61
  • ubi
    #3
    hogy a faszba lehet összehasonlítani egy 10 gigást egy 45 gigással???? ehhez kurva nagy észnek kell lenni!!!ez olyan , hogy egy 1,4Ghz-es p4 jobb mint egy p 166-os
  • ubi
    #5
    ja
  • ubi
    #6
    na de akkor is
  • kowajano
    #7
    IBM télleg jo
    Ubi ha nem vetted volna észre a techonologiai különbség miatt meg hogy pár év alatt menyitt fejlödtek a vinyok ez miatt hasonlitották össze a régi quantummal a többi vinyot
  • Atus
    #17
    Igaz, nekem U10-es van, de tényleg nincs hangja!
  • AnarchoiD
    #19
    eppen 2hete kelettek volna ezek az infok, korulneztem neten de pont a 40gigasoknak nemtalaltam osszehasonlito tesztet... a talalomra kivalasztott IBM akkor ezekszerint jo dontesnek bizonyult... rewl ;)
  • saldi
    #22
    Bocs, de talan a maxtornal ki kellett volna kapcsolni az iras-ellenorzest, meg az acoustic managment-et. Akkor egybol szebb eredmenyeket produkalt volna.

    Kulonben Szvsz egy 20 g/lemez vinyonak mindenkeppen egy picivel jobbnak kene lennie iras/olvasasban mint egy 15 g/lemez. JA az olvasasi sebessegtobblet a hdtach-ban ki is jott. Ha ki lett volna kapcsolva az irasellenorzes, akkor irasban is vert volna az ibm-re.
  • saldi
    #23
    ja es esetleg leirhattatok volna, hogy milyen alaplapba ment a teszt...
  • saldi
    #24
    bocs megtalaltam a tesztconfig leirasat :)
  • saldi
    #30
    Samy : Nekem is maxtorom van, es nekem be volt kapcsolva mindketto defaultbol. Csak azert gondoltam erre :)
  • Laalee
    #36
    a quantum lct vinyoi mind szarok hamar tonkremennek és lassuak, ennel mar a seagate is jobb...
  • Ligend
    #38
    Hali!

    Konkret tapasztalat ertekelne WD450AA vagy WD450AB-s vinyokrol. Mindketto 45GB-os, az elso ATA66-os, a masik ATA100-as, az aruk rendkivul kedvezo lenne es hetfoig dontenem kell. A neten nem sok infot talaltam roluk... Ha valakinek ilyenje van, ossza mar meg a tapasztalatait. Elore is koszonom!
  • Ligend
    #39
    Bocs, nem volt egyertelmu amit irtam. Azt kell eldontenem hogy kell-e, vagy varok 40-es Maxtorra. :-)
  • corleone
    #48
    Skacok! Tudjátok, hogy az IBM-et románok gyártják és nálunk szerelik össze?
  • Leybold
    #53
    © corleone,

    Honnan vetted ezt a baromságot? (#48)
    Mi az hogy az "IBM"-et ?
  • halál
    #61
    nekem eddig csak Quantum meg Maxtor vinyóim voltak/vannak.
    minden müxik tökéletesen! (kopkopkop)

    amik voltak:
    Quantum 2.1Gb - 5 év után lett rajta 100-200kB-nyi bedszektor - javítható volt!
    Quantum 5Gb Fireball;
    Quantum 15Gb lctxxx - ez meg az 5Gb-s még müxik mindig egy másik gépben kb. 4, ill. 5 évesek;

    most van:
    Maxtor 40Gb 4D040H2 - már 2 éve hurcolászom, bírja!
    Maxtor 80Gb 6Y080P0 - ez kábé 1.5 éves, naponta 10 órát müxik.
    Maxtor 120Gb 6Y120L0 - ez sulinetes, 2-3 hónapos, ez is min. napi 10 üzemóra működés... eddig okés :)

    NEKEM eddig nincs velük rossz tapasztalatom,
    no flame