107
pizza 2
  • Mr.Macho
    #1
    nem tudom mennyire ismeri a nép ezt a játékot, de szerintem nagyon állat. Kőkemény stratégia, nemúgy mint egy csomó úgymond real time háborús, amikben nincs különleges, hanem az nyer aki a gyorsabb... Nekem ezekkel nincs semmi bajom, de nem mondanám stratégiának, na mindegy. A pizza 2 szerintem igazi stratégia és MINDENKINEK NAGYON AJÁNLOM, aki nem ismerné az ilyen játékokat, nekik mondom, hogy minden van benne: receptek készítése, éttermek vevése bérlése, később meg a legjobb: hehe, a maffia :)))))) Ja, még egy dolog, ha van valaki profi programozó akinek megvan, csináljon lécci magyarosítást hozzá, köszi. Várom a ti véleményeteket a játékról...
  • Mr.Macho
    #2
    bakker, már van egy pizza 2 szoba, akkor ennek itt vége :(((
  • Mr.Macho
    #4
    nemtom, nekem sajnos franciául van meg, de inkább irjál a pizza 2 topikba, ne ide
  • Mr.Macho
    #6
    a gourmet starhoz ki kell elégíteni a két elit ember félét, angolul nem tudom a nevét, franciául yuppie és bourge. Ehhez egy 3 csillagos tökéletes berendezés kell (legdrágább, angolul szintén nem tudom). Na és persze kenni kell a polgármestert mint állat. Ez a 3. misszióhoz kell ugye?
  • Mr.Macho
    #7
    ja, és asszem a polgármesternek látnia kell az éttermet, csak utána adja a kitüntetést. Ha eredetiben van meg a játék, akkor pontosan le van írva a kis könyvecskébe.
  • mateos
    #9
    Jaja mert akkor jonnek az ellenorok
  • Mr.Macho
    #10
    kekksznek válasz: ja, persze, kb 3 vagy 6 órát zárva kell tartani (az étterem méretétől függ) különben ha jön egészségügyi ellenőr, akkor megbüntet. Amúgy az ellenfeleknek általában kibaszott csulás szokott lenni az éttermük, tehát nem árt feljelenteni őket, aztán ők kapják a büntetést HEHE.:) Kell egy luxus étterem, sok beosztott (szakács, pincér,stb) aztán majd jön a csillag.
  • Mr.Macho
    #11
    szintén kekksznek: ha meg még mindig nem sikerül a feladat van egy általános mód a győzelemre, amelyik minden pályán műxik: vidd csődbe az összes ellenfelet és akkor mindegy hogy megcsináltad a küldetéseket vagy nem.
  • Mr.Macho
    #12
    Ezt tapasztalatból mondom.
  • Mr.Macho
    #14
    kekksznek: -ellenőrt kiküldeni:kell egy bizonyos szintű központ(asszem 3-as). Rákattintasz a bizonyos étteremre, ahova küldeni akarod, amikor belülről látod akkor lesz egy bogár ikon, ott lehet kiválasztani hogy mijen ellenőrt akarsz küldeni.
    -a pószterek egy bizonyos, aránylag kis területen reklámoznak és csak egy éttermet, ha légballont akarsz akkor a reklámot nem egy étteremből kell irányítani, hanem színtén a központi épületből. Nem kell beállítani, hogy légballon legyen, csak azzal lehet. Tehát mondom: a reklámot a központban állítsd be(ehhez is kell egy bizonyos szintű központ, szintén 3-as, talán kettes).
  • Mr.Macho
    #17
    nem, az 5-dik pályán tartok, Roma.
  • Mr.Macho
    #18
    és van még 5
  • Mr.Macho
    #19
    kurva nehéz megtanulni. Túl összetett, sok mindent kell egyből tudni, de kb 5 óra jáccás után már lehet érteni a menüket, és egy ujabb 5 óra után már tudtam, hogy kell nyerni :) Elején türelemjáték, de aztán szerintem emiatt az összetettség miatt nem lehet majd megunni.
  • Mr.Macho
    #20
    csak kár hogy nem lehet multiplayerezni :(
  • Mr.Macho
    #21
    kekksznek:jaja az ellenőrök a tax office meg hasonlók. A légballon az magától jön, ha a headquarter-ban beállítod a reklámozást! Majd látod néha lebegni valahol a város felett. Ha keresed úgysem fogod látni, de ott van, majd egyszer véletlenül észreveszed. :)
  • Mr.Macho
    #22
    te amúgy hányadik pályán vagy?
  • Mr.Macho
    #24
    hu de humoros vagy :(
  • mateos
    #25
    :))
  • Mr.Macho
    #26
    ha valaki rájön, hogy melyik fájlt kell lefordítani, az szóljon plz!
  • Mr.Macho
    #28
    majd vizsgák után dolgozom rajta
  • mateos
    #29
    jaja
  • Mr.Macho
    #30
    mivan? komoly, megcsinálom.
  • Mr.Macho
    #32
    nem, bocs, de ha ismersz vkit akinek megvan, akkor install után nem kell cd. Csak ennyit tudok segíteni.
  • Mr.Macho
    #35
    látom van trainered :) szó szerint: "korlátlan játékos tulajdonságok". Szerintem ez biztos az hogy milyen tulajdonságokat állíthacc be magadnak, politika meg ijenek, a legelején, amikor megkreálod a képességeidet.
  • Mr.Macho
    #36
    azaz amikor a csávódat kreálod és beállítod a képességeket. Azokról a képességekről van szerintem szó, biztos átírhatod meg ijenek.
  • mateos
    #37
    Macho gyere gyorsan mert még elmegy....
  • Mr.Macho
    #39
    és hol tartasz?
  • mateos
    #40
    te hol tartasz ?
  • Mr.Macho
    #41
    én? 5. pálya. NEM CSALOK!
  • Mr.Macho
    #43
    ugye :) és te hol tartasz?
  • Mr.Macho
    #44
    na mivan? meghaltál? vagy csak pizzázol?
  • mateos
    #45
    mr macho a meno mano
  • Mr.Macho
    #46
    még szép, na hol tartotok?
  • mateos
    #47
    lvl 2 es fel :)
  • Mr.Macho
    #48
    miaz hogy "és fél"?
  • mateos
    #49
    nemtom csak fél ...
  • mateos
    #50
    mondjuk azt hogy a 2 fele
  • Mr.Macho
    #51
    de csalás nélkül ugye?
  • Mr.Macho
    #52
    Jelentem, hogy belekezdtem a fordításba. Egyelőre nincs kész, nem lett kipróbálva, stb. Ha vki meg akarja csinálni magának így kell:
    1) van egy language.dlf fájl a pizza 2 könyvtárba
    2) jobb kattintás a fájlra majd társítás
    3) kiválasztod a winword-öt majd átírod a szövegeket
    4) én használtam magyar betüket, nemtom hogy így működni fog e tehát nem árt ha csináltok szerkesztés előtt egy másolatot a fájlról
    5) csak 27 oldal, jó szarakodást

    U.I.: én komolyabban csak június második felében tudok csak foglalkozni ezzel, majd informállak titeket, és ha kell elküldöm.
  • Mr.Macho
    #54
    képet? magamról? minak az?