1385
Max Payne
  • Lacc
    #1
    Most megnéztem belőle újra néhány képet, és az az igazság, hogy nem vágtam egyből olyan hátast, mikor előszöt kukkantottam rá. Lehet, hogy bennem van a hiba, de szerintem nem szebb mint mondjuk a Rune. Remélem a játékmenet majd kárpótol. Mondjuk nekem ilyesmi a természetem, sok oan game volt amit újságok is, haverok is istenítettek grafikaialag, de én szinte semmi újdonságot nem láttam bennük. (pl.:FAKK 2, UT, stb. ja, meg olyan konzolos izék, mint a Tekken Tag Tournament. Volt szerencsém kipróbálni és... Ez a játék inkább az ügyes grafikusok érdeme, hogy ilyen szép karaktereket tudtak készíteni viszonlag kevés poligonból, mintsem a gépé...) Na persze nem a grafika a lényeg, hanem, hogy mennyire élvezetes a cucc (legalábbis nálam, de remélem másnál is...).
  • Lord
    #2
    Na persze, ha egyszer VÉGRE megjelenik ......:))
  • Rozmy
    #4
    Csak legyen valamikor keszen mar!!!
    Asszem '96 -os E3-on mutattak be eloszor... :(
  • hackett1977
    #5



  • hackett1977
    #6











  • Shrike
    #7
    Szerintem gyönyörűek a képek, nagyon jól megcsinálták a láng effektet és az emberek is nagyon jól megvannak csinálva már csak az a kérdés milyen gép kell hozzá, no meg, hogy mikor jelenik meg.
  • Viking
    #8
    Nezd meg a honlapjat! (http://maxpayne.godgames.com) Nem kell hozza tul jo gep!
  • Viking
    #9
    Ezt a gamet en spec *****ra varom! Akkor lenne az igazi, ha lennenek benne a Matrixbol ismert kisse emberfeletti mozdulatok meg a sebzodes ugy nezne ki, hogy ha egyszer eltalalnak, akkor nagyon eltalalnak, nem segit rajtad valami gagyi healtpack az eletbe se...
  • Sephi
    #10
    Nem aszontak hogy csinalnak Matrix gamet?
    En ladtam az E3 mas bemutatot ennek a Max nek es nekem az nem teccet hogy pasi egyfesz jobra balra ugral:)
  • Dante
    #12
    a kb nem hivatalos megjelenési dátum az Július 17.
    talán még meg is jelenik idén nyáron, mert a 3D Realms körlevelében, már kiküldték az előrendelési akcióról szóló stuffot...
    www.buymaxpayne.com
    jönne már a Duke 4Ever:)
  • Viking
    #13
    Szivesen megvennem elore, csak sajna nincs 50 dolcsim ra... Kar... :-(
  • Shep
    #14
    Ez a kiadási dátumot hol láttad mert érdekelne?
  • kowajano
    #15
    sirály game lesz
  • Sephi
    #16
    Mi 50 dolcsi? Bammeg nem vagytok kepeseg felmenni egy warez sitra es letolteni? Keresetek mar egy ruszky warez paget tele van veluk a net!
  • skorpio7
    #18
    El kell hogy keserítselek , de még sehol a game . :)
  • hackett1977
    #19
    Ezt nézuzétek meg! Az 576 site'ján publikálták a Max Payne gépigényét. E'szerint:

    Minimum Requirements:
    450MHz Intel Pentium II Processor
    96 MB RAM
    16MB Direct3D Compatible Graphics Card

    Recommended System:
    700 MHz Intel Pentium III Processor
    128 MB RAM
    32 MB Direct3D Compatible Graphics Card

    Optimal Requirements:
    1000 MHz Intel Pentium III Processor
    192 MB RAM
    64 MB Direct3D Compatible Graphics Card

