20
  • Anee
    #1
    honnan lehet leszedni?
  • ixyon
    #3
    nesze amiga, meg babylon5!
    nemtom észrevette-e valaki, hogy ez csak PC-n fut!
  • Bith
    #4
    Anee!
    A kérdés jogos ;))).

    ubi: én meg visszavittem az üres üvegeket...

    ixyon: na ja, de a legnagyobb SFX stúdiók még(?) nem igazán használnak amúgy sem max-et. Softimage, Power Animator meg hasonlók futnak szerintem náluk főleg. Egyébként a legtöbb sci-fi sorozat valóban Lightwave-vel készül (vagy készült eddig...).
  • AnarchoiD
    #5
    anee : elkuldom mailba, csak 900mega mehet ? :)
  • AnarchoiD
    #6
    bar megse mert a jakuza.hu ramkuldene a nindzsakat ;)
  • AnarchoiD
    #7
    amugy , imadtam a 3ds3 -at.. wiszont amiota windoz platformos lett, maxos, olyan kegyetlenul bonyolult szamomra hogy ranezek a szkrinshotra fenn es beelborzongok, legalabb 2 diploma kellhet a kezelesehez ;)
  • Bith
    #10
    Ha a nagyon fullos kéne neki, az bizony 4CD :))).
    De ami "kijött" TFL-féle ISO, az "csak" 2 CD, mert azt írják, hogy a 3. 4. CD-n csak kipróbálható ingyenes demo proggik vannak (mint pl. a Macromedia Flash). CD1 a Program (MAX4, CS, SDK...), a CD2 meg a példafileok, tutorialok, material library-k. Szal valóban elég 2CD. De van egy Titan kiadású RIP is belőle, ami csak 27x5M (nincsenek benne a példák, meg a CS SDK (de maga a CS az van!)).

    Ja, és persze mindezeket csak olvastam a neten, én megveszem 1 millióért... :).
  • AnarchoiD
    #11
    ezt enis tudtam, csak en megmaradok a realitasok talajan, na aggyal kolcson 1milkat! ;)


    ui : 3 ripp verzio van, olvass csak utana ;)
  • gery01
    #20
    sziasztok kérlek ha tudtok egy olyan honlapot vagy könyvet amely 3ds max 4-el foglalkozik MAGYARUL írjázok meg! köszi