260
Egyes színészek olyan jellemtelenek,hogy az már nem igaz!!
  • Waterhorse
    #1
    Van egy pár ilyen a szótáramban itt vann mindjár ez a Bronson most is ő megy,tele van vele a fa...szóval a hócipőm.
    Az meg már kész röhej,hogy a tv2-ön mindíg Chuck Norris fejét látni.
    és itt van még a Seagal,akit ki nem állhatok,egyszerűen elalszom a filmjein.
  • Lteebee
    #3
    rikimartin - A hónaljszaglászó latinpop csodacsávó

    ákos - egyszer azt nyilatkozta, hogy egy Metallica koncerten a snakepitben(na persze) volt és akkor rájött, hogy ez a Lars Ulrich nem is olyan jó dobos
  • Laalee
    #4
    lehet akosnak igaza van....

    amugymeg dikaprio britni vakangyal jakupcsek
  • Efreet
    #5
    Szerintem rövidebb lenne a lista, ha 'Melyik hírességet bírod' lenne a cím. :) (nagyonkevés van)
  • Laalee
    #6
    lehet :)
  • Assassin
    #7
    Erre én is emlékszem,most gondold el hogy ő mint zenész elintézi magának a Snakepit beugrót és utána ott áll és elemzi hogy mit csinál négy olyan zenész akik közül egyetlen is 100x több mint a mi kovács ákoskánk...Röhej!
  • Lteebee
    #8
    Mert ha még nem lenne világszerte annyira elismert dobos ez a Lars, azt mondanám, oké.
    De a csávó órákon át játszotta a 2 4-et metronóm nélkül egy teszt folytán és kb. 4 ember tudta olyan pontosan hozni, mint ő.
    Meg azér érdemes meghallgatni a justice-t, mielőtt valaki erről beszél.

    Mosjuteszembe: nagyon kircsi a lemez!
  • Laalee
    #10
    szerintem a metalika egyaltalan nemjo zenekar (a zeneszek tudasat nem vitatom hiszen nem ismerem az egyeni tudasukat)! és szar pénzéhes mindegyik... ez tisztan laccott a napster ügyböl is...
  • Efreet
    #11
    Ontopic/offtopic: sajnos nagyon kevés a nem pénzorientált zenész/színész/akármi aki just4fun csinálja amit csinál.
  • Lteebee
    #12
    Örülök, hogy megosztottad velünk véleményed a Metallicáról, bár itt speciel a csapat dobosáról volt szó, de leginkább arról a buzinyúl mákosról.
  • Laalee
    #13
    latom most ideges vagy... :)
  • Laalee
    #15
    aszitem ennel sokkal kemenyebbet fogsz mondani.. :)

    amugy a dzsulia robertszel spec nics bajom az meg szinesznekis elmegy nemugy mint a seron szton
  • Assassin
    #16
    Szia Freya,mailed érkezett(tegnap írtam).Megkaparintottad?
  • Assassin
    #17
    Így van Ulrich a világ dobosélvonalának legelején trónol.Ákoska max.hazai szinten tarol,de itt nem nehéz az ilyen bestiákok meg nyáltenger fiúzenekarokkal egy mezőnyben.Valszeg a sárga irigység beszélt belőle.
    Örülök hogy teccik a lemez:)
  • Assassin
    #19
    Lalee te ha dolgozol akkor azért jó ha fizetnek is érte nem?Napster meg gennyesre keresi magát a reklámbannerekkel meg a többi buzisággal,ezért fáj a zenészeknek hogy az ő munkájukat odaadják ingyen...
  • Lteebee
    #20
    Nem olyan családból származom én.
  • Lteebee
    #21
    Ha valaki örömből is kezd el zenélni, ha sikeres lesz és sokaknak tetszik, egy idő után csak akar pénzt is keresni vele. Biztos van kivétel, de nekem hirtelen nem sok jut eszembe.
  • Lteebee
    #23
    Igaz, igaz...
  • Lteebee
    #25
    Te is szereted a pikkpakkbojszt?
  • Assassin
    #26
    Szvsz a nyifinyafi girlies jobban kűdi!:)
  • Assassin
    #28
    Csak ugratunk.
  • Assassin
    #30
    Ne bántson nagyasszony,megteszek mindent amit csak kíván,rabszolgája leszek ha kell:)
  • Assassin
    #32
    Nem Kleo,kérésed számomra parancs,de nem lehetne a szamarat későbbre hagyni?:)
  • Assassin
    #34
    Ha ettől jobban érzi magát Úrnőm!Már csak az a kérdés hogy a 7. vagy a 9. mennyországba rőpitsen alázatos szolgád?
  • Assassin
    #36
    Rezsó?Ammeg ki?Tán van itt még egy kokas a kiskertben?
    Úrnőm az udvari jós kérdezi hogy jósoljon -e egy bizonyos antóniusz ügyében?
  • Lteebee
    #37
    Hip Hop Boys

    Tudo, tudom, de mosmár énnemakarom...
  • Laalee
    #38
    offspring
    ingyen letölthetöv4e tette a teljes uj albumat, mondva ugyis megveszi akinek teccik...
  • Lteebee
    #39
    Kár, hogy zsuzsirockot játszanak!
  • Laalee
    #41
    multkor aszem elmagyarazta valahol kb azt hogy ö nem szereti...
  • Lteebee
    #42
    Nem mondom, hogy nem szeretem, de elég gyengus.
    Némelyik számuk tetszik. Az a baj, hogy az énekes nagyjából egy hangszínt tud. Egy albumon keresztül sajnos uncsi. Hívják az ilyet 'strandmetálnak' is.
  • Lteebee
    #43
    Egyébként szerinted azért kezdtek el egyre rádióbarátabb, dallamosabb albumokat csinálni, mert megváltoztak, vagy mert több albumot akarnak eladni?

  • Laalee
    #44
    biztos megvaltozott az izlesük :)))

    najo van benne valami! kb mint a bonbon dzsovi az is nyaltenger lett
  • jfk
    #46
    Az összes TV2-es reggeli hírműsorában szereplő milliomos kis picsákat utálom: demcsák, bombera és társai. Boooooooooooaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
  • Lteebee
    #47
    Szerintem a dzsoniék elég nagy átmenetet csináltak, mielőtt teljesen belessultak a lemezeik.
    Szerintem ők egyszerűen öregszenek és koruknek megfelelően változtatják a zenéjüket.
  • Laalee
    #48
    mindenesetre ha meghallom a dzsonit atkapcsolok a radion/tv n
  • Efreet
    #49
    Wagner az örök kedvenc ;)
  • Laalee
    #50
    wagner b. györgy?:)
  • Efreet
    #51
    nem :)
  • Efreet
    #53
    Szia, na végre :)))

    Amúgy erősen hangulatfüggő a dolog...
  • Lteebee
    #54
    Én ritkán hallgatok komolyzenét. Szeretem az új hangzásokat.