162
Hummer a magyar utakon?
  • CSOCSO
    #1
    hm...ez igaz tényleg van hummer terepjáró a magyar utakon? most láttam az egyik autó magazinban valami 12 millióért elado a hummer de ha jol tudom az ilyen nem mehet a magyar utakon..vagy mégis?
  • Tomcat
    #2
    Miért ne mehetne??? Amcsik mivel furikáznak Taszáron? Nem hiszem, hogy Nivával :) Valamikor láttam TV ben Hummer tesztet, s ott nem említették, hogy nálunk le lennének tiltva az utakról. Csak ugyebár magyar embernek ha van ennyi pénze, nem tankot vesz, hanem valami egyéb verdát! :)

    Amúgy király a kocsi, szvsz egy aknát is felfog a motor! :)
  • Assassin
    #3
    Itt Szegeden már láttam egy párszor egy metálpirosra fényezett Hummert(állítólag a taszári selejtezésből vette a mandró).
    Hát állat autó az biztos,de ha alám tank kerülne rohamosan nőne a halálozási arány...:)
  • Lteebee
    #4
    Én is büntetnék rendesen!
  • Laalee
    #5
    gond nemlenne a szük parkolohellyel :)
  • Assassin
    #7
    Hát ha egyszer lesz 35-40 milkám amit csk autóra herdálhatnék akkor inkább egy Diablo-t vennék,de a Hummer is csábító...inkább mint egy haccázas merga kb.ugyanennyiért...
  • Assassin
    #9
    Ki nem tudna?:)
  • Efreet
    #10
    nekem is jol jonne egy... eladnam 30 millioert, en is jol jarnek, es aki megveszi az is.
  • Lteebee
    #12
    Eladnám és vennék valami rendes autót, meg egy házat vagy lakást.
  • Lteebee
    #13
    Látta valaki a halálbiztosítást.

    A tárcám egy dákó, a kocsim egy másik dákó, az armani öltönyöm is egy dákó és ez a nyaraló is egy.
  • Dikkma
    #16
    Márpedig megfogná. Mivel az utcai ua., mint a katonai, ezért az is, meg a katonai is megfogná. Simán! Szerinted, miért olyan széles? Nem azért, hogy az arab sikátorokban könnyebben forduljon! Hanem, az aknák miatt! Ja és milyen aknát kellene megfognia?, hát persze, hogy egy gyalogságit!!
  • CSOCSO
    #17
    Nemtök mindegy hogy mit fog meg? bár a maygar utak vannak olyanok mint a legszivatosabb aknás sivatagi terep..nem?:)))))))))
  • CSOCSO
    #19
    nemtok mindegy mit fog fel az a szarmikor mentek ti aknás helyen de ahogy mondtam azé a maygar utak se olyanok mint a német autopálya:)
  • Lacc
    #20
    Én hallottam, hogy egyszer rádobtak egy atombombát, és csak a fényezés jött le.
  • Tomcat
    #22
    Figy mán!
    1. Az civil változat jó hogy kölönbözik, a katonaitól!!!!! Nem olyan puritán a belső felszereltsége. De attól még detto ugyanaz a két verda! :)
    2. Figyi: szvsz a gyalogságni akna mindig robban, ha egy meghatározott értéknél nagyobb nyomás nehezedik rá... Nem bizti, de ez tűnik logikusnak.
    A Hummer pedig kibír egy gyalogságni aknát, az tuti. Lehet megborúl, de nem lesz egy tűzgolyó belőle...
    Más: tank ráfut az aknára, jóhogy megpurcannak a szerencsétlenek odabenn! Alúl nem olyan erős a páncélzat, mint a tőbbi részen.
  • Tomcat
    #24
    Buzz, tudsz olvasni??? NEM azt mondtam, hogy a Hummer erősebben páncálozott, mint mondjuk egy Abrams...
    "tank ráfut az aknára, jóhogy megpurcannak a szerencsétlenek odabenn! Alúl nem olyan erős a páncélzat, mint a tőbbi részen."