    Ez vár6ó volt...
  • Sephi
    #20
    Jaaahh ez tok jo! Megbaszthatom de jol!
  • CSOCSO
    #23
    álloat lesz ez a gamez!meglesz tuti!!!!!
  • CSOCSO
    #24
    aham...jol néz ki minden csak ne lenne ilyen: "majd beszarok" feje az embernek!!!hülyén néz ki..bá lehet hogy jobb mint a poker arc..bár szerintem ez az arc csak akor jo amikor lövöldözés van..de mondjuk ha éppen a lelőtt anyjához sétál oda akor ne legyen már ilyen fasz feje:) nah mindegy csumm
  • skorpio7
    #26
    Ugyan mit is várhatott az ember egy 4 vagy 5 ? éve fejlesztett játéktól !
    Szerintem azért húzták eddig a megjelentetését , mert csak manapság elérhető árú az a hardver , ami kell a game alá . :)))
  • skorpio7
    #27
    Szerintem már valamennyire ismerem az ide járó fórumozókat és egyáltalán nem tartalak tájékozatlannak .
    A korai netes időszakomban sok jó ftp címet köszönhettem neked .
    Szóval az a kis :) éppen a vágyakozásodnak és nem a tájékozatlanságodnak szólt . :)))
  • skorpio7
    #28
    ...óóó lécci-lécci...
    Én is... , én... is akarom ...
  • Anee
    #29
    Azt irták hogyha a gépünk megy 900ad defaulton 3DMARK2001en akkor a game is fogja birni rendesen
  • Dikkma
    #32
    Hát, de a 3dmark 2k is remedy-s volt
    múúú
  • CSOCSO
    #33
    király...akkor nálam fog menni 1024 ben low detailban..kb 30 fps el..az olyan stabil lesz..nézd meg nmekkora külömbséég van a hogh és a low között!!!!!!!NA EZ A SZOPATÁS A PC VILÁGBAN!!!!!!MEGINT VEGYEK EGY VGA-T ÉS MEGINT EGY PROCIT MEG RAMOT!!!!!!!
    EZ AZ UTOBBI 2 ÉVBEN 500 EZER FT-T HUZ KI A ZSEBEMBŐL!MOST VETTEM EGY CSONT UJ GÉPET 300 ÉRT!!!!!!AMI KELLETT! MOST MEG VEGYÉ GEF 3 AT MEG V.MI P4 ESET! MEG RAMOT!!NETÉN ALAPLAPOT!INKÁBB VESZEK EGY xBOXOT MEG PS2-T MEG GC-T!!ÉS MINDEN GAMEZ BEJÖN MAJD!!!
  • Shep
    #34
    Shepi írjál már nekem akár mailba is egy pár orosz warez siteot.
  • Shep
    #35
    CSOCSO milyen géped van hogy így kiakadtál?
  • Bith
    #36
    Nemtom, hogy írta-e már valaki, de a játék készítői szerint a kiadási dátuma július 27.
    Érdekes módon a kiadó hivatalosan még mindíg a "When it's done."-t mondja.
  • Shep
    #37
    Na megnéztem ezt a híres tesztprogramot. Kiváncsi lennék hogy azért egy százmillió mhz -es pentium 65 GeForce28 1000MB al meg 100000MB memóriával ultrabrutáltáp alaplappal már ellehet érni vagy 2500 pontot rajta? Nekem a legtöbb teljesen lebutítva mindent 1777 pont volt. Az alap beállításokkal meg a legjobb 1200 körül, úgyhogy legalább el fogom tudni indítani a progit. Ja mellesleg nem értem mire fel ez a nagy gépigény annyira nem hajdejó az a grafika, szerintem az autós lövöldözősnek szebb volt. Ja szerintetek a minimális gépigénnyel el lehet érni azt a szükséges 990 pontot. Ti hány pontot értetek el, milyen géppel?
  • Shep
    #38
    Hat ugy tunik megse kell ilyen gép hozzá. Mint az hőn szeretett angol barátinktól megtudtam 4-5-6 ezer pontot simán el lehet érni egy p4 1400MHZ, Geforce3 64MB 512MB memóriával. A fene esne a sok rohadt, tetü, angolba, meg amerikaiba, hogy mindíg megveszik a legújabb cuccokat, nehogy már a játékfejlesztőknek optimalizálni keljen azt a játékot. Aztán persze büszkén hirdetik, hogy nincs nagy gépigénye a gaménak mert ma már szinte minden ember rendelkezik a hozzá szükséges konfiggal. Hát erről ennyit asszem örülhetünk ha mi magyar átlagpolgárok egyáltalán be tudjuk ízzítani a gamét. Miért is nem kaptam több ösztöndíjat, na mindegy ez van. Elnézést kérnék az amerikaiaktól, angoloktól de felszaladt a pumpa, mégegyszer bocs, bár nem hiszem, hogy egy angol pont ezt olvasná.
  • Shep
    #39
    Na srácok jó hírem van nem kell új proci ha legalább egy 700as Duronunk van ugyanis a hangsúly főleg a graf kártyán van. Elég ha veszünk egy GeForce3 -ast, biztos nem drága,:((( itt nállunk még kapni sem lehet, de biztos azért mert nincs rá igény. Kéne javasolni a game készítőinek, hogy a dobozba igazán belecsúsztathatnának egy GF3-at is, tutira megvenném 50 dollárért.
  • CSOCSO
    #40
    Nekem??m p3 600 as gef 2 mx 128 mega rammal..mind frisiitve lesz+128 mega ranm meg egy p3 800...hm ennyi.. nekem 2270 a csucsom a 2001 ben( 3d mark)
  • CSOCSO
    #41
    amugy igazad van! a faszom kivana s ok geci mondja gef 3 melett nem kell nagy gép...heheh ahamm..szal nem kell egy nagy gép csak min 1000 es legyen!és hol van még az unreal 2 stb...
  • CSOCSO
    #42
    nincs gép igény??? a gef 3 az 64 megás ehhez kell egy min 1000 es gép amivel már jol fut!!akkor mégsemkell gép vagy mégis kell? döntsék már el?:)cs...
  • Shep
    #43
    Ja én most fejlesztetem, és gondoltam nagy naívan, hogy egy darabig elég is lessz erre tessék. Na mindegy szerintem azért jó lessz ez, mert pl ezelőtt a 300A-an 128MB-al TNT-vel minden elég jól ment. Most 700as cerka, GF2 MX 512MB ram, de úgy tűnik a cerka nem elég.
  • Shep
    #44
    Milyen beállítással érted el? A sárkányosnál high-ba neked mennyi volt az átlag fps?
  • Shep
    #45
    Hol olvastad a júli 27et? Mert én nem találom.
  • CSOCSO
    #46
    hm nemtom mé 2200 ra emlékeztem nah itten van most mértem:
    ISPLAY
    Platform NVIDIA GeForce2 MX
    CPU Optimization D3D Hardware T&L
    Width 1024
    Height 768
    Depth 32 bit
    Z-Buffering 24 bit
    Texture Format Compressed
    Buffering Double
    Refresh Rate Default
    FSAA Mode None

