394
Worms World Party
  • Viking
    #1
    Varom mindenkinek a WWP-vel kapcsolatos kommentarjait!
  • Viking
    #2
    Beszerezheto: http://free.x3.hu/badbones
  • Lacc
    #5
    Szerintem csak egy új rókabőr.
  • Viking
    #7
    Samu, talan itt nezd:
    http://free.x3.hu/badbones/gamez4.htm
  • Viking
    #9
    Miki, van esely ra, hogy neten is jatszhato lesz, de ker valami logint... Namost, mivel ott nincs semmi regisztralas, ezert valoszinu, hogy ezt majd a wwp weblapjan kell elkesziteni, ahol ha nem tevedek, a jatek meg preview kategoriaba tartozik! :-) Szoval legy turelemmel!
  • Viking
    #10
    Uj hirek: a login az oke, en de tudtam lepni... De mar nem lehet crackel verzioval csatlakozni egy jatekhoz! :-( Chat, az meg megy, de utana semmi... Sajnos...
  • Viking
    #12
    Jaccani lehet vele, lanon nemtom, de az "1 gepes multi" (egy gepen ket jatekos, tudod), az mukodik... Erdemes kiprobalni, letoltve csak 51,2 MB, de nagyon profi, mert ha mindent megcsinalsz, a vegso meret 253 MB lesz, persze hangokkal, meg mindennel egyutt! Ha valaki letoltotte, lent lehet talalni harom kis "bigyuszt" (jobb szo nem jutott eszembe), amiket at lehet allitani... Igy rengeteg fajta gamet ossze lehet hozni! Pl. nagyobb sebzesu puskak, szuper nindzsa rope, de a legjobb a fort mode, amely abbol all, hogy ket var all a palya ket vegen, es a kukacok egymast lovik... Szoval nagyon ajanlott letolteni!
  • Viking
    #14
    Neten nem megy... Cracknel, neten, keresi a cd-t, ami ugyebar nem lehet bent, igy a game se megy neten... De ez nem azt jelenti, hogy maskepp nem mukodik, csak epp neten nem jatszhatsz vele...
  • Laalee
    #15
    mar van hozza patch igy emgy a crackeltel is neten, de mar kiadtak hozza update et is...
    legalabbis ezt olvastam valami nemet arc mondta a wwp chat on. amugy alig jaccanak vele neten legjobb az volt amikor 20-30 ember volt a leglatogatottab chat szobaban.
  • Viking
    #16
    Laalee, jo lenne, ha lenne, de neten vagy nem letezik, vagy csak en nem talaltam meg...
  • atee
    #18
    hat most nyomtam a hetvegen lanon lagyon jovolt:))))
    remelem tenyleg jo a neten is biztos jatszhatobb mont az ut modemmel!:(
  • Viking
    #20
    Topi, a patch, amit Laalee mondott, nem talalhato, szoval nem!
  • skorpio7
    #22
    Sziasztok !
    Nem tudom sikerült-e valamelyikőtöknek megszerezni azt a patch-et , amivel interneten keresztűl is lehet ezzel a játékkal játszani.Tegnap még fent volt a FreeGamez4All -on !Remélem azért valaki csak letöltötte.
    Ez egy 2.88MB-os kis file , amivel IP-n keresztül lehet a neten játszani.
    A file neve : ptchp35.exe .
    Azért írtam ide , mert ha valaki találkozik vele vagy megvan neki , megköszönném ha megdobna vele.
    Jelezzen itt vagy írjon , és megbeszéljük a részleteket.
    Előre is köszönöm !
  • atee
    #23
    nekem is kene!!!!!??
  • skorpio7
    #25
    Persze ott van.... a hűlt helye.
    Rákattintasz és letöltesz egy 22kb-os file-ocskát , ami valami "maradvány" lehet.
    Semmi köze a patch-hez.Az a lényeg , hogy a link már nem jó.
    SAJNOS ! :(((
    Szóval jelezzen ,aki tud valamit !

