35
MechWarrior Vengeance
  • Crem
    #1
    Király lett ez a játék ! Ha van valakinek kedve egy kis multihoz jelentkezzen ! Esetleg ha valaki ír hozzá plusz küldetést azt is szívesen várom!!!:)

    Al:Crem
  • Frenk
    #4
    Persze, hogy nincs...mert nem volt reklámja a helynek...
    Bár most éppen offline a szerverünk, de aki akar csapatban rohadt nagy robotokkal harcolni, az jelenkezzen plz a Petya által leírt fórumon. Vagy keressen minket a zone-on (minden egyént akinek SHU_... a neve...).
    Jó csatázást!

    Ronin
  • Crem
    #6
    El se hiszem,hogy elindult ez a topic !:))))))

    Már kezdtem aggódni,hogy csak én játszom vele!


    Crem
  • Crem
    #10
    Kérlek írd le,hogy tudok egyet csatázni veled?:))
    Olvasgatom az index.hu-t de ott már öreg rókák vannak és nem igen tudom kivenni hol-mikor vannak...
  • Crem
    #12
    köszönöm !Megyek!:)))
  • jerome
    #15
    Xp alá nem tudom telepíteni a játékot mivel azt írja ki hogy nincs telepitve a microsoft audoi comression. A readme-ben szépen levan irva hogy mit kell csinálni csak éppen win 98 alá. Megtudná mondani valaki hogy xp -nél mit kell csinálni?
  • jerome
    #16
    microsoft audoi comression = microsoft audio compression
  • Bucser
    #17
    A régi venget vagy az Új mercet akarod telepteni? Ha a régi venget aza gáz vele, hogy már senki nem játsza. A másik Gáz, hogy biztos tettél fel valamilyen gyökér codec packot Nimo-t vagy ACe-'t ami kipurgáltaz összes microfos által felteplepített codec packot... Egyetlen megoldás leszede az összes codecet lesz3ded a hangkeltőd driverét aztán reinstalllálod a Microsoft Codec packot...
  • antijedi
    #18
    k-lite kodecpak rulz, nem basz el semmit és mégis minden megy vele :)
  • antijedi
    #19
    amugynem is tudtam hogy itt még iylen topic is volt, és hogy shusok is irogattak ide :D
  • Zsolo007
    #20
    Tudom hogy nem éppen vág témába de hogy lehet megoldni XPn hogy a mercenaries ne 60Hzen menjen? Ugyanis a refreshlocktól csak villog a képernyő, míg ha simán a vindózban beállítom nem ér semmit.... (geforceom van)
  • jocika
    #21
    Van egy másik progi is, én azt használtam. Valami force kezdetű. Otthon meg tudom nézni.
  • Randal
    #22
    mondjuk a Geforce drivernél beállítod, hogy milyen felbontásban milyen frissítést használjon.
  • Qbu
    #23
    Hello! Nekem az a gondom, hogy el sem akarja indítani a game-t. Nem tudom mi lehet a baja, elkezd a gép tölteni, bejön egy sötét háttér aztán meg semmi, kilép a Windowa-ba. Mi lehet a baj? Tud valaki segíteni?
  • PanzerWolf
    #24
    Van egy olyan gondom,hogy elakadtam a 3. pályán.Megkellene semmisíteni 3 ilyen felszálló gömböt(nem tudom a nevüket).Nincsen annyi időm,hogy szétlőjem őket.A társamat nem tudom irányítani.Vannak ilyen radaros kocsik velem de,azok nem csinálnak semmit.Tudnátok segíteni benne?
  • lammaer
    #25
    Ha jól rémlik, ne a "gömböket" lődd, hanem a közvetlen mellettük lévő épületeket vagy kocsikat. Fel fog tűnni, hogy azök is pirosra váltanak amikor becélzod őket... Mindegyik mellett 3 van, amikor 1-1 felrobban az 30% HP-t vesz le a "gömböktől".
  • PanzerWolf
    #26
    Ohh köszi!Majd este megpróbálom.Neten szokták amúgy nyomni az emberek?Valami patchel vagy ilyesmi?
  • PanzerWolf
    #27
    Sikerült!Köszi még egyszer!10 perc alatt végigvittem kb.
  • lammaer
    #28
    Csak azért emlékeztem rá, mert kb 3 hónapja toltam, és én is megszivtam 2x, mire harmadszorra rájöttem mi a titok. Lesz még ilyen, de mostmár te is benne vagy a körben :)
  • PanzerWolf
    #29
    Nem sokat játszom mostanában de azért elhatároztam,hogy szép lassan végigviszem.Állat kis játék!Sajnálom,hogy anno nem volt gépem és nem tudtam játszani vele.
  • lammaer
    #30
    Tényleg tuti, én mostanában olvastam pár battletech regényt, és ennek örömére végigvittem az MW4: Vengeance-t, az MW4: Black Knightot és az MW4:Mercenariest is :)

    Aztán lehúztam a netről az MW3-at is (mivel abban a mecheket egészen másképpen kell felszerelni mint az MW4-ben) de nagyon szokatlan, fapados feelingem volt tőle (érthető, nem mai gyerek), úgyhogy azt kihagytam.

    Remélem azért hamarosan valamelyik cégnél megint "feltalálják" a Battletech világát és kapunk valami tuti kis MW5-öt mondjuk :)
  • Ry0K3N
    #31
    http://huntersofterra.gportal.hu/
    nálunk van lehetőséged hamachival játszani ha nem eredetid lenne ha van még hozzá kedved
  • Cobra.
    #32
    Mercenaries-al próbáltunk játszani Hamán keresztül, de nem sikerült öszehozni, hogy lássuk egymást. Valami tippje valakinek, hogy mit hogy állítsunk be?
  • Ry0K3N
    #33
    Első és legfontosabb hogy tudjátok egymást pingelni hamachin, ha ez nem megy akkor tűzfal router egyéb nem játék hiba fordulhat elő. Ha már ez megvan akkor eméletileg mennie kell DE a legújabb hamachi verziók nem látják egymás szerverét ami nagyon hasznossá teszi az 1.0.2.0 verziós vagy azelőtti hamachikat. :)
    Ha a fentiek megvannak akkor csak a szerver keresőnél Add... és írd be a szerver/host hamachis ip címét, ekkor direct ip-vel láthatod a szervert és csatlakozni is tudsz hozzá.
  • Cobra.
    #34
    Köszi, közben a DMZ segített, így tudtak hozzám csatlakozni. Azért majd még tesztelek, hogy bekapcsolt router tűzfalnál mit hogy állítsak, hogy menjen a játék.
  • Ry0K3N
    #35
    Hivatalos oldalon le van írva hogy milyen portok kellenek a játékhoz.
    De itt nézz körül. www.portforward.com