32
Kihalt ez a jatekkategoria ?
  • Hustler_hu
    #1
    Tudjatok , en mar kezdem unni a FPS-eket , a Populousokat , a Quakeket , a Counter-Strikokat , a RTS -eket .
    Neha azert jol esik 1 kis shoot them up jo kis Amiga vagy c64 stilusban .
    Jo neha leulni a haverral es gyakni az ellent ... mar a joy-okon sincs Auto Fire gomb (pedig mien meno volt ez valamikor )
    Pont valamelyik nap ultem le a cmimbimel es nyomtunk 1 Atro Assambler demo-t (megtalalhato a PCGURU CD-jen ... nemtom melyik szam )
    Nektek melyik PC shoot them up tetszik ? vagy tetszett ... lehet akar abbodonware .
  • coolpet
    #3
    emlékcsavar és amnézia rulez (igaz ezek rpg-k)
    %)
  • Tantitanti
    #4
    Nagyon régi de nagyon tetszett a Tyrian (kis urhajos
    game)
  • RangeR
    #5
    Chaos Engine az volt a brutál!Meg a Project X!
  • Anee
    #6
    Serius Sam is shoot em up szerintem az is isten lett
  • Geronimo
    #7
    a tyryan nagyon ott van, tudtok meg ilyeneket /a guruban eleg sokszor adnak shotemupokat/
  • mikike
    #8
    katakis
  • Lumania
    #9
    De rég nem hallotam erröl a játékról.
    Pedig a Katakis az abszolut király. A témában azota sem irtak jobbat.
  • Lacc
    #10
    Vannak még ilyen jó kis demók? Ezek nagyon kira gamek.
  • Randal
    #12
    Itt van pl egy újabb játék a Heli Heroes, eszméletlen jó játék, szokásos felülnézetes helikopteres játék, mész oszt lősz:)))
    Nagyon jó grafika.
  • Shep
    #13
    Honnan tölthető le a game?
  • kisviku
    #15
    Hát nézzük csak.
    AMIGÁS korszakomból nekem az Alien Breed sorozat volt a kedvenc shoot em up kategóriából.A C64-es játékokra már alig emlékszem,oly régen volt.
    Bár ha előveszem az emulátort akkor még felejthetetlen pillanatoknak lehetek a része.
    PC-n a kedvenc shoot em up a Raptor volt.
  • Randal
    #16
    Shep: Sajna egy fizetős ftp-ről, végülis nem sok pénzt kérnek, havi 1500Ft. de 20 naponta frissítenek(gyakorlatilag mindig raknak fel új cuccosokat, ded húsz naponta törlik a régieket).
    Ha van gyors netetek és van egy kis fölös pénzetek, akkor megéri.
    Több info + játék/mp3/appz lista a köv címen:
    www.insane.hu/warez
    ha regisztrálod magad, akkor légyszi ítd oda akítől megtudtad, ezt a usernevet: maci007
    Ave.
  • PyRex
    #17
    Tyrian RULZ! :)

    PyRex
  • magus
    #19
    neogon van egy csomo
  • Ron Ragm
    #21
    Nem inkább 'shoot em up'?
  • Ron Ragm
    #22
    Ja és tudom ajánlani a Seek& Destrox nevű gémet eminek a teljes verzióját mai napig keresem!
    Ez egy olyan gém hogy tankkal v helikopterrel(általában választhacc de van olyan küldi ahol megadják mive' ke menned) kell rombolni
  • Ron Ragm
    #23
    'csába!
    Naszal a neve Seek & Destroy
  • magus
    #25
    neogeo az egy játékttermi a automata
    www.mame.dk-n keresd ki www.emuchina.neten meg töltsd le
  • [Walaki]D`Lair
    #26
    TyrianI-II és 2K a legjobb régi Shoot 'em Up A mostaniak közül Serious Sam I-II (utóbbi egy nehéz iskolai nap után tökéletes. Imádom hentelni a sok kis monsztát egy magyardoga után)
  • Efreet
    #27
    csak PC-s shootemupok? akkor Tyrian. :) pár hajszállal mögötte a Raptor, aztán a többiek. (meg a Raiden II, de az erösen konzolátirat, és pcn eléggé el lett... rontva)
    ha más platformok is jöhetnek, akkor kicsit más a felsorolás :)
  • magus
    #28
    ehh
    www.emuchina.net pcgamesnél ott van az összes japá csak jó gép kell hozzá
    és ez nem emulácio
  • feamatar
    #29
    affene, asszittem topikot kell indítanom, de nem!!!!
    egy modern shoot'em up:
    Jets'n'Guns
    terjesszétek pls hogy nem halt még ki a műfaj, eszméletlen jó gáma! a kipróbálható demó is nyújt elég kihívást!! nagyon sűrű, elég nehéz, és ÁLLATIUL NÉZ KI
  • Htjet
    #30
    Régebbiek közül nekem a DemonStar jön be a legjobban, a mostaniak közül meg az AirStrike3D . Mindkettővel jól ellehet szórakozni :)
  • Dj Siegfried
    #31
    a közel múltban jött vmi shoot 'em up játék ki bármelyik konzolra?
    sajna kihaló félben van ez a kategória :S

    vannak még itt FANok?
  • Dj Siegfried
    #32
    mikorra várható a LAST HOPE: PINK BULLETS ?