30
Evil Dead:Hail to the King-ről minden ami belefér help, vélemények stb.
  • Shep
    #1
    Hello! Felül olvasható miért is jött létre ez a topic. Szerintem elég jó a game bár Ash mozgása kicsit érdekes /nem egy Resident Evil/. Kellene nekem egy kis segítség, bejutottam a redneck házába, de a pumpát nem tudom elindítani/a kurbli már meg van/ nem tudom kinyitni az erdőben a kaput amin lakat van, nem tudok eljutni a templomhoz mert ott vannak a gyökerek, hol kell használni a feszítővasat? Nem tudom, hogy melyik lépés következik ezért azt kérném, hogy csak a következőt mondjátok meg ne az összeset mert szeretnék magamtól rájönni a dolgokra. Előre is kösz.
  • Shep
    #2
    Nem hiszem hogy senki nem játszik ezzel a játékkal.
  • skorpio7
    #3
    Megvan persze !
    Sőt!Elég sokan keresték más topic-okban is.
    Csak most még a B&W a KIRÁLY !
    Majd később erre is jut idő !
  • TBWonder
    #4
    PSX-en néztem tavaly.
    Ott gyalázatos grafikája volt(ha jól emlékszem).
    Milyen pc-n?
  • Shep
    #5
    Az ég fülébe valaki segítsen már legalább azt mondjátok meg ban e valahol hozzá leírás angol nyelvű is jó. Előre is kösz
  • fucko
    #6

    Jo hirem van shep en vegignyomtam es rohadtul jo.
    Leirom a megoldasokat,ha meg egyaltalan idetevedsz akkor hasznat is veszed,de mar eleg reg irtak ide.
    azert leirom,m3ert hátha:1!:hogy a pumpat elinditsd meg kell szerezni a kulcsot a redneck hazban ugy hogy felmaszol az asztalra es leszeded a padlasajtorol.Innen mar minden megy magatol,hacsaknem ra nem jottel mar.ha van valami segitek.
    Ui:nagyon fasza a stihl nem?
  • Shep
    #7
    Kösz most épp Desperados-ozok így kicsit most az ED háttérbe szorult egyébként továbbjutottam utánna. A gond egyébként az volt, hogy mivel az enyém csak rip nem láttam hogy ahonnan a kulcsot előkaptam ott fent volt az a jószág és nem tudtam, hogy oda kell visszamenni. Most ott tartok ahol ki kell nyírni a csajost asszem Ash barátnője de sehogy sem sikerül mert mikor már azt hittem vége ja meg a lőszerem is elfogyott megnőtt a nyaka vagy mi aztán úgy kicsinált hogy csak na, esetleg nincs valami jó taktika amivel meg lehet ízzasztani a csajt. Előre is kösz.
  • fucko
    #8
    Nekem is ripes volt,igy sok videot elszalasztottam.
    A nyakast egyebkent sajna csak loszerrel lehet kinyirni.
    Mindig messzirol kell lonni de cak egyszer 1-et.
    Utanna varsz arebb futsz,majd kijon a nyaka es ugyanezt vegigcsinalod.ha nincs eleg loszered akkor vard a szornyeket es gyilkold oket a stihllel.
  • Sephi
    #9
    Ize... hat vazz.. nekem a film teccet de ajatek... ize... szal kicsit kamu de mind egy... engem megolt az a kurva halott malac:( Es nem mentetem le sehol:( Igy nem kezdtem ujra...az is igaz hogy ha nem lett volna meg a 2CD akkor ma asse tudtam volna mi fan terem a Summoner mert azon volt a trailer:))
  • Sephi
    #10
    Na figyi! Megvaltozot a velemeny! De most baj van... hol lehet eloszor menteni?! Szal bejotottam a Farmer hazba meg minden de a mutkor a malc olt meg most meg a malc elott egy farmer tata mert nem volt eleg jo a reflexem hogy az I megnyomjam... szal hol lehet menteni?!
  • Shep
    #11
    Menteni az olyan helyeken lehet ahol láda van tudod amibe a cuccokat pakolod be mint a RE -ben az első ilyen hely a ház mögötti fészer, ja csak annyit tudsz menteni amennyi filmtekercsed van.
  • Sephi
    #12
    Baaaaaaaaaaazz! En aszitem magnot kell talalni es hogy az csak a kunyhoban van! Ize... igy man nem lesz nehez:)
  • fucko
    #14
    A kulcsot amit kapsz használd a kocsin.
  • fucko
    #16
    Mikor fut feléd fűrészeld meg a gerendát,majd menj egy másikhoz és igy tovább.
  • Shep
    #18
    Ott ahol bejöttél, ahol beomlott a bejárat ott kell kimenni, van egy pont ahol ha rányomsz azt írja, hogy a kijárat ugyan beomlott de egy kis munkával át lehet jutni/nem biztos hogy pont ezt írja de a lényeg ez már nem emlékszem pontosan/. Ja az a pontot kicsit nehéz megtalálni de ne add fel mert úgy lehet kijutni.
  • fucko
    #19
    Shep te végig tudtad vinni?
  • Shep
    #20
    Hát sajna még nem volt rá időm, de most hogy letudtam másfél hét alatt a 6 db vizsgám egy matek szigorlattal együtt így most lessz rá időm.

    Istenem végre ha minden igaz nem kell töbett matekot tanulnom yeeeeeeeeeehhhhhhhaaaaaaaaaaaaaaaa. Bocsi
  • hangya
    #22
    Sephi!
    Miért nem kéred olyannak a tanácsát, aki esetleg ért is hozzá???:))
    Ajnálom magamat!
    SE!
  • Shep
    #23
    Hi Na most van idom jatszani a gameval, megoltem a csajt, átjutottam a másik világba, de nincs se lőszerem, se medkitem, van valami otletetek, honnan szerezzek? Ja akinek a teljes van meg mondja már el mit látott abban a videoban ami a csaj megölese után volt. Előre is kösz.
  • Shep
    #24
    Azért jó hogy eddig mindenki olzan szívesen segített volna bárkinek, most mikor meg kéne @@@@ a dologra,mert hát ugye úgy szól a mondás, hogy Jó tett helyébe jót várj, na mindegy azért megkérdem hátha. A könyvtárban vagyok, a könyveket milyen sorrenbe kell benyomni? Előre is kösz
  • Shep
    #26
    Na vegre hat vannak meg olyanok akik komolyan veszik a mondást. Köszi, bár nem tudom milyen fáklyát de biztos menni fog, ja találtam egy fáklyát azzal kell működni?
  • Shep
    #27
    Srácok mondjátok hogy nem az a vége mikor megölöm a 4 oszlop között azt az undorító szörnyet! Ennyire rövid lenne? Miután megöltem a szörnyet milyen videót láthattam volna?
  • Shep
    #29
    Sejtettem én is de gondoltam hátha valakinek a full van meg.
  • PeeTeR
    #30