22
Star Topia
  • Rincewind
    #1
    Kinek mi a véleménye erről a játékról?
    Nekem nagyon bejön. Szerintem fantasztikusan jó!
  • Lacc
    #2
    Bizony az. Rohadt jó!
  • Rincewind
    #3
    Elakadtam vele az demo küldetésében!
    Megnyitottam a második részleget, és építeni kéne valamit, de nem tudom hogy!
    Help, plz!
  • Lacc
    #5
    Rince, az a tutorial. A demo-ban csak 1 küldetés van. Abban a másik részlegbe egy szemétújrahasznosítót kell építeni, amit akkor tudsz letenni, ha kinyitod azt a kis dobozkát, amit adtak (az előző részlegben van). Utána felbérelsz négy sópatkányt, és már műkődik is.
  • Rincewind
    #6
    Azzal már megvagyok! Utána kiírja, hogy valamiből több kell, de nem tudom miből és hogyan!
  • Bith
    #9
    Nekem meg fogalmam sincs,hogy milyen game lehet ez :(. Ezért is nem töltöttem le (még).
  • Lacc
    #10
    Egy űrállomást kell menedzselni. Érkeznek be különböző népek, amik igényeit ki kell elégíteni, stb. 3 szintje van az állomásnak. A legfelső egy hegyes-völgyes-rétes terráriumszerű izé, tehát park, a középsőben vannak a boltok, meg a szórakoztató cuccok, a legalsóban pedig a kajáldák, az alvószektorok, a kórházak, az áramfejlesztők, meg ilyenek. Kör alakú az állomás, tehát minden szint kör alakú, és ezek a körök szektorokra vannak osztva, amiket meg kell venni. Meg lehet háborúzni is, ha van ellenfél a bázison. Nagyon cool játék.
  • Lacc
    #12
    Rákattintol az egyik böhöm nagy ajtóra az valamelyik oldalon, asszem jobb gombbal, és ott van, hogy pl. 10000 kredit az új szektor. Ha kifizeted, akkor szétnyílik, és már is van egy új szektorord (rendszerint sok szeméttel).
  • I.C.ram
    #14
    en meg azt nem tudom hogy melyik epulet mire jo :((( valaki tud nekem kezdo tipp gyujtemenyt adni nagyon megkoszonnem (pl.: melyik epulettel kezdjem mekkorakra erdemes a szobakat nyitni es miket erdemes belerakin stb.)
  • Rookie
    #18
    Hali! Tényleg Cool játék. Nemtudtam miez felteszem és anélkül hogy tudnám mivel játszok tök jól elszórakoztam vagy 2 órát. A 3. küldetésnél tartok és ott nemtom mia feladat a sarokba számol valamit 100000e meg ienek már felépítettem a kikötőt disco t is vettem de azt nemtok építeni. Jha és nemtudjátok a Lufiéhíséget mivel lehet megszüntetni? Vagy mien szórakozo hely kell nekik? Mert mindig azt írja az info hogy bored unalmas de hogy tehetem szinessé? :) ELőre is köszike!
  • Rookie
    #19
    Ok semmi gáz rájöttem....
  • Lacc
    #22
    Hát ugye erre lenne a kézikönyv...