58
  • Piquet
    #2
    Én a skirmish módot hiányolom. Gáz, hogy van 10 pálya és ha befejezted szevasz.

    Másrészt a tüzérség túl erősre sikeredett, idegesít, hogy előrébb húzok 2 tankot máris ripityává lőtték a kilométerekre található ütegek...
  • harcu
    #55
    Igen, határozottan kellemes egyszerre 71 tankkal és 400 gyalogossa támadni egyszerre 7 helyen. Nagyon izgalmas, csak éppen azt nem tudom, hogy mikor melyik egységemet lövik. A egységnek kiadom a délre elvonulást, erre észak felé kommandózik az állatja. Az útvonalkeresés siramlmas. Nem átlósan megy, hanem a függőleges / vízszintes irányokba. Hurrá, A hídon átvinni 100 embert tíz percembe telt. A végén pedig (szövetségesek hadjárata első csaték valamelyike) elvesztettem 350 embert és 50 tankot. Az embereim egy részét lőni kezdte a tüzérség. Persze egy büdös szóval sem tudtak volna szólni, hogy baj van. Helyette inkább megdöglöttek.

    Szóval ezek egy jó játék ismérvei? Ráment kb 15 órám, de sz@rt sem ér ez a játék, pedig egy istent lehetett volna csinálni belőle, mert remek ötletek vannak benne.
  • mityku
    #57
    hali zak!!
    Ha még aktuális a játék én szívesen megveszem tőled!!
    Ha megvan akkor írj a mityku @freemail.hu címre!!
    Köszi!!
    Csá!
  • The Soldier
    #58
    Hello!
    Valaki tudja, hogy kell ennek a játéknak az editorjában campaign mapokat átírni?