22
Szédületes
  • Sherad
    #1
    Hát emberek ha másért nem az Introkert ezt a jatékot mindenféleképpen érdemes megnézni. Ennél szebbet én még nem láttam!!!
    A game amugyérdekes , nehéz az irányitást megszokni, mindenfelé fuvokák. Ám ha az ember megszokja akkor Multiplayerben isteni.
    Nem beszélve arrol hogy némelyeik hajó Klingon Ragadozómadár kinézetű !!!
  • Dikkma
    #2
    Ripbe van intro?
    Mert az fenn van a badbonesen.
  • Sherad
    #3
    Hat nem tudom , de valahogy kiszedem a jatekbol es felrakom valahova mert en ezen teljesen behaltam. :-)))
  • Sherad
    #4
    Megneztem eleg konnyen kiveheto mert csak
    wmv kiterjesztesu. Csak a gaz az hogy 50MB
    eleg nehez lenne felrakni ( bar DSL ) de nemhiszem hogy barki le is szedne...
  • Sherad
    #5
    Egy kisebb reszt letomoritettem mpeg-be. Kb 2,5MB
    fenn van a supergamez ftp-jen Echelon konyvtarban
  • Dikkma
    #6
    DivX-be rakd már fel...úgy nem lenne túl sok! És minőségileg sem lenne rosszabb, mint mpegben. Sőt.
    Azért leszedem ezt is.
  • Sherad
    #7
    Fel ora es fenn van
  • Dikkma
    #8
    :)))
  • Sherad
    #9
    a filet csk 2MB-s mpeg konvertalja ez a ...r tnMpeg
    mas meg nem ismeri fel a formatumot. Delutanra felkerul...
  • Dikkma
    #10
    Oké, mostanra még úgyis figyel néhány száz mega a listámban, úgysem tudnám egyből leszedni.
    Akkor holnap!
  • Dikkma
    #12
    Várunk...:)
  • Sherad
    #14
    Am a nevemet azt nem tudom mint latom :-))
  • Sherad
    #15
    Hat atok a fejemre de nekem nem sikerul encodolni a wmv kiterjesztesu filet. TNPG encoderrel tudja egyedul olvasni a formatumot es ez a dog 2MB utan leall. Hat nem vagyok egy video konstruktor. Ha esetleg van otlet hogy mivel tudom megcsinalni akkor raszakadok, ha nincs marad az a 2MB-s ami fenn van az ftp-n

    WIZZARD
    Igazad van irhattam volna hogy az IG2-ota. Am a fenyevekben nem ertek egyet. :-))
  • Sherad
    #20
    Nos WiZZaRD a dolog nagyon egyszerű: Mivel ajánlottam hogy milyen jó a videó, Dikkma kivancsi volt és wmv kiterjesztésben felrakni igen gaz lett volna az 50MB-os merete miatt. Ezert gondoltam ha valahogy Divx-et csinalok belole meretenel fogva jobban "publikalhato". Am ez nem sikerult a 2MB-s mppeg--et meg mar le is szedtek az ftp-rol.
  • Lacc
    #22
    Nem tud valaki egy helyet, ahol le van írva normálisan az irányítás??? Úgy látom, itt igencsak előtérben vannak a fizika törvényei, és még a legkisebb hajóval is olyan lomha a mozgás, mintha egy többtonnás teherhajó lenne! Ahogy fordulok, majdhogynem 0-ra csökken a tolóerő, nehezen gyorsul, stb. Szóval olyan lap kéne, ahol vannak ilyen-olyan trükkök leírva az irányítással kapcsolatban.