  • Viking
    #27
    Ez kibaszas! Azt hittem megtalaltam itt ,de nem mukodott... Egy Team 17-es srac az egyik szerveren azt mondta, vegyuk meg az eredetit... Ki lehet talalni, hogy a bent levo 30 ember mit valaszolt...
  • Viking
    #29
    Tenyleg total hulye vagy... Felveszed a low gravityt, hasznalod, majd atugrassz a kemeny melle, ott nyomsz egy hatraszaltot, aztan a felszedett jetpackal elszallsz az ajandekik, ami egy teleport, es ezzel a vorossel korbevett ajandekra teleportalsz... Bar, aki ennyit nem tud megcsinalni, az ne jatszon a worms-el...
  • Viking
    #32
    Totee: Felveszed a low gravityt, HASZNALOD! Elobb kapcsold be! Szerinted azt meg lehet csinalni egy sima ugrassal? Egyebkent, en most eppen a 13. (!) kuldinel tartok, de meg mindig nem jelent meg a weapons menube a cheats... Errol ennyit...
  • Viking
    #33
    Totee, na te se vagy semmi... Aki ilyen hulye, az ne wormsozzon... HA ARRA NEM JOSSZ RA, HOGY ELOREBB KENE MENNEDD, AKKOR TE VAGY A MEGTESTESULT UNINTELIGENCIA! Megorulok...
  • Viking
    #35
    Oreg, nem kell hatraszalto... Elorebb mesz, es nyomsz egy entert... Sima ugrassal is atjuthatsz...
  • Viking
    #37
    Az agyus kuldi egyszeru nagyon... Nezd meg azt, ahol armageddon elol kell jetpackal repulni... Vagy a 13.-at, ahol lepcsot kell az ajandekig epiteni... Az mar nehez...
  • Viking
    #38
    Bazz, a 14. kuldinel tartok (Rainforest valami), es ezen mar nem tudok atjutni! Baromi nehez! Ha valaki eljut idaig, mondja mar meg, mi a szart kell csinalni, hogy nyerjek...
  • Viking
    #39
    Rohadt Team 17! Most kitalaltak azt, hogy netre mar BE SE ENGED a game! Grrrrr!!!!
  • Viking
    #41
    Ha ez ugy van, ahogy mondod, te vagy az ISTEN!!! :-)))
  • Viking
    #42
    Csak epp nincs ugy! Ne toltsetek le, nem mukodik!
  • Laalee
    #44
    az csak a full cd sel megy... nekem a rip van meg avval el se indul a crack utan... amugy a rip is siman benged csak egy worms cd kene hozza :)
  • Viking
    #45
    Na, most felraktam a patchet, mukodik! Csak egy baj van: a "kedves" Team 17 megint elbarmolt valamit, mert senki nem tud se hostolni, se csatlakozni... De war3z, ha neked megy, mondd meg, mi a loginod, valamint hogy mikor leszel bent... Szeretnek mar hunemberrel is talalkozni!
  • Viking
    #46
    Nagyon rulez ez a WWP! Deathmatchben epp a 18. szinten tartok, rangom hero... De mocsok nehez itt mar a deathmatch! Ajanlom, mindenki probalja ki!
  • mikike
    #47
    kiprobálnám...

    de van egy pálya ahol health csomagok esnek le, hajon vagy és egy ágyuban akénk vannak

    ott megutáltam...
  • Viking
    #48
    Ott eloszor fel kell szedni 6 healtet, es ugy loni, aztan 7 healtet, aztan meg 8-at... Deathmatchbe ki meddig tud eljutni? En most 20. szinten tartok (Elite), de itt mar joforman lehetetlen kinyirni az ellenfelet...
  • Kojot
    #50
    ezt a hajosat legyszi megegyszer. mit kell csinalni az agyuval ? , vagy hogyan kell loni ?
  • mikike
    #51
    löni?
    mit az aknát?
    ugy hogy visszaessek?

    ez a Patch megy neked ami a warezcenteren van?
    tényleg két file van benne, de az egyik nem tünik futtatjatónak
  • Viking
    #52
    Memphis, azt en se birtam... En ugy nyirtam ki kettot, hogy megvartam mig az egyik szetbontja korulottem a terepet, azt kicsinaltam... Aztan ezt csinalta a masik is... Ot is megoltem... De aztan a legalso meglott, de nagyon profin... Nem a raketaval volt a gond, hanem azzal, hogy en hulye, viz mellett alltam...
  • Viking
    #53
    Fiuk, az agyus: van egy girdered, ezt a healt melle, vagyis az agyu fole epited, be ugy, hogy elerd a healtet... Aztan, fogod magad, felszedsz 6 healtet, odaallsz az agyuhoz, lossz... Ugyanezt megcsinalod 7 healtel, aztan 8-cal... Es kesz a kuldi... Ilyen egyszeru...
  • t0M
    #54
    Ami a warezcenter-en van patch az az ISO-hoz van.
    Nekem is rip van meg, es ahhoz nem talalom sehol a patch-et pedig letezik.
  • Viking
    #55
    Idefigyelj, kicsomagolod mindket fajlt a wwp konytaraba, es kesz!
  • Viking
    #56
    Valami magyar mondja mar meg, mikor lesz neten... Magyarokkal akarok dumalni!
  • Viking
    #58
    Miki, valami jol el van ****va netes jateknal, mert senkinek nem jon be...
  • Viking
    #62
    Ha lennel szives mindket fajlt kicsomagolni... Nem kell iso hozza! Siman kicsomagolod a wwp konytaraba mind a ket fajlt, aztan inditod a wwp.exe-t!
  • CSOCSO
    #65
    Most töltöm!!!