    OPTIONS
    Show Title Screens Yes
    Continuous Benchmark No
    Benchmark Run Count 1
    Demo Sounds Enabled Yes
    Continuous Demo No
    Game Sound Effects Enabled Yes
    Game Music Enabled Yes
    Game Detail Level Low

    RESULTS
    3DMark Score 1755
    Game 1 - Car Chase - Low Detail 33.9 fps
    Game 1 - Car Chase - High Detail 8.4 fps
    Game 2 - Dragothic - Low Detail 28.5 fps
    Game 2 - Dragothic - High Detail 9.4 fps
    Game 3 - Lobby - Low Detail 39.6 fps
    Game 3 - Lobby - High Detail 19.0 fps
    Game 4 - Nature Not supported by hardware
    Fill Rate (Single-Texturing) 231.9 MTexels/s
    Fill Rate (Multi-Texturing) 408.8 MTexels/s
    High Polygon Count (1 Light) 7.5 MTriangles/s
    High Polygon Count (8 Lights) 3.1 MTriangles/s
    Environment Bump Mapping Not supported by hardware
    DOT3 Bump Mapping 30.5 fps
    Vertex Shader 16.4 fps
    Pixel Shader Not supported by hardware
    Point Sprites 1.1 MSprites/s
  • CSOCSO
    #47
    szal látszik hogy igen csak alja a gépem...akkor most el lehet gondolkozni hogy mit éri meg venni? egy ps2-t 4 évre vagy 4 év alatt 600 at a gépemre elbaszni?legyen csak 4...abbol 4 ps2-t veszek..vagy legyen egy kis szar p2 es tnt vel amin tudok mindent cd-t irni hallgatni nézni mindent!! és játszani egy ps2-t..és akkor még marad pénzem..
  • Shep
    #48
    Én is elgondolkodtam a dolgon, és lehet hogy igazad van. Nekem mivel csak celeronom van nem ilyen jók az értékek, megnézem aztán leírom. Egyébként azt hogy csináltad hogy a sárkányos neked jobban ment mint a kocsis, legalábbis high ba?