4238
  • CAD
    #33
    Igy van ... és hamarosn a vege az elso sorozatnak ... remelem levetitik a masodikat is. :), ez egybknt nagy resz lesz kivancsi vagyok ra! :).
  • Bith
    #34
    HURRÁÁÁÁ!
    A TV2-n szombattól nyomják a sorozatot! :) RULEZ!
    minden szombaton lesz kb. 17:30-tól (azért kb., mert jövő héten pl. 17:35-től van írva). Remélem azér idővel sűrítik majd, mert azért 1 hetet várni minden részre az sok :). Heti 2 jobb lenne (+ismétlés lehetne mondjuk valamikor éjjel).
  • TIBI
    #35
    Én az RTL klubbon jobban szerettem.Utélom a Tv2-t.Remélem azért beteszik maj 22.00 -ra hétköznapra este jobban szeretem nézni mint délután.
  • mateos
    #36
    mi ez a topic ?
  • Coine
    #37
    Ma volt este 6 körül a 2es évad első része.
    Akkor is TV3 4EVER, LEGJOBB !
    Mateos : Csillagkapu, a sorozat.
  • mateos
    #38
    ja , most má t'om
  • corleone
    #39
    A legjobb filmsorozatokat mind a tv3-tól csórelták.
    Egyébként lemaradtam az esti ep.-ról. Mi volt benne? Ez a tv3-ban vetített ism.-e, vagy annak a folytatása?
  • D3t0nat0r
    #40
    Folytatás.
  • corleone
    #41
    Ami a TV3-ban ment utoljára, az 2. évad utolsó része volt és az Ébredések címet viselte.
    Ha jól tudom, a tv2 a 2. évadot kezdi vetíteni, tehát aki látta a TV3-on, annak ez csak ismétlés.
    info: http://www.geocities.com/TelevisionCity/Network/7929/
  • Viking
    #42
    Na akkor most hogyvan, mintvan? Egyik kedvencem a Stargate - South Park utan - es erdekel, hogy mikor vetitik! :)))
  • spatz
    #43
    nagyon leült az oldal, már senkitt sem érdekel Csillagkapu,
    A legjobb magyar oldal: http://www.csillagkapu.hu/index.php
  • magus
    #44
    fenét nem érdekel, én hatalmas fan vagyok mindig megnezem. csak nem ovlasok elore mertnem akarom erontani az elvezetet
  • Sir Quno Jedi
    #45
    Ha fan vagy, akkor az utolsó rész amitt láttál az a 7. szezon 17-es rész, szerdán ment először premierbe, így tegnap meg is néztem ! Ez így megy !
  • magus
    #46
    najo en ugy vagyok vele, hogy mivel akkor neznem meg a sorozatot ha meglenne dvdripben az osszes. mivel nemtom honnan megszerezni, meg nincs is helyem ra, ezert nem szedem le oket. mert ha kiszamolod egy season 20 resz. egy resz 300 mega. 7*20*300= 42Giga. Na ez egy kicsit necces... Bár lehet hogy nem. És végülis van is magyar felirat hozza. Te hogy lattad az osszeset.

    amugy meg ami premierbe megy, enis leszedtem a legujabb reszt probakeppen irc-rol tvripben, de hat az iszonytatoan hanyas es szar minoseg, azt inkabb nem gyujtom be
  • Sir Quno Jedi
    #47
    Inkább 60Gb...
  • magus
    #48
    neked hogy vannak meg? milyen mosegben es mekkorak?
  • Sir Quno Jedi
    #49
    Mondtam én olyat, hogy nekem megvan ?!! :DDD
  • Davidka
    #50
    Akkor hogy nézted meg premierbe? Megvan vmi amerikai adó?
  • Bucser
    #51
    Nem tudom de szerintem aki Fan az mindent megtesz, hogy lássa a lehetőségeihez mérten:))) Mondjuk modemen nem állok neki sorozatonként 60 G letöltésére:)))
  • magus
    #52
    az abaj ha megnezem elore oket, nem marad a vegere...
  • magus
    #53
    leszedem most oket amig tudom, aztan ha majd beszuntetik a vetitest akkor nezem meg oket
  • Sir Quno Jedi
    #54
    Momentán az eredeti angol nyelvű az igazi. Ha meg valakinek nem megy az english olyan fokon, az nyomhat rá feliratot (mindig akadnak lelkes emberkék akik lefordítják, persze többnyire az angol feliratból indulnak ki) ! Én már rég nem bírom nézni a magyar verziót, mert a szinkron űberszánalmas (még a legelső verzió egész tűrhető volt, de ez az új...brrr). Meg amúgy is ki ér rá folyton ott kókadozni a TV előtt mikor adják (felvenni meg szinte képtelenség, a magyar adók ebben élen járnak), én dolgozom általában hétvégén is, szal. ez nem megy.
  • magus
    #55
    Szerintem meg a szinkron jó. Igaz Carter es Tealc hangjaval nem vagyok kibekulve, a regi jobb volt (bár most Kecskés Karina csinálja, aki legelőszörr csinálta, de sztem a másik jobb volt), de pl Oneil és Daniel hangja fergeteges, el se tudnám képzelni máshogy.
  • Sir Quno Jedi
    #56
    Hát pedig az ezredes hangja eredetiben elég dúrva, nagyon jó színész az öreg...
  • RelakSfromhome
    #57
    csk-15 kiejtve "céeská-tizenöt" :D:D:D
  • Punker
    #58
    jó rész megy? mert én Star Trek-t nézek....
  • RelakSfromhome
    #59
    Zatarg lett egy katona. Ezután a Tok-ra-k kivizsgálják a csk scapatokat, amikor egy nőről, O'neil-ről, meg Karterről ugyan ez derül ki.
    reklám...
  • Punker
    #60
    mi az a Zatarg?
  • RelakSfromhome
    #61
    Áruló
    Pár másodperc alatt a goauld egy programot ültet úgy az agyba, hogy az áldozat teljesen hihető hamis emléket kap
  • Punker
    #62
    ok Thx
  • M. Tibor
    #63
    Es ezzel nem vagy egyedul.:)
  • Sir Quno Jedi
    #64
    Én is úgy hiszem !
  • spatz
    #65
    Tetszett nektek a mostani rész?
    Szerintetek melyik volt az eddigi legjobb? (Magyar adón már mentek közül)
  • RelakSfromhome
    #66
    Ez a mai rész egy brutális :D:D:D
  • Bucser
    #67
    Mi volt a mai részben?
    Nem láttam sajnos... Bár nem is annyira sajnos....
  • RelakSfromhome
    #68
    Belekerült a banda egy időhurokba.
    Amíg keresték a megoldást, addig pl O'neill-nak meg kellett tanulnia latinul, meg tudomisén.
    Aztán felveti Deniel, hogy ha már ez a helyzet, nem jutott-e eszébe kihasználni (Deniel nem volt az időhurokban, sak Jack, meg Teal'c)
    Erre Jack golfozni megy a csillagkapuhoz, agyagozik az egyik laborban, egyszer meg lesmárolja Sam-et :)
  • dikki*yysw
    #69
    Kurva jó volt a mai rész :))

    Régen mindig néztem CSK-t aztán vagy két éve nem láttam egy részt sem. De a mai tényleg vadállat volt, lehet meg kéne szerezni a DVD-ket.
  • M. Tibor
    #70
    Mi tart vissza?.:)
  • Bucser
    #71
    Mint anno az Idétlen Időkig-ben volt?
  • Kori
    #72
    Az ezredes mosolya a végén Carter felé az király volt!