25
  • AnarchoiD
    #1
    NAgyon kellemes jatek, de 2nap alatt vegigjatszhato.. ;( most csodaltama kepeket, gyonyoruek, jatek alatt valahogy keveset lehet megallni es megnezni a terepet (sajna). Kar hogy a csajszinak a kialakitasa nem egyedi (kapasbol tudnek 8animet mondani ahol 100%ban ugyanez a figura fordult elo..;)... es meg valami, a vegen amikor az android csajt egyesitik a szamitogeppel... azt lehetetlen cheat nelkulmegcsinalni - nemertem miert hajszoljak cheatba az embert - holott a vegso csataban cheat nelkul is van eselyed....
  • Szepi
    #4
    Szerintem
  • Szepi
    #5
    Ize. Szerintem a S4 miatt. Nekem is megjatszott mar ilyeneket...pl : Rune, Southpark rally. Pedig a demoban tokeletes volt...:(((
  • kowajano
    #6
    szerintem full lama aki kodot használ. Ugy semmi értelme a játéknak. Egyébbként szerintem marha jo a játék sokkal jobb mint az agyonrágott tombraider X verzioja.
    Bundee
    a textura hiányzás tuti az savage4 hibája cserélj drivert
  • lord-neo
    #19
    Simán végig nyomtam!Nagyon KIRÁLY játék!!!!!!!!
  • Zocsi
    #20
    Gyors engine...Szép grafika...NAGY pályák... Nehéz feladatok... Király hangulat...
    Rulez Gamez!!!!
  • atlaimond
    #23
    Az Oni k….jó lenne ha a vége felé nem lenne idegőrlő, mikor 147szerre nézed meg ugyanazt az párbeszédjelenetet, és mikor 0.001% élettel jutsz át a következő mentőponthoz aztán rádfújnak és kipurcansz, vagy a legjobb egyszerűen leesel valahonnan mikor már csak az utolsó ellenfelet gyepálod!
    De ezt kiküszöbölhették volna egy kicsivel sűrűbb mentőhelyek betelepítésével (tehát csalni kell!!!)
    Egy biztos, ha végig akarod vinni csalás nélkül az Oni-t legyen otthon legalább 10 tartalék Billentyűzet és Egér (+ ha nagyon agresszív vagy még akkor egy tartalék PC-is és monitor!!!).

    Ha tudna valaki segíteni, hogyan kell azt a csalást amit írnak végrehajtani kérem írja meg nekem!
    Előre is köszönöm!

    [email protected]

  • shader00
    #24
    Lehet hogy már nem aktuális de én anno KB 2 éve játtszottam ezzel a game-mel, És szerintem rulezzz!
    Amugy a játékot k***vára nem lehet végigvinni 2 nap alatt , plus a végén csak annak kell cheat aki akkora LOL hogy nem tud játszani.:D
    Én lazán beadtam :D
  • Metaliator
    #25
    Nos...reagálok ezekre: PS2-őn és PC is megjelent az Oni. Nos, szerintem PS2őn nehezebb és lassab végigvinni, ám nekem PCn 2 nap alatt sikerül (mivel már elég gyakorlott vok). Minden fokozaton végig lehet tolni csalás nélkül. Ha nem megy válassz könnyebb szintet, esetleg gyakorolj előtte a többi mapon. Csalás nélkül teljesíthetőek a feladatok.