10
  • Anee
    #1
    "melyek könnyedén felveszik majd a versenyt a konkurens Intel legújabb Pentium 4 processzoraival is."
    Inkább szarrá verik:)
  • Aquli
    #4
    Hello!
    Szerintetek jok az amd Duron procik? Sok hejen hallottam, hogy nem kompatibilisek, tonkremennek stb. Nektek errol mio a velemenyetek?
    Aquli
  • Loose
    #7
    AMD csak azért veri meg a P4mert a mostani programokkal még nem tud nagyot produkálni, de egy 64bittes programmal porban hagyná. Jó erre azt a választ kapnám hogy az AMD csak 32bittes de ha a p4 csak 64bitten tud felpörögni igazán.
    Én is sokat gondolkodtam hogy AMD vegyek de még utána kell járnom részleteden.Elégsok eredményben láttam hogy nyert de ezzel ellentétben sokban veszitett is.
  • ixyon
    #10
    de segg vagy locse!
    ha nem, értesz v.mihez, akkor ahhoz ne szóllj hozzá! a PIIII 32bitesz, szóval nem veri meg a 64bites alkalmazásokban a Thundert.(bár szerintem a azon kívül, hogy 64 bit, nemnagyon tudod, miről beszélsz, mert attól nem kell annyira hasraesni...) vannak előnyei, de nem is várj 2*es telesítménynövekedést(ha mg az lesz, akkor az azért lesz, mert az ITANIUM szerverproci lesz, és azokb tesuznek 1 csomó okos dolgot)