226
Office XP
  • artschi
    #1
    Sziasztok!
    A programmal kapcsolatos véleményeteket, tapasztalatokat várok ide.
    Köszi
  • Gab
    #2
    Uhh.. van ez már itt Mo.-n is??? Még csak most olvastam a kiadási lehetőségről a M$ honlapján...
  • Gab
    #3
    Aham, itten az adat hozzá:


    "Gyártásra kész az Office XP

    REDMOND, 2001. március 5. - Két hónapon belül már a viszonteladóknál lehet az Office XP angol verziója, miután a Microsoft Corporation bejelentette, hogy lezárja legújabb irodai alkalmazáscsomagjának széleskörű fejlesztő és tesztciklusát. Az elmúlt héttől a világ harminc országában több mint ötszázezer vállalati felhasználó számára vált letölthetővé az Office XP..."

    Honlap: http://www.microsoft.com/hun/
  • Gab
    #5
    Vilson: Véleményeket!!! :-)). Léccci' :-)). Változásokról valamit!
  • ubi
    #6
    HOnnan szedted lee Vilson? Mondok egyet, akinek sikerül, az szóljon!!!!
    http://appsolution.2zap.de
  • Spy
    #13
    Szertem elég jó főleg a Frontpage 2002.
  • IMYke2.0.0.0
    #14
    Nekem is régóta megvan. Szerintem sem túl sok fun javítás van benne, de az tuti, hogy a kódja már jobb, mint a 97-esnek (bár az gyorsabb, egyszerűbb) és a pofikája is szebb (xml rulez).
    Kezdetben azért voltak problémáim a kicsikével, de egy kis szidás után rendbeszedte magát és jól dolgozik! :)))
    Hja, hogy nem tud magyarul, és a magyar elválasztást sem ismeri? Mondok valamit: éppen ezért jó. Ugyanis, ha megfigyeltétek, amik honosítva lettek, azok egyben bizonytalanabbak is...! Nekem nem okozott egyetlen fagyást sem, minden funkció tökéletes. Kicsit éhesebb (HDD és memória), de ez talán még elnézhető, a minőségért áldozni kell.
    Na sziasztok!
  • FormatC
    #22
    megjelent
  • Dreet
    #23
    Tudnátok írni ehy o.xp hun serialt. Ami nekem megvan az nem akar működni.
  • kozso
    #24
    Tudtok olyan helyet, ahonnan le lehetnwe huzni?

    Ja, és Visio-t is keresnék?

    Thanx!
  • Corel
    #28
    Bármelyik szoftverkereskedőnél találsz, de ajánlom inkább a StarOffice 5.2-őt.
  • zacsko
    #30
    Nem tudjátok, ogy az Office XP-vel megírt dokumentumokat képes e az Office97 kezelni? Vagy legalább van e arra lehetőség, hogy 97 kompatibilis formátumban mentsek el dokumentumot?
  • Bilux
    #31
    officeXp hu kéne honnan lehet leszedni???
    illetve aktiválást???/nem cd key/
  • mekkmester
    #33
    Bilux! Mail ment!Címet keresek.
  • ubi
    #34
    hello!! Office Xp HUN 1cd-s iso kene!!!! Elore is kosssszzz!!!
  • mekkmester
    #35
    www.crashwarez.ini.hu
    APPS
  • mekkmester
    #36
    Lehet hogy rips.
  • zolinagy
    #42
    Szóval. Office XP (vagy Office 2000)-ben megírt doksi, szöveget akarok nyomtatni beillesztett GIF (vagy JPG) képekkel. A nyomtató HP LaserJet4 vagy HP Deskjet 690C, és még sok másikkal is kipróbáltam hasonló eredménnyel. Helyi és hálózati nyomtatóval is próbálkoztam. A betűtípus váltás sem segített (bár a Times New Roman CE kellene és nem másik). Ja és az operációs rendszer Win98SE, vagy WinMe. Ha csak szöveg van, de jóval nagyobb méretben (32MB-os disszertáció) a nyomtatással semmi gond nincs, pedig tele van ábrákkal(excel). További segítséegekt szívesen fogadok. Köszi
  • TomBond
    #47
    Nem tudom használni az Office XP-t, feltelepítettem eddig működött rendesen most pedig nem tudok benne semmit sem csinálni. A dokumentumot meg lehet nézni de sem szerkeszteni sem újjat készíteni nem enged!
    Sürgős segítség kellene.
  • TomBond
    #48
    Hogyan lehet aktiválni? Tud valaki hozzá Crack-et, mert úgy látszik az enyém nem működik!
  • mekkmester
    #49
    TomBond!! Mail ment, benne melléklet.
  • TomBond
    #50
    Thx mekkmester! mostmár minden OK!

