21
Clive Barker\'s Undying
  • Sephi
    #1
    Szal ez a jatek nem rosz! Mar az elso fel oraban 5 inkarktust es 3 pre szivbajt kaptam. Az egy dolog hogy azutan mar csak szidod a falat hogy olyan nehez. Erdekes mert en olvastam a konyvet es semmi nem valtozot.. Az a rulez hogy minden szereplo ott van a helyen es a haz is kb ugy nez ki:) Az mas dolog hogy 5 percenkent meg lehet halni! Javaslom az elejen tessek meg a kovet hasznalni a Plasma magiaval mert a revolver kell kesob... oszt amikor megvan a ChinaGun azutan terpeles:)

    Na irjatok meg hogy teccik!
  • Feketekéz
    #2
    Hát én szebbre számítottam. Ott kezdődik, hogy ha Unreal Tournament motor, akkor miért nem támogatja az S3 Metalt??? Mert a falakhoz közel menve igencsak csúnyácskák voltak. Egyébként tényleg félelmetes kis játék ez az Undying.
  • Sephi
    #3
    A dolog az hogy nekem minden oke! Nalam ez az elso 3D jatek ahol nem latok semmi vektor hibat vagy valamit... igaz tovabba is alotom hogy a jatek NORMAL fokozaton is annyira nehez hogy levontam kovetkeztetest hogy NIGHTMARE-en ott meg meg lehet orulni:)

    Kaptam Shot-Gun -nt:))) Egyre konnyeb a jatek:))))
  • Viking
    #4
    Egy kerdes: Mi a serial number?
  • skorpio7
    #5
    Remélem segíteni tudok !
    Nekem a következő a serial-om :
    2500-0911911-0911911-2705
  • Viking
    #6
    NAGY VAGY skorpio7! A serial mukodik! Koszi!
  • Viking
    #7
    Uhhh... Ez aztan jatek! Hasonlo hatast ert el nalam, mint az Alien vs. Predator... Ezt sotetben kell jatszani! Mert, igy, leoltott villannyak, amikor meglattam az elso szellemet, ahogy dumalt nekem, eldobtam az egeret!
  • Viking
    #9
    Tenyleg, miert van, hogy nalam a hang nem mukodik tokeletesen? Neha nincs is, neha furan recseg, neha meg tokeletes... Ugyanez Rune-ben, es a ketto egy motort hasznal... Deus Ex se mukodik reendesen, ugyanezzel a motorral...
  • Viking
    #12

    Na, ez tortenik, ha beleizzadsz az oltonyodbe!
  • Sephi
    #13
    Szal eddigi legizgibb jatekom... szerintem ilyen kell legyen egy jo kis shooter! a Konyvet mar meg is rendeltem es alig varom hogy elolvassam:) Most oltek meg Jeremiast:( De kar nekem teccet a pasi... aszt birom hogy most jottem ra hogy vazz... Shot Gun nak lehet tenni dupla loveture is es a Scytset az meg mehet erosseben is:) IMDAOM eszt a jatekot!
  • Viking
    #14
    Sephi, akkor segitenel? Eladkadtam egy helyen... A katakombakban vagyok, nemreg beszeltem a verespofaju novel, aztan jott ket howler, amiket shotgunnal kicsinaltam... Aztan ott egy ajto, valami monastery key kell hozza... Es gozom nincs arrol, hogy mit kell csinalni...
  • artschi
    #15
    A másik Clive Barker's Undying topicban is találtok tippeket, helpet.
    Vagy nézzétek meg az indexes Undying-topicot!
  • Viking
    #16
    Artschi, vegigjatszast, vagy valamit nem tudsz?
  • Sephi
    #17
    Jaj:) foglamam sincs mar... egyszeruen az a baj ezzel a jatekkal hogy egyszerune soha nem figyelek mit hol veszek fel mert nekem eddig keresni meg nem nagyon kellet hogy oszinte legyek erted? Szal nem tudok segiteni... sajnalom... meg amikor midig visz akell mennia hazba akkor is fel orakat bajodom mert asse tudom hol vagyok pedig mar jartam erre... na csa
  • Shep
    #19
    Milyen fokozaton játszol mert nem mindegy, ha ézi akkor csak megdobálod pár főnixtojással, ha nightmare akkor meg hasonló a helyzet de csak akkor sebződik a figura mikor be akar szívni ekkor dobáld meg tojással, vagy dinamittal, ezután majd bekábul ekkor belelőhetsz de gyorsan ám, aztán ezt még párszor eljátszod és meghal.
  • ember1003
    #20
    szevasztok

    tudnátok nekem segíteni a játékban elakadtam ott ahol meg kell ölni Aaron-t és ugye előtte el kell oszlatni körülötte a mágukis mezőt ez az a dolog amit nem tudok meg csinálni h kell eloszlatni a mágikus mezőt??? aki tud segítsen pls. előre is kösz
  • rz
    #21
    hello! tudtok segíteni amikor el aarom indítani a játékot besötétedik a képernyő a zene is elindul 1mp-re majd megjelenik a homokóra a windowsból és ennyi lefagy. tud valaki megoldást????