72
HOL??? MIVEL???
  • Coine
    #1
    HOL???
    Azaz hol vannak jó webszolgáltatók akik nagy tárhelyet adnak a lapodnak INGYEN? Vagy csak milyen szolgáltatók vannak ahova érdemes feltölteni a lapodat és cuccait?

    Mivel???
    Azaz mivel érdemes/lehet weblapot csinálni, a Word, a Netcápa és Drímvéver mellett mik vannak még?

    +Várom a jó skin/háttér/flash anim/mozgókép/betűtipus.....szóval mindennel kapcsolatban az ajánlatokat, ja és hogy honnan lehet ezeket leszedni?
  • Tomcat
    #2
    Hol?
    Nos én a freewebet használom. Itt elvileg korlátlan tárhelyed van, azzal a megkötéssel, hogy egy file mérete max7MB lehet. vagy valami ilyesmi volt, mikor még swi néven futott...

    40MB tárhelyet biztosít az x3.hu. Ez nem korlátlan, de cserébe nincs fileméret megkötés...

    Mivel?
    Én a CuteHTML-lel kezdtem. Nem rosz, de már áttértem a Dreamweaverre. Mindkettőt ajánlom figyelmedbe. a Cute az inygyé van, a másik nem...

    Ja, ha néhány egyszerűbb flashes dolgot akarsz csinálni-de nem tudod használni a flash5-öt-, akkor ajánlom figyelmedbe az Swish nevű programot. A Tucowson fenn van. Akárcsak a Dreamweaver4. No persze ha teljes verzió kell, inkább itt keresd:
    Badbones
  • kowajano
    #3
    ott van pl. a Freesite . ez magyar és 500mb tárhelyet biztositanak. az nemtom hogy egy fájlnak e de valoszinü.ha 500mb felett akarsz akkor levelet kell irni a rendszergazdának hogy engedéjezzék neked. Odal szerkeztésre szerintem jo még az Ofiice bol a Frontpage 2000.
  • Coine
    #4
    Megnéztem! Télleg 500 megát kapsz???????????????
    Nemtom, de szerintem ez egy csöppet lehetetlen...
    Még nem regisztráltam magam...
    Majd nyáron :)
  • kowajano
    #5
    Coine
    mér lehetetlen ott irják olvasd el.
  • CAD
    #9
    Front Page ilyesmikrol kar szolni, home site meg dreamweaver az az ... 1stpage meg ingyenes, de ugy igazan csak scripteknel lehet hasznalgatni...
  • CSOCSO
    #10
    Én a Netscape composert használom nézétek meg az xbob.com ot azt is én csináltam:)
  • CAD
    #11
    Mintha tegnap csintad volna :) -> Last modified 8/24/98
    - a composer. az meg mi? (tudom mi vegulis weblap szerkeszto helyet az is jo...)
  • Coine
    #12
    Az a bajom az SWI-vel, hogy NAGYON tetű....viszont mindent feltehecc rá (warez, mp3 :-)
    Freesite:

    Ingyenes szolgáltatásaink körében az alábbi lehetőségeket találod:

    Ingyenes e-mail:

    Első lépésként mindenki egy-egy e-mail címet kap, de a későbbiekben több cím foglalására is lehetőség lesz.

    Korlátlan webhely:

    Weboldalad tartalmát feltöltheted hozzánk webes felületen vagy FTP-eléréssel, ahogy neked jobban tetszik. Ezen túl természetesen engedélyezzük CGI-k futtatását.

    Korlátlan waphely:

    Szolgáltatásaink köréből természetesen nem maradhat ki a legújabb technológia sem. Tőlünk letöltheted a szükséges programokat, és a kezdők számára részletesen elmagyarázzuk, hogy mi is az a WAP, és hogyan kell mobiltelefonon elérhető oldalakat készíteni.

    Filemanager:

    A munkahelyeden, iskolában vagy otthon letöltött programokat, jegyzeteket, vagy egyéb file-okat könnyedén felteheted ide, és a világ bármely
    pontjáról elérheted.

    Képkatalógus:

    Természetesen kedvenc képeidet is összegyűjtheted nálunk, különböző katalógusokban. És lehetőséged lesz arra is, hogy meghatározd, egy katalógusod nyilvános vagy privát legyen. Ha privát katalógust akarsz készíteni, te határozhatod meg a felhasználói nevet és jelszót, és a beállításokat természetesen bármikor megváltoztathatod.

    Címtár:

    Címtáradba nemcsak ismerőseid e-mail címét rögzítheted, hanem postai címét is, valamint megjegyzéseket fűzhetsz egy-egy bejegyzéshez.