    :-)
  • mekkmester
    #51
    Örülök neki!
  • mainruler
    #54
    Office és a fejlődés...hát, nem is tudom.
    Mindenesetre az Office irányítópult már legalább öt éve szemétrevalóan működik, legalábbis ami az új gombok létrehozását illeti, kész tortúra az egész! Egyszerűen nem lehet több gombot normálisan létrehozni, felcseréli-áthelyezi-be se rakja őket, s igazán ez akkor dühítő, ha belegondolsz, hogy mennyiért is árulják pl az Office2000 Professionalt...

    A "fejlődésre" másik példa egy díjnyertes poén, melyet szintén nem sikerült (vagy nem is akarták?!) már vagy öt éve kijavítani, benne van ugyanúgy az Office 97-ben, mint az Office2000 Professional-ben s szerintem ha megnézitek, benne lesz az az Office XP magyar verzióban is...
    Tehát a poén:Írjátok be mondjuk a Word-be a kakaspörkölt szót! Ezt alá fogja húzni, miszerint hibás (?!?!) de nézzétek csak meg egy jobbklikkel, mit is ajánl javítás gyanánt...!!!
    Ja, ez szigorúan csak Magyar Office-okkal működik, de azok minden generációjával, azt garantálom! :)))

    Érdekelne (ha majd lesz valakinek Magyar Office XP), hogy az új verzióban is benne van-e!

    És még valami: Rendesen müxik az irányítópult az XP-ben?
  • TomBond
    #55
    A kakaspörkölt poén müködik!

    :-)

  • agyhalál
    #57
    Nem tudtok egy működő linket Office XP hun ISO-ra, ami működik is?
    Lionról elkezdtem leszedni, de 06-16-ig nem jön le, az se gond, ha egyetlen ISO file.
    Előre is köszi.
  • mainruler
    #59

    Háát, ízlések és pofonok...
    Nem szabad ám elítélnünk másokat bizarr ízlésviláguk miatt(), lehet, hogy ez az Office-fordítók kedvenc eledele...
    Most már legalább értem, miért lettek a Windows különféle verziói ennyire "szarok"!!
  • Sequence
    #67
    Sziasztok!
    Lejjebb olvastam Tombond problemáját, lécci segítsetek nekem is!
    Hasonló gond, az Office XP leállt...
    köszi!
  • TomBond
    #70
    Nekem is kéne még a crack, hiába van vagy 10 egy sem működik.
  • TomBond
    #72
    SZERINTEM MÉG KORAI ILYESMIT KERESNI, DE HA TALÁN LENNE AKKOR MEGÍROM.
  • Pheel
    #73
    Max Office 2k van, de gyakorlatilag - leszámítva 1-2 specifikus dolgot - alkalmas az is.
  • TomBond
    #74
    Találtam eggyet a hely ahol megnézheted:
    http://www.alexandra.hu/
    Egyébként (majdnem) minden plázában van ilyen könyvesbolt.
    Ja és a könyv címe:
    AMIT EGY WINDOWS XP-S, OFFICE XP-S PC-RŐL TUDNI ÉRDEMES!
  • Capo
    #77
    Szevasztok!

    Beszart az OfficeXP-m, nem tudok semmit csinálni vele csak olvasni a doksikat. Ha tudna adni valaki egy cracket hozzá, vagy valami segítséget adni azt megköszönném. Nagyon fontos lenne.

    Szeva
  • Capo
    #78
    Thx mindenkinek, megoldódott a probléma. Köszi.
  • cream
    #79
    HI mindenki!
    Nemrég op rendszert váltottam, WIN ME ről XP profra. A következő problema adodott. Két vinyóm van, egy quantum és egy segate. ME nél müködött rendben mindkettő, most meg a segata ( primeri slave) nem formázható. A rendszerinfó szerint a HDD rendben mukszik. Mit lehet itt csinálni?
  • cream
    #80
    Bocsi, téves helyre küldtem:-))
  • TomBond
    #81
    Capo!

    Elárud hogy hogyan oldódott meg a problémád?
  • kuhner
    #82
    Én már rájöttem közben. Telepítéskor nem a setupot, hanem az xpplus-t(vagy valami ilyesmit nem emlékszem a pontos nevére és most nincs itt a cd) kell elindítani és ott már ki tudod választani az fp-t is és elfogadja az office kódját
  • Bakka
    #84
    Hi !

    feltettem az Office XP Hun Update - jet (SP1) es ujra kell aktivalni. A baj az, hogy egyik crack sem mukodik mert az "mso.dll" nem tetszik nekik (asszem a file merete nem jo) . Ez biztosan a frissites miatt van. Mit csinaljak , kinek van hasznalhato crack ???
  • TomBond
    #86
    Olyan problémám van az Office XP-vel hogy nem tudom CD-ről telepíteni csak vinyóról mert az Office1.cab fájl rejtett és nem találja. Viszont ha a vinyóra másolom és feloldom a fájl rejtettségét akkor simán települ. Hogyan lehetne feltelepíteni!
    Segítsetek!