    A TANK alsó páncélzata gyengébb mint a TANK többi részén, így értettem. NEM a Hummeré erősebb. öregem, nem semmi volt amit írtál...
    Gyalogságni akna: OK. lehet amiatt gyalogsági a neve, mert mondjuk csak 50-120kg súly hatására robban. De lehet azért, mert csak akkora az ereje, hogy darabokra szedjen egy embert-vagy csonkoljon. S ettől függetlenűl felrobban, ha ráfut 1 busz-ami mondjuk civilekkel van teli :(
    De lehet neked van igazad ebben az akna ügyben...

    De ez a vita kezd nevetségessé válni...
    S mivel nem kis pöcsös 14 éves vagyok, azt javaslom, hogy fügesszük is fel, OK?
  • Assassin
    #25
    Emberek,én az elmúlt 6 évben több mint 300e km-t vezettem ,de se gyalogsági ,se tankelhárító aknával nem találkoztam.Akkor meg minek a flame.
    Hummer-állat kocsi,de egyikünknek se lesz.Inkább a nyálunkat csorgassuk,mint hogy egymást egyelitek mint a marharépát...
  • Laalee
    #26
    es honnan tudod hogy a 350e Km nel nemlesz egy gyalogsagi akna??? :)))
  • CSOCSO
    #27
    :))))))))))))))9
  • Lteebee
    #28
    Jól beszéltél.
  • Dikkma
    #29
    A Hummerről azt kell tudni, hogy nem rámegy az aknára, aztán a sofőr kiszáll, megrugdossa az abroncsot, hogy nem eresztett-e le egy kicsit a kerék, és megy tovább, hanem akkor a kocsinak kifordul a belseje, az tuti. De a sofőr ki fog tudni szállni, és meg fogja tudni rugdosni a kereket, ha még nem égett el.
    Nem vagyok katonai szakértő. De a Hummerről tudom, hogy bírja az aknát.
    Azt meg nem tudom, hogy egy 60 tonnás tank felrobban-e egy gyalogsági aknától, de nem vagyok benne biztos. Másrészt az összefüggést sem látom az között, hogy a gyalogsági akna csak 50-120 kilós súly alatt robban, és az között, hogy a tankon fenn ücsörögnek a ruszkik, nehogy berobbanjon a tankjuk.
  • dr
    #30
    emberek. a hummer nem azert ilyen szeles, hogy kibirjon egy aknat,hanem azert, mert ilyen szeles egy abrams tank is. igy a sivatagban frankon tod egy tank nyomvolaban dongetni!!
  • Tomcat
    #32
    Hummer SUV 2003-tól :)
  • Dikkma
    #33
    Wóó király!
  • TBWonder
    #37
    A wóó után a helyes folytatás nem a Szansájn barbi lenne?
  • CSOCSO
    #40
    35 milla egy gép!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    inkább veszek helyette egy merci sl 600 at!!-t meg egy merci ml 320 at brabus tuningal!!!az egyik sport a másik meg terepjáró...11
  • CSOCSO
    #41

    És ez a H2 belseje nem a sima!
    mind1...
  • CSOCSO
    #42


    pl ezt inkább mint ehy hummert!!!
    az adatok:
    Top Speed 320 kph
    0 - 60 mph 4.8 seconds
    Displacement 7200 cc
    800 nm
  • Dikkma
    #43
    Ez nem tetszik. A Hummer sokkal stílusosabb.
  • TBWonder
    #44
    Mercit csak a buzik vesznek!
  • TBWonder
    #46
    A garázsodba?
  • Assassin
    #47
    Hová tegyem a musztángomat?:)
    Egyébként így még soha nem hívták!
  • TBWonder
    #48
    Vicces:)
    De télleg, csak egy kicsit erős. Nem mertem ilyet írni.
  • Assassin
    #49
    Nyúl vagy?
    Amúgy finomítottam az élét egy smileyval.
  • Efreet
    #50
    Akkoris. nevezz meg fegyvernemet. ilyen sértést nem lehet csakúgy elvigyorogni...
  • Assassin
    #51
    OK,akkor legyen egy ógermán halef:)Ha ilyened nincs akkor meg minek ugrálni,a párbaj-kultúrád silány:)
  • Efreet
    #52
    Ha szerzek megvívsz velem? :))
  • Efreet
    #55
    Jaja. :)) képet meg nemtudok belinkelni. de ha találok, elküldöm mail.
  • Assassin
    #56
    Rajta!
  • Efreet
    #57
    Meg van simázva. Véééééér......