29
NOLF HELP
  • CSOCSO
    #1
    Csumm segítsetek elakadtam a berlini éccakában...kienged az őr de a kamerák észrevesznek a faszikat nem lehet lelőni mert megszolal a riadó..de ha lelövöm őket nemtok továbmenni mert a rácson hátul nincsen semmi lakat vagy v.mi...szal hogyan tovább?
  • Shep
    #2
    Keresd vissza a No One LIves Forever topicot azt hiszem ez a neve és ott találsz választ a kérdésedre. Én is szívesen segítenék de nem jut eszembe melyik is a szóban forgó pálya.
  • CSOCSO
    #3
    amásodik mior sötét van és össze vissza kell mászkálnio d a csáveszekhez..fel kell csengetdne a fszihoz majd fel hozzá a liftel..ezek elött le kell menni a bárba meg ilyenek!
  • CaviaR
    #6
    Én is elakadtam! Egy két szintes irodaépületben vagyok. Össze kell szednem 8 dolgot és el kell mennem a lifttel. Összeszedtem, és most nem tudok lelépni. Segítsetek!!! Nem tudok rájönni, mit kell csinálni.

    (ezen a pályán van az a moziszerű előadóterem...)
  • CSOCSO
    #7
    ott még nemtartok...
  • Shep
    #8
    Ha jól emlékszem ezen a pályán kell jelezni az Elvishajúnak nem? Mert ha igen akkor menny ki a hordókhoz lőjj bele az egyikbe és kész is vagy.
  • Shep
    #9
    Egyébként meg mondom hogy keressétek vissza a másik NOLF topicot ott szinte mindenre meg van a megoldás, mert ennyi idő elteltével meg hogy azóta már rengeteg gameval nyomultam nem igazán emlékszem a dolgokra de azért persze ha tudok segítek
  • CaviaR
    #10
    Shep:Azon a pályán vagyok, de már jeleztem is a csávónak... A medencénél, a falon van egy ablakmosólift. Abba neszálltam, és egy irodában kötöttem ki. Na! és itt akadtam el!

    UI.: A másik topicban is feltettem ezt a kérdést, de azóta sem válaszolt senki :(
  • Shep
    #11
    Na ha minden igaz valami olyasmi rémlik hogy vissza kell menni az Elviszhajuhoz de lehet az egy másik pálya volt, már nem emlékszem, nézz szét a pályán jobban. Most csak ennyire emlékszem. Mintha az rémlene hogy nem az ablakmosó a megoldás de erre sem innám meg a B58-at.
  • CaviaR
    #12
    :)))
    Ebből a házból sehogy sem tudok kijutni :(((
    Hátul, a vészkijáratnál lehet feljutni a második emeletre.
    (Ha segít, ez a Safecracker misszió 5.-része.)
  • CSOCSO
    #13
    hm..hogy löjjem le az öröket hogy ne lássa a kamera? löjjem le a kamerákat?
  • Shep
    #14
    Csocso te most hol tartasz?, mert ez amit írsz ebből nem igen tudom
  • Shep
    #15
    Na most ez hülye kérdés, de akkor még mindíg az ablakmosós résznél vagy?
  • CSOCSO
    #16
    a második pálya..vagy a harmadik? egy utcában kezdesz találkozni kell egy faszival majd csereg a telefon egy csávesz elmdonja hogy menyél a házba és csörögj fel valakihez az ad egy papirt majd le kell meni a bárba majd ki kell menned a katona mellett a sorompon..majd kimész...ott van egy kameraa sarkon meg 2 katona fecseg meg ilyenek.....
  • CaviaR
    #17
    CSOCSO: Menj oda a katonákhoz. Az egyikkel elkezdesz beszélgetni, bla-bla, és beenged a kapun. Innentől csak lopóznod kell, és lőni a katonákat.
    Shep: Én tartok az ablakmosós résznél!
  • Shep
    #18
    Nem tudom erre nem igazán emlékszem már de valami olyasmi rémlik, hogy én nem jeleztem a srácnak ezért vissza kellett mennem fellőttem a hordót, utánna visszamentem a lifthez és akkor már hajlandó volt használni és elmentem vele.
  • CSOCSO
    #19
    caviar hogy irsz vastag betűel hogy lehet irni szines betűvel???
    jah az egy dolog hogy kienged de utánna!!! ha lelövök egy katonát megszolal a riaszto és onnan nemtok mit csinálni
  • Shep
    #20
    Miert nem nekem is megszolalt es nem volt semmi halomra lőttem őket és kész.
  • CSOCSO
    #21
    okay tovább jutottam!
    de hogyan kell pirosan irni meg szinesen meg vastag betűvel? ird le emailben! köszike!
  • CaviaR
    #22
    < strong > vastag szöveg < /strong > = vastag szöveg
    Space nem kell sehova!
  • CaviaR
    #23
    Shep: (#18) Itt már továbbjutottam!( Scene 4 ) Az ezutáni pályán vagyok (Scene 5). Erre a pályára úgy juttotam, hogy megnyomtam valamit, és a házfalon lévő ablakmosó lift odajött, és beszálltam. A következö pálya egy irodában kezdődik. Kamerák vannak mindenhol és úgy kell összeszedni 8 tárgyat, majd el kell menni a lifttel. Remélem erről eszedbe fog jutni...
  • CSOCSO
    #24
    CSOCSO
  • Shep
    #25
    Látod mondtam hogy az ablakmosó visz el. A másiknál arra emlékszem hogy összeszedtem a 8 tárgyat, és hogy valamit még kellett utánna csinálni de most nem igazán rémlik hogy mit, de talán mintha nem a lift lenne a megoldás valami mást próbálj keresni. Ja igen elszoktátok ti rendesen olvasni hogy mit is kell egyáltalán csinálni vagy csak úgy megyünk azt majd lessz valamire játszottok? Ezzel nem akartalak megbántani titeket úgyhogy elnézést. Na mindegy ha esetleg lenne valami amivel eszembejuttathatnád a pályát jobban akkor írdd le hátha tudok segíteni.
  • Jose
    #26
    strongvsatag/strong
  • CSOCSO
    #29
    CSOCSO