43
Aces High
  • Alexease
    #1
    Hello!
    Gondoltam, nyitok egy ilyen forumot is, talan valakit erdekel a dolog. Szerintem, az egyik legjobb online repulo szimulator (ha a jarmuveket is belevesszuk - tankok, autok, hajo - akkor haborus) jatek. Nagyon jo fizika, repules model, szabadon kezelhaeto minden, konnyu palya szerkesztes, idojaras editor, stb. Es ez mind full 3D-ben. Es a lenyeg: ingyenes es ossz-vissz 17 Mb!! Ha a tobb tucat korrekt repulot-jarmuvet vesszuk, es a szabadon berepulheto 1000000 Km2-t, akkor szerintem nem semmi.
    (Ez a nehany mondat azoknak szolt, akik esetleg nem ismernek.)
    A ceg hivatalos oldala, es a letoltesek:


    Es ami engem erdekelne: linkek, oldalak, letoltesek, stb.


  • Alexease
    #2
    A link fake lett, de lenyeg ott van:))))
  • Atomy
    #3
    Tegnap letöltöttem. Tényleg SIRÁLY!!! Aki Játszik vele írjon!!
  • Hóhér
    #5
    Én először tudtam járművet választani, de most valahogy nem tudok. Mit rontottam el? :)))
  • Alexease
    #8
    Van hozza palya editor is. Teljesen korrekt es egyszeru. Vegleges kinezetben tudod szerkeszteni a talyat, texturazni, objektumozni stb. Van hozza meg egy-ket util is. Haloba lehet hasznalni a sajat palyakat is.
  • Hóhér
    #9
    Tressy: Köszi, már megvan!
    Alexease: Az Editort hozzá adták?

    UI.: A hajót csak én nem tudom kipróbálni? Csak a "H" van ott...
  • Hóhér
    #10
    Így akartam:
    Tressy: Köszi, már megvan!
    Alexease: Az Editort hozzá adták?

    UI.: A hajót csak én nem tudom kipróbálni? Csak a "H" van ott...
  • Atomy
    #11
    >>>Hóhér
    A hajót is ki lehet próbálni. Nyomd meg a H-t.
    Az editort le lehet tölteni innen: http://www.hitechcreations.com/
    >>>Mindenki
    Itt regisztráltam magam:
    http://onlinegame.freeweb.hu/
    Ha valakinek van kedve nyomulni keressen meg.
  • Hóhér
    #12
    Atomy: Nekem mindig visszamegy a torony-ba...

    Ha még nem próbáltátok volna: Az F4-gyel lehet külső nézetet (ez dinamikus), az F3-mal is hasonló (ez fixen áll mögötte, F5 pedig messziről látod...
  • Alexease
    #15
    Bocsi hogy csak most irok, de csak most tudtam leulni...:(
    - Az editor ingyenes, letoltheto a hivatalos site-rol.
    - Letezik egy akbmp2map.exe (2.2 Mb) nevu util, mellyel szurke arnyalatos bitmap-eket lehet atkonvertalni 3D-s AH domborzatta. (Megtalalhato a site-rol nyillo fansite-okon.)
    - Van felho (idojaras) editor is hozza!!! AH Clude Edit.exe (340Kb). Ez hivatalos. Nagyon profi, lehet layer felhoket gyartani, es lehet barany felhoket is:))) Persze ezeknek a mozgas iranyat, sebesseget, magassagat, mereteit szabadon lehet allitgatni. Mind ketfajta felhotipusbol lehet tobb is. Nagyon korrekt az editor, a taj kepe folott mozgasban latod a felhoidet. Az elmentett file nehany Kb-t, hasznalhato single es halo modban.
    - Lehet allitani a napszakot is, percre pontosan. A napszak valtozik (teljesen dinamikus fenyek, arnyekok, szinek stb), lehet gyorsitani is. A legyartott felhoid arnyekot vetnek a gepre es a tajra is (es mind ezt ugy, hogy kozben mozognak, gomolyognak).
    - Valamelyik fansite-rol nyillik egy terkep resz. Komplett fold, szurkearnyalatos kep, 1:nagyonkicsihez, hozaadott utillal. Gusgs_1_2.gz (694Mb) hatszazkilenvennegy mega!!!! Eleg jo!!!

    Mara ennyit. JO gamet.
    (Csak egy baj van, nincs rendes offline resze. Pedig kiraly lehetne. Foleg ha figyelembe vesszuk amit nyujt - tobb tucat gep, latvany, dinamika, editorok stb - es mind ezt 17 Mb-ba lecsomagolva. Ezt igy is lehet. De nyolc pacienst enged onlineba ingyen. De a fizetos resz, elvileg 1024-et!!! Az mar egy kissebb fajta haboru.)
    Na csa!!

    Alexease
  • Atomy
    #20
    Én mostanában corsair-el nyomulok, előtte spitfire-el. Kipróbáltam a p47-est is, de nekem nem jött be. Bombázásnál nekem nem jön elő semmilyen célkereszt.
  • Atomy
    #22
    Ah tényleg. Most látom. Kösz.
    Mondanál egy-két tippet? Akármivel repülök, a legkisebb fordulóknál is átesik a gép. Néha már 10-15 fokos kanyarban is. Mit csinálok rosszul??? Ennyire nem lehetek béna. Vagy mégis???
  • Atomy
    #24
    Kösz a tippet, de ez nem segít ha valaki ott figyel a hátam mögött, és lő ezerrel.
    Kijött egy újabb patch. Nincs semmi hír a crack-ről?
  • CaviaR
    #27
    Valaki segítene???
    Az a gondom, hogy nem tudok rájönni: mit kell csinálni egy misszióban... Még azt sem tudom mik közül lehet választani. Van egyyátalán feladat amit el lehet végezni?
    Köszi :)))
  • Atomy
    #28
    Fogalmam sincs. Én az Arena-ban szoktam nyomulni.
  • Atomy
    #35
    Bazzeg! Nekem is lejárt :-((( Pedig már kezdtem belejönni.
  • CaviaR
    #36
    Nekem nem is sikerült accountot csinálni... Milyen két hét???
  • CaviaR
    #37
    Tressy: Neked a hivatalos van, vagy a crack-kelt verzio? Csak azért, mert ha az egész játék nem indul, akkor azon segíthetünk... Ha csak account, akkor nemtom...
  • Atomy
    #39
    AAAAAAAAAAAHHHHHHHHHHH!!!!!!!!!
    Segítsen már valaki!!!!!!!!!!
  • MrTressy
    #40
    Jaja jó lenne
  • pmh
    #41
    hogyan lehet irányitani??
  • Magyar Betyár
    #42
    Üdv!

    Van valaki aki játssza még ezt a játékot?
    Az érdekelne, hogy offline módban miért nem támadnak az ellenséges gépek?
    Csak repkednek körbe körbe és hagyják magukat lelőni. még csak ki sem térnek.
  • Kywy2
    #43
    Nekem nincs próbaidőszakom
    regizek és lejárt a próbaidő