    Jegyzettömb:

    Eszedbe jutott valami? Vagy egyszerűen csak azt akarod, hogy bárhonnan elérd egy dokumentumodat? Mi sem természetesebb! Jegyzettömbödbe tetszőleges számú dokumentumot tárolhatsz, sőt, on-line írhatsz is!

    Számológép:

    Bármikor szükség lehet rá, így ez sem maradhat ki szolgáltatásaink köréből.

    Keresés, módosítás, törlés:

    Természetesen adatbázisunkban bármit kereshetsz, és a regisztrációkor beállított adataidat módosíthatod. Na meg persze kérheted tagságod megszüntetését is - bár szolgáltatásaink ismeretében reméljük, erre nem is fogsz gondolni!

    Ez mind nagyon szép, DE:

    FIGYELEM!

    Az alábbi dolgokat tartsd szem előtt:

    Domain neved (www.teneved.freesite.hu) a magyarországi domain-név regisztrációs szabályok szerint 36 óra alatt készül el. Természetesen weblapodat már azonnal feltöltheted hozzánk, és az átfutási idő alatt megtekintheted a www.freesite.hu/~teneved/ címen.

    Weboldalad tárhelye korlátlan, azonban ha 500 Mb-nál nagyobb helyet igényelsz, kérünk, írj e-mail-t, hogy tárterületedet megnagyobbítsuk.

    Az FTP-vel történő feltöltés nem jár automatikusan, de bárki kérheti.
    Amennyiben oldalaidat FTP-vel szeretnéd feltölteni hozzánk, kérjük, írj egy e-mail-t.

    A CGI-futtatási lehetőség mindenki számára nyitott, de szintén nem automatikus. Ilyen jellegű igényed esetén ugyancsak írj nekünk levelet, melyhez csatold tömörítve a futtatni kívánt CGI-t. Azt rendszergazdáink leellenőrzik, hogy nincs-e benne olyan összetevő, mely a netikettel nem fér össze, illetve nem nyújt lehetőséget a visszaélésre.

    Meg most nem találom, de 1ik haverom megtalálta eldugva a Freesiteon azt a szöveget, most röviden leírom: Ha illegális cucc kerül fel akkor feljelentenek... :((
    Úgyhogy nemtom.....
    Más?


  • kowajano
    #13
    Coine mi alapján jelentenének fel?
    kam nevet adsz meg mitomén
  • Coine
    #14
    Ez viszont igaz :-)))
    De pölö nem jó dolog ujjat húzni a BSA-val...
  • kowajano
    #15
    nem hinném hogy erre dobálna ki pénzt a szolgáltato amiböl még ráadásul hasznuk sincs hogy téged feljelentgesenek. Uristán hány embert lehetne igy feljelenteni. A másik egyszerübb és ingyen van ha egyszerüen törlik azt amit felraktál. feltéve hogyha megtalálják. Vagy csak elrettentés képpen irják
  • Lteebee
    #16
    És a szolgáltató kiadhatja a "titkosan kezelt adatokat" a béesának?
  • Laalee
    #17
    a szerzödésben minden le van irva mielött regisztraljatok magatokat olvasatok el...
    amugy a bsa nak nem adhatjak ki, legfeljebb ha a bsa rendörségi engedélyt kap rá, de még akor se köteles kiadni a szolgaltato az adataidat, ha joltudom...
  • Lteebee
    #18
    kérdés, hogy kiadná-e, ha kérnék.
  • kowajano
    #19
    ez olyan mint amikor elkap az ellenör a buszon és rendört hiv a rendör meg nem adhatja ki az adataidat más személynek mert vannak személyiségi jogok
  • Gab
    #20
    kowajano: téged is meg MaD_MaN -t + mindenkit nem ártana felvilágosítani -> IGENIS KIADHATJA A RENDŐR A SZEMÉLYIDET IS AKÁR AZ ELLENŐR BÁCSINAK/NÉNINEK! Most speciál másnak tényleg nem fogja, de a BKV -s emberkének igen ( ha a rend őre ezt nem tudja fejből, akkor próbálkozz rá hivatkozni, hátha bejön).

