14
CHAT
  • CAD
    #1
    IPV6 -os a server? - miert a "regifajta" IRCNet -hez hasonlo servert tettetek fel? - Miert nem "újfajta" Dalneteset?
  • St
    #2
    Szerintem olyanmind1, nem?
  • CAD
    #3
    Hat sztem nem, egyreszet a Nick itt csak 9 hosszusagu lehet, aztan nincsenek service-ek (Nick, MSG...). Aztan ipv6 azert erdekel, hogy tudjak magamnak normalis hostot beteni...
  • Lacc
    #5
    Hát, én nem vagyok ilyen igényes. Tudjak beszélni, oszt kész. Mit kell még szarakodni?!
  • CAD
    #6
    Hehe, hat ahany haz annyi...
  • Assassin
    #7
    ...szopás.
  • #8
    Firewall mögött nem megy.
  • Laalee
    #9
    megyaz csak engedelyezd a firewalnak a 6667 es vagy mittomen ez hanyas portot hasznal...
    amugy telleg lehetett volna valami jobb irc szervert felrakni ahol mar a nickemet letudom vedeni...
  • Laalee
    #10
    meg igy is beirhatod 3 szor a nevedet :)))
  • mikike
    #11
    voltam rajt
    csak 2 perc után ignoralt a 10 ember
    elég jo idő...
  • Laalee
    #12
    efreet szoktal ezen csettelni? ha igen milyen neven neha benezek de soha nics senki a battletech szobaban... ill tegnap volt csak egyböl belemkötött hogy emrtnem köszönök :) ahh jött itten netikettel meg egyebb baromsagokkal...
  • Efreet
    #13
    mostanában nem... kicsit tele lett a hócsukám az esti társaság 1 tagjával. az SG-chatra meg megyek, ha szóltok, csak uncsi a ki-be ugráló hozzánemszóló nick-eket nézni. esténként HunChaton vagyok Efreet vagy Efreet_ néven. de megyek ha hív valaki és itthon vagyok. csak 1 mailt dobjatok.
  • janek52
    #14