16
Internet Telefon!!!!De hol van a progi és melyik alegjobb?????
  • CSOCSO
    #1
    Szijasztok!mé régebben találtam egy telefonálo progit és szerencsére nem olyan szar volt hogy ird be a számot meg hasnolok hanem regisztrálni kellett magadat mint az icq-n és ugy választod ki hogy kivel beszélgetsz!!!nagyon jo volt a progi? szoval azt szeretném megtudni hogy melyik ez a progi és hol találom meg???????
    Eéőre is köszi sziasztok!
  • Marcell
    #2
    En a BuddyPhone nevu programot ajanlom, nekem nagyon bevalt. Egy-ket reklam elviseleseert egy jol hasznalhato telefonprogit kapunk. INNEN lehet letolteni.
  • CSOCSO
    #3
    Ez most milyen progi???Olyan hogy néz vagy szám szerint akár hely és még egyébb dolgok között lehet turkálni a felhasználok között és ugy lehet akár videoval nézni-beszélgetni? mert nekem ilyen kéne!!!
  • Marcell
    #4
    Nem, itt ip cim alapjan lehet hivast kezdemenyezni. Mondjuk van egy internetes Online Users opcio, ahol az online emberek kozul is felhivhatsz valakit.. Kepatvitelt nem tamogat, csak hangot, de azt nagyon jol.
    Amire te gondolsz szerintem az a Microsoft Netmeeting. Abban lehet varos, orszag, nev szerint keresgelni, valamint tud videokonferenciat is...
  • petee
    #7
    Sziasztok! Vki nem tud egy olyan progit amivel lehet internetről vonalas telefont hívni,ráadásul ingyen? nincs,mi?
  • Bradley
    #8
    Csak úgy zárójelben jeyzem meg, én a Messenger beszélőkéjet szöktam használni az asszonnyal, és tökéletes! Abszolut realtime, nem csuszkál a hang. :)))
  • Bradley
    #9
    Ja és nem kell nézni semmilyen reklámot... :)))
  • Dzsini
    #10
    ilyen célra nálunk a Yahoo a nyerő, az kép mellett se csusszant meg... a többivel több gond volt. de ez persze szintén nem vonalasra megy, hanem net2net
  • Bradley
    #11
    Egyébként ha valaki tudna olyan progit amiel lehet hívni rendes telefont az engem is érdekelne...
    Vagy 2 éve használtam ilyet, tehát létezik, akkor olyan volt, hogy valami reklám megnézésért mondjuk kaptál a logindra 10 percet, amit lebeszélhettél...

    Akkor még elég kezdetleges volt, de működött...
  • Dzsini
    #12
    van, de mind fizetőssé vált már...(amiről tudtam - már egy ideje nem érdekel a téma) az icq is képes(volt?) ilyesmire, csak kell egy banxámla, ahonnan befizetsz rá pénzt amit eltelefonálhatsz...
  • Sephi
    #13
    Roger Wilco rulz foreva :)))
  • peteragoston
    #14
    engem erdekelnenek az arak. Ez most valos dolog Skype 25EUR 25óra???????????????????
  • The Garrett
    #15
    skype fizetős?
    felejtsd el.

    teamspeak, ventrillo ezeket használd, és keress public magyar szervereket (tonnaszamra vannak)
  • Dzsini
    #16
    skype-al lehet bármilyen vonalas vagy mobiltelefonra is telefonálni - és csak az a része fizetős.

    itt vannak az árak:
    http://www.skype.com/products/skypeout/rates/all_rates.html
    magyarországra vonalasra 0.039 euro/perc (10 forint), mobilhálózatra 0.227 (55 forint)
    az egyesült államokban bárhova 5ft/perc, meg ilyesmik...