    Swi, alias freeweb: mehet rá minden warez, mp3... jahh.. max 1MB nagyságú fájlod lehet, s az is csak webbel kapcsolatos! Ennyit erről. Amúgy elrentettésnek jó a dolog, de egy idő után valóban törölnek ( nekem 1,5 év után / miután hekkerek megszerezték meg módosították az oldalamat: nem használtam már jóideje / küldtek értesítést: töröljem az adatokat az xy helyről -> mondtam nekik töröljék a francba az egészet, azátn lezárva ). Amúgy ilyenkor szerintem egy hekkelésre mindig jó hivatkozni ( lásd matávkiller ), csak arra kell figyelni, hogy a logolásnál neked fel kellett hogy tünjön a belépésedkor, hogy plusz könyvtáraid vannak / ideális megoldás -> máshol csinálsz egy warez lapot, oda meg sok könyvtárat -> ha lebuksz, akkor azt mondod: na de nem tudtam róla, talán valami hekker járt abban a könyvtárban.

    Feljelentenek: ha az swi -d felelőséget vállal érted, akkor miért ne tenné? Az IP -d meg úgy is logolva van minden feltöltésnél a szolgáltató meg akár évre visszamenőleg is megmondja kié volt az IP ( akkor is, ha nem statikus ).

    BSA: az meg kimegy hozzátok, ha megfelelő a gyanu.

    A fenitek nem "szimpla" hallomások.


    A J Á N L A T O K

    extra.hu és tar.hu ( ezek szintén FTP -sek ).

    A tar.hu sok* tartja karban magát, így nem mindig érhető el ( sem a honlapod..). A max. fájlméretet 7 MB -ban állapította meg, s alapvetően korlátlan tárhelyet biztosít.

    Az extra 20 MB -ot ad, korlátlan fájlmérettel ezen belül. FTP + free e-mail van.

    Kb. ennyi. Néha nem árt a GYIK -ot végigolvasni, sőt, a felhasználói szerződést is ( legalább az egyiknél ;-).
  • kowajano
    #21
    és mireföl? semmi köze hozzá.Honnan tudom hogy igazi ellenör e? bármikor viszaélhet a nevemmel cimemmel
  • Gab
    #22
    kowajano: azért, mert a rendőr megállapíthatja. Az adatokat egy rendőr alezredestől tudtam meg ;-).
  • Coine
    #23
    HELP!!!!!!!
    Nagy a probi ugyanis kéne 1 jó webszolgáltató/tárhely(es)
    MERT:
    Freeweb: Fileméret meg van kötve, emiatt gyány :-(
    Freesite: Ha illegális cuccost raksz fel akkor feljelentenek az illetékes szervnek :-(
    Extra+Nexus.............NEM AKAROM 100000x-szer regisztrálni magam....
    X3???
    Egyéb???

    Lécccci segítsetek!!!



  • Coine
    #24
    Na az x3 is mehet a francba............
    Csak legális cuccokat lehet felpakolni és ha jól olvastam akkor csak 1x regelheted magad :-((

    http://www.x3.hu/terms.x3?reg=1

    Tud valaki 1 jó helyet ahová fel lehet pakolni mindent????



  • Coine
    #25

    NA!!!!!!!! HELP MÍ!!!!!!

  • Anti_IQ
    #27
    Gab
    "IGENIS KIADHATJA A RENDŐR A SZEMÉLYIDET IS AKÁR AZ ELLENŐR BÁCSINAK/NÉNINEK! Most speciál másnak tényleg nem fogja, de a BKV -s emberkének igen"

    Röviden és tömörem NEM !!!
    Hosszabban: Az ellenőr megkérheti a rendőrt, hogy igazoltasson téged, se a rendőr a helyszínen az így meismert adatokat _nem adhatja át_ az ellenőrnek. Az igazoltatás, mint minden hasonló tevékenységet, a rendőrnek jelenenie kell, a BKV pedig írásban kérheti adataid kiadását, amit 30 napos ügyintézési határidővel meg is kaphat, de erről a rendőrségenek téged is írásban értesítenie kell. Szal picit macerás a dolog a szerveknek...
  • Coine
    #28
    Ez nagyon szép csak éppen a témához nem szóltál hozzá.

  • [Red]
    #29
    már honnan tudja meg, hogy ki rakta fel, a nem adsz meg nevet, stb??
  • Coine
    #30
    De meg kell adni....de lehet kamu is...

  • Gab
    #31
    Írtam: a feltöltések loggolva vannak. Tehát: hacsak nem vagy 1 jó hekker, akkor szépen megvan az IP -d, mivel onnan töltesz fel és azt ugyebár bekéri a feltöltésnél a felső szerv :-)).

    Anti_IQ.. röviden és tömören... csak ki ne fejtsd.

