy: Ügynök, Katona, Kereskedő, Karatés, Meta-fizikus, Nano-mágus, Orvos, akkor rájössz hogy ez is scifi jellegű.
  • Hacker
    #51
    Válaszd ki azt hogy no cred (7 day trial) a fizetésnél, és akkor egy hétig ingyenes lesz