20
Knights & Merchants
  • Lacc
    #1
    Nekem most adta ide az egyik haverom ezt a gamét, és rohadtul tetszik! Biztos volt már ilyen topic, de ezt inkább azért nyitottam, hogy ha valaki akarja multiban nyomatni ezt a frankó játékot, akkor szóljon.
  • Lacc
    #3
    Magyarul van meg. Nyomatunk egy meccset neten?
  • Lacc
    #6
    Annyi a multi, hogy rákattintasz a join-ra (vagy a csatlakozás egy játékra), megadod a szerver IP címét, és kész. Na? Kinek van kedve?
  • magus
    #8
    egy kérdés

    nem találja a cd-t mikor benn van. a patchek sem segitenek. ötlet?
  • magus
    #10
    nem, eredetiben vettem meg. EZ mostmár megoldódótt, viszont egy másik xp-s gépre nem megy fel, mert amikor az első kis install csik, ami az installshield menne fel, akkor jon egy hibaüzenet ami üres! és leáll... ötlet?
  • magus
    #11
    na ha vkinek van kedve multiban...
  • Mike
    #12
    nekem lenne
  • kiwy22
    #15
    hali!

    kár hogy ilyen kevesen szeretek ezt a játékot pedig tényleg jó. nekem az a problémám hogy: kétszer van meg a játék... az egyik másolt a másik gamestar-os. a gamestar-oson az a rossz, hogy nincsenek benne vagy nem működnek a zenék. a másik jó lenne, viszont azt írja ki hogy az autoexec.nt rendszerfájl nem megfelelő a futó ms-dos és windows alkalmazásokhoz. (az ablak címe: 16 bites windows alredszer). ha valaki tud segíteni vagy tud egy olyan verziót adni/másolni/küldeni...stb, annak nagyon örülnék. és köszönném szépen, és meghálálnám. előre is köszi
    kiwy

    u.i.: a csata c. zene nálatok se megy?? azt rosszul írták meg, vagy nálatok jó?
  • digosz
    #16
    Sziasztok!
    Azt szeretném megkérdezni hogy nem tud valamelyikőtök a játékhoz patch-t? Egyátalán van hozzá?
    A kép felbontásán nem lehet változatatni?

    Messze ez a legjobb játék amivel valaha játszottam!!! (gondolom a második része is jó)
    üdv
  • amogravis
    #17
    Sziasztok!

    Én nagyon nagy fanatikusa vagyok ennek a játéknak, nagyon szeretem!!!
    Azt szeretném kérdezni hogy nincs-e esetleg valakinek eladó dobozos eredeti Knights and Merchants 2, mert azt megvenném, nekem nagyon fontos :)
    Árban megegyezünk!

    Ha esetleg valakinek van, akkor kérem írjon az alábbi e-mail címre:

    [email protected]

    köszönöm!
  • Axon
    #18
    A cdgalaxisban 1900 Ft-ért megvehető.
  • amogravis
    #19
    Igen de nekem nem EVMes változat kéne, hanem eredeti dobozos!!
    Nagyon jó lenne!
  • Axon
    #20
    Megjelent a natív linuxos verziója ennek az ősöreg játéknak. Van letölthető demoja és 25 font-ért meg lehet rendelni.
    Lehet ész nélkül tülekedni :-)