25
  • Iron
    #1
    Ezt most mér kellett??? Nincs még április 1-je, és ráadásul abszolút nem humoros ez a "cikk". Ha lehet kíméljetek meg minket az ilyenektől.
  • Piquet
    #3
    Hawaiii
  • #5
    keresztülfúródna az egész vonaton. =}
  • Iron
    #6
    Most láttam a tvben is ugyanezt a baromságot...komolyan mondom, ha ez szó szerint igaz, akkor minden hitem a világban elszállt.
  • pilóta
    #10
    Hát igen, egy kicsit elkéstek a cikkel, mert már a 60-as években is folytattak ilyen kísérleteket az amerikai és nagyobb európai repülőgépgyártók, ugyanis a madarak által okozott károk azóta vannak a gázturbinás repülőgépeken, amióta gázturbinás repülőgépek vannak. Egyébként tényleg minden csirke betörik a teszteknél :)
  • sabe
    #13
    LE AZ URANMAGOS CSIRKEVEL!!! ELJENEK A KENDERMAGOS CSIRKEK!!!!!
  • Bith
    #15
    LOL :)))
  • Bitlisz
    #17
    Hat ez tenyleg szomoru...regota olvasom a cikkeiteket, de ez HOGY KERUL IDE?????????????
  • Anti_IQ
    #18
    Nem mindegy, röhögtünk egy jót és kész!
    Ennyi finnyás kedvű tulok még a 168 óra levelező rovatába sem jelenik meg ...
    :-)
  • Piquet
    #19
    Sztem ez a pagez sosem a hullakomoly budibajárunkröhögni nyakkendős stílusáról volt híres :))))
  • nyunyu
    #22
    Gyuro: egyszeruen, nem a madar fog sugarhajtassal repulni, hanem a repulo a madarnak.
    Teszt szempontjabol mindegy, melyik mozog, mivel ugye az egyenletes sebesseggel koordinatarendszer az inerciarendszert alkot...
    Altalanos iskola 6. osztaly fizika konyv elso par oldala... Ha jol emlekszem, bar mar regen volt ;-)
  • nyunyu
    #23
    mozgo koordinatarendszer. csak lemaradt :-(

    szoval a szelvedonek mindegy, hogy o repul sugarhajtassal a madarnak, vagy forditva...

    Mindenesetre a csirket akkora sebessegre gyorsitani egyszerubb, mint magat a gepet, ugyhogy nyilvanvaloan igy tesztelnek...
  • Csacsis
    #25
    És lőn Doom3 5-ős fegyvere a valóságban!
    A jövő fegyvere:
    Csernobilban nevelt csírkék uránmagvakkal etetve és beültetett Tank célzó berendezéssel szállítva + "A csirke sugárzik az örömtől hogy önnél szolgálhat uram" póló az első 5000000 megrendelőnek!