38
Hol az igazság?
  • Lteebee
    #1
    Enyém, tiéd, kié?
  • Laalee
    #2
    enyem nem az tuti...

    amugy mit akar kerdezni a topic?

    ja.. az igazsag odaat van.
  • corleone
    #4
    Én már azt is hallottam, hogy Juszt fizetett az ipsének, nem pedig Frei. Érdekes...
    Ráadásul Juszt riportjából semmi konkrét nem derül ki. Kitől kapta a fazon a forgatókönyvet? Pontosan hol dolgozik? Hogy találta meg 1 nap alatt Juszt?
    Az egész csak Frei lejáratására volt elég. Ugyanúgy nem tudjuk, mi az igazság.
    Freit sem akarom védeni, biztos, hogy valahol ő is sáros...
  • corleone
    #5
    Ja és a bérgyilkos mondja, hogy bolti eladó, vagy a bolti eladó mondja, hogy bérgyilkos?
    Esetleg a statiszta miondja, hogy bérgyilkos, közben csak bolti eladó?
    Vagy a bérgyilkos mondja, hogy csak statiszta és alibiből bolti eladó?
    Tudtok követni?
  • Dikkma
    #6
    Frei azt nyilatkozta: a moszkvai alvilág, mikor látta, hogy mekkora balhé lett a dologból (külföldi irodák is felfigyeltek a riportra) elintézte, hogy Frei szakmai tekintélyét megkérdőjelezzék.
    Szóltak Jusztnak, összehozták ugyanazzal a csávóval, és a csávónak azt kellett mondania, hogy Frei még a válaszokat is előre megadta neki.
    Így találhatta meg egy nap alatt. Kiadták neki az embert.
    Frei pedig választhat szakmai tekintélyének megőrzése - kiadja az informátort, címeket, neveket ad - és az élet közt - leégetik.
    Aszondja, még élnék egy kicsit.
    Én egyébként Frei-nek hiszek, Juszt meg ugyanolyan, ha nem még jobban szenzációhajhász egy alak, csak még egy kis senki is, aki most hűűű, kifingatom Frei-t felkiáltással akar visszakerülni az elitbe.
  • Laalee
    #7
    juszt z elitbe volt van csak egyket olyan ember begybe is bene van akinek meg hatalma is van epp ezert tiltjak le az összes adorol... nem azert mert lefutott ember lenne...
  • kowajano
    #9
    teljesen egyetértek Dikkmaval jusztnak feltünési viszketeksége van miota kirugták az M1 röl azota a süllyesztöbe volt meg amiota volt a balhéja és most igy probálja meg felhivni magára a figyelmet
  • cSuwwi
    #11
    A Juszt Laci egy nagy rakás szar. Szerencsére a normális adókon már nem kell a pofáját néznem, a magyar ATV-t meg a kutya sem nézi, olyan szar. Most pedig ki akar törni a mélyből úgy, hogy megpróbálja lehúzni Frei-t. Inkább nézem a Frei olykor értelemes műsorait, mint annak a buziképű Jusztnak a Nyitott száját...
  • Geronimo
    #12
    az igazsag az, hogy mindketto zsido
  • Laalee
    #13
    na vajon mikor ir ide egy ertelmeset a jopofi haverod is...


    iden voltatok mar a turul elött tuntetni?
  • mikike
    #15
    jusztis
  • Geronimo
    #16
    persze, majd nem.....
  • Geronimo
    #17
    persze, majd nem.....
  • Geronimo
    #18
    ha egyszer ZSIDO, akkor ZSIDO, ezen nem lehet mit szepiteni......falra maszok a hulyesegeitektol....
  • cSuwwi
    #19
    Mint ha nem lenne kurvára mindegy hogy zsidók-e? Mindkettő egy nagy fasz! Bár a Juszt az nagyobb :))
  • Coine
    #20
    ja
  • Coine
    #21
    ja
  • Coine
    #22
    ja
  • Coine
    #23
    nem :)
  • _Vegeta_
    #27
    Tiszta bolondok vagytok. Itt mosolygok ezeken a beszolasokon.. Azt nemtudom h Frei zsido-e vagy nem, bar e neve sejtet vmit, de ez m1, a lenyeg nagyon jo riporter, es bas*ott jo musorokat csinal!
    Juszt nem zsido, es o is jo musorokat csinal, probal ramutatni a lenyegre.
    Itt a hozzaszolasokat olvasgatva raeszmeltem h a hozzaszolok atlag eletkora nem lehet tobb 15evnel.
    okidoki: mi bajod a kommunistakkal es mi bajod a zsidokkal ?
  • magnum
    #28
    Mi a bajod a kommunistákkal? - ilyen kérdésekkel nem leszel szimpatikus.
  • PREMIERE1
    #29
    Juszt-Frei

    Féreg vs Másik Féreg
  • lee86
    #30
    csak az indoklás hiányzik.. juszt még csakcsak, de Freinek semmi köze ehhez.. nem nézted a tennap esti műsort? ettől volt hangos az ország bamme! :)
  • _Vegeta_
    #31
    Indokold...
  • _Vegeta_
    #32
    En lattam, marha jo h kimond tvbe ilyen dolgokat.. persze ezt mindenki tudja h az orszag image-nak semmi ertelme csak kidobott penz, de nemnagyon merik kimondani.. jo volt hallani tvben. :)
  • magnum
    #33
    Te indokolj, ha szerinted 'nincs baj a kommunistákkal'!
  • LittleL
    #34
    Szerintem Frei az ország legjobb riportere. Látványosan , érdekesen mutatja be a világot. Bár Frei egyszernagyot hibázott, amikor becsapta egy műsorával az egész országot.

    Juszt meg a tényfeltáró műsorokban a legjobb.
  • _Vegeta_
    #35
    Miert nekem kellene indokolni ?
    Ha emlekeim nem csalnak en kerdeztem vmit a #28-as hozzaszolasban. Allitani semmit sem allitottam!
    Gondolkodjal mar. :)
  • FtranX
    #36
    Én kedvelem Frei-t, de egy kicsit megalázkodó a stílusa.
    Juszt meg egy féreg.
  • LittleL
    #37
    Ne má, én bírom Jusztot, juszt-is megmondja, kideríti az igazat.
  • Bandee1987
    #38
    Én bírom a Frei-t, tök jó riportjai vannak, a 80 nap alatt a föld körül is jó volt, és hát az előző heti riportja a külföldiekkkel Magyarországról az egyszerűen döbbenetes volt...De sajnos igaz