33
Legyen egy ilyen is....
  • Waterhorse
    #1
    Csá!
    Nagyon úgy nézem,hogy egyre jobban eleresztik magukat a készítők.Évről évre durvább poénokat látunk-hallunk.
    Itt van mingyár Bart beszólása:"Bazze" Bár az lehet,hogy csak a szinkron ilyen.De az,hogy Homér mindíg hülyébb lesz az tény.Aki nézi az már biztos felfigyelt erre.
  • CSOCSO
    #2
    Simpson rulez!!!!!!!!!!
  • Efreet
    #4
    Én utoljára a szépemlékű Tv3-on láttam... akkoriban tetszett. most holmere adják? mert a németet nem ugatom annyira, hogy értsem :)
  • Lteebee
    #5
    Én régebben néztem valami külföldi adón (Kb 8-9 éve). Emlékszem, a barátnőmnek simpsons-os hátija volt.
  • Laalee
    #6
    viasat3 vasarnap leadjak a heti összes reszt asszem

    amugy ez a szesztilalmas resz nagyon jo volt :)


    ha mar itt tartunk kitud valami oldalt ahonnan le lehet tolteni?
  • Lteebee
    #7
    Ez TB bácsit is érdekli.
  • Dikkma
    #8
    Simpsons rulla!!!!
  • Laalee
    #10
    homer tapol akor is...

    hat diszno vagyok én? bööööf
  • CSOCSO
    #11
    Doo!!!
  • ngcsnet
    #12
    doh:)

    (simspons powa)
  • Pretorianus
    #13
    Nekem megvan szinkronnal az első 16 évad, digitalizálva. Kivéve ezt a 7 részt: 613, 702, 715, 808, 1310, 1405, 1406. Ha valakinek ezek a részek megvannak (szinkronnal) avval szívesen cserélek.
  • LegoTGR
    #14
    Valami vétel/csere megoldható lenne? vevő lennék rájuk, ha megoldható :)
  • macgyver8
    #15
    Nekem kellene szinkronosan ami megvan...megvenném.
    Tőltöttem le...de össze vissza vannak részek Dvx-esek:)
  • imagin friend
    #16
    honnan lehet letölteni részeket? mert a viasaton csak ismételnek
    aki tud segíteni annak előre is köszönöm
  • jax
    #17
    "Legyen egy ilyen is...." Van már ilyen!

  • Gosonic1991
    #18
    egy nagyon jó the simpsons / simpson család : (www.simpsoncsalad.ini.hu) oldal jöjjön az akinek kellenek magyar szinkronos epizódok egyre több lesz fennt www.simpsoncsalad.ini.hu jöjjön akit érdekel!
  • Pretorianus
    #19
    A hiányzó részeket is beszereztem + felvettem a 17-ik évadot, úgyhogy mostmár megvan hiánytalanul az első 17 évad.
  • Pretorianus
    #20
    [email protected] ide írj ha kell a The Simpsons szinkronnal, és nem akarsz évekig töltögetni.
  • REALista
    #21
    Most nézem a 16. évadot!!!nagyon jóóóók!!!
  • Punker
    #22
    más a szinkron? :(((((
  • Ice Cortez
    #23
    Szisztok!

    Nemtudjátok honnan lehhet letölteni Simson részeket, vagy akár évadot??
  • Pretorianus
    #24
    Nekem megvan az első 18 évad, szinkronosan. Az első hét évad DVD-rip, a többi TV-Rip.Akit érdekel az írjon privibe, vagy az új e-mail címemre:
    [email protected]
  • Juhiii
    #25

    ^^
  • tnm #26
    ha még jár ide valaki, 22. évadot is berendelte a sorozat. ha 20 részes évadokkal számolunk, akkor az azt jelentené, hogy a 22 évad utsó része lenne a 480-adik. mki eldöntheti magában, hogy mennyi az esélye ezután, hogy elérjék a bűvös 500-at a 23. évaddal. (valószínűleg több, minthogy ebben a topikban elérjük az 500. hsz-t :S)
  • Mirwa
    #27
    EPIZÓDOK LETÖLTÉSE, VAGY HA NEM AKARSZ LETÖLTENI ÚGY IS MEG TUDOD NÉZNI A RÉSZEKET:

    http://asimpsoncsalad.atw.hu
  • PrisonMan
    #28
    Szerintem van esély elérni az 500 részt, bár ez csak a nézettség kérdése. Ebből a szempontból ez egy nagyon gyenge év volt. Ajánlom figyelmetekbe floyddebarber írását a nézettségről: http://the-simpsons.extra.hu/prb.php?a=150

    Egy kép:


    Ha ezt a nézettséget tartja (7 millió körül hoz) akkor nem lesz probléma az elkövetkező évadokkal :)
  • PrisonMan
    #29
    fukc imageshack.. :S
    Na szóval a nézettséges kép:
  • celza8807
    #30
    ismer valaki olyan oldalt simpson család módra, mint a south parknál az sp-studio.de?
  • Mirwa
    #31
    Celza8807

    http://www.simpsonsmovie.com/main.html

    Ha teljesen betöltődik a flash oldal, a lapt tetején küzépen találsz egy "Create your own Simpsons avatar" menüpontot.

    :)

  • PunkZoli
    #32
    emlékszik valaki arra a szóra ami talán a világvége várós részben(nem emlékszem sajnos melyik volt azt is jó lenne tudni) a Homér egy nagyon régi nyelvezetű szót használ valami olyasmit, hogy kinyilotkatott, de jobban nem tudom leírni a vége valami tettétet vagy tatott... na ez érdekel

    Az is lehetet, hogy értelmetlen volt a szó, csak tudom, hogy beszartam rajta. :D
  • eddaniel
    #33
    Szerintem az 5.-ik évadtól a 12.-ik évadig volt a csúcson, azóta egyre sz@rabb, akárcsak a south park.