    Más: a tar.hu -ról most törölték az egész oldalam ( hehe.. 450 MB ... )... nem azért mert illegális volt. Gondolom útban volt nekik vagy miszösz :-| ( vagy tán sok helyet foglalt, pasz ). Hát szívük joga sajna: no meg hát mondták is :-|.
  • cSuwwi
    #32
    Kicsit már régi a téma ;-)
    De pontosan erre a célra találták a WinGate szervereket. Asszem ez a nevük. Rákapcsolodsz néhány ilyenre a világ körül, valami jó távolira, és nem a te ip címedet fogja logolni a szerver, hanem azon szerver címét. Ezek a szerverek meg arról híresek, hogy 2-3 nap után megszűnnek, így nem lehet elkapni a tetteseket, mert nem tudják az ip címet visszanyomozni ;-)
  • Coine
    #34
    Hallottam egy külföldi szolgáltatóról ahova bármit és bármennyit feltölthecc, álom vagy valóság ?????
  • Tomcat
    #35
    Hüm bármit és bármennyit? Túl jól hangzik... Oszt lehet olyan mint a freesites: nem indúl a letöltés

    Amúgy szeva Coine, rég láttalak!
  • Coine
    #36
    CSŐŐŐŐ !!!
    Én is :-)))
    Megy neked az MSN mostanság ?? vagy ki letem tiltva ? :-))
  • Tomcat
    #37
    Amúgy mi annak a szolgáltatónak a címe. Megnézném, már csak kiváncsiságból is! :)
  • Coine
    #38
    Hát ez az, egyik barátom mondta, holnap elkérem tőle !
  • Tomcat
    #39
    Kösz! Jó lenne egy nagy tárhely míg a freesites újra működöképes lesz...
  • Coine
    #40
    Jah, főleg ha lesz Kábelnet, huhh jó kis oldalt dobunk össze a haverokkal, kelleni fog a hely :-)))
    ha érted mire gondolok.......
  • Tomcat
    #41
    hehe :)
  • mateos
    #42
    A Dreamweaverre is ingyenes.Napersze ugy , hogy letoltod kiprobalas szempontjabol azt felraksz egy patchet.Amit tolem barki megkephetja , ha kell irjatok meg hova kuldjem . :-)
  • Coine
    #43
    Emberek, jó hírem van !!!!!!!!!!!
    Újra van Freesite és Freesite II, meg kell néznetek.
    www.freesite.hu

    Elindult a FreeSite!
    Ha szeretnél korlátlan webhelyet saját domain-névvel, ingyenes e-mail-t, wap-lapot és még számtalan jobbnál-jobb szolgáltatást, nincs más teendőd, mint regisztráltatni magad!

    Az FTP-vel való feltöltést igényelni az [email protected] címen lehet!

    FONTOS!
    Ha tárterületeden nem hozol létre "index" nevű HTML vagy HTM file-t, nem fog elindulni oldalad!

    500 Mb feletti mennyiség esetén, valamint RealVideo futtatási kérelemmel kérjük, e-mail-ben keressetek meg bennünket!




    Üdvözlünk a FreeSites-on!
    A FreeSites abban különbözik a FreeSite-tól, hogy itt kiemelt ügyfeleinket találod meg.
    Hogy ki a kiemelt ügyfél? Az, aki 500 Mb feletti tárhelyet igényel tőlünk, FTP-eléréssel szeretné feltölteni weboldala tartalmát szerverünkre, RealAudio-t vagy RealVideo-t futtat, illetve egyéb szolgáltatást igényel tőlünk.

    Természetesen itt is ingyenes minden szolgáltatásunk, és bárkiből lehet kiemelt ügyfél! Hogy ezért mit kell tenned?


    Először is regisztráltasd magadat. Ezután elérheted összes ingyenes szolgáltatásunkat - elkezdheted feltölteni webes felületen honlapodat, levelezhetsz, stb. Tehát az alapcsomag minden szolgáltatását automatikusan megkapod.

    Amennyiben különleges, a fentiekben felsorolt igényed van, nem kell mást tenned, mint írni nekünk egy levelet, amelyben megírod, hogy kiemelt tagunk kívánsz lenni, és azt, hogy milyen különleges kívánságaid vannak.

    Rendszergazdáink ezután felveszik veled a kapcsolatot, és velük megbeszélhetsz minden részletet, hogy weboldalad tényleg úgy jelenjen meg és úgy működjön, ahogy azt megálmodtad!
    FONTOS!
    Ha tárterületeden nem hozol létre "index" nevű HTML vagy HTM file-t, nem fog elindulni oldalad!

  • Tomcat
    #45
    Újra megy a Freesites? Cool! Mondjuk nekem csak 150-200 Mb re van szükségem. Tudod a CS fileok miatt!
  • Coine
    #46
    Szevasz Tomcat !!!!!
    Nekem több kell :)