84
  • Balyka21
    #52
    Szerintem, ha valakinek nem sikerül egy játékot normálisan hálóba elindítani és játszani vele, akkor két lehetőség van: 1. Az illető nem ért hozzá. 2. Az illetőnek nincs elég jó gépe. Szóval ha egy játék nem indul az nem mindjárt a program hibája.
  • Balyka21
    #53
    Nincs még egy ilyen jó játék. Az SC messze elmarad tőle minden téren.
  • Gyilkos
    #73
    Red Alert kódok kellenek sürgősen
  • Gyilkos
    #74
    Red Alert 2-höz
  • directorius
    #75
    Kurva jó a game!!!!!!!!!!
  • APOFISZ
    #76
    Hellosztok lenne egy kérdésem Hogy kell be állitani lant- a Red alert 2 be ?


    PLEASE HELP !
    e-mail durida @ freemail.hu
    Skype Utosfasz
    Ez-SIMA RED ALERT 2 !
  • csaba504
    #77
    Hát nem tudom! én akárhogy probálkozok nem sikerül a lant beállítani!
    Próbáltam mindent de nem jött össze!
    Ha valaki tudja, hogy hogyan kell beállítani irjon ide!
    Nagyon megköszönném!
  • ghb8
    #78
    Start -> Vezérlőpult -> Hálózati kapcsolatok -> Helyi kapcsolatra jobb klikk (vagy helyi kapcs 2, amelyik műköik) -> tulajdonságok -> NWLink IPX/SPX/NetBIOS-kompatibilis átviteli protokoll(kipipálni, telepítés)
  • atkoo1
    #79
    hy all ha vki multizni akarna vlem hamachin akkor az vegyen fel msn:[email protected] vagy jöjjön be a hamachis szobámba:
    Szoba név: Red Alert 2 Játékszoba
    pw:redalert
  • Sir Ny
    #80
    ez a játék zseniális
  • Szathy
    #81
    Hali!

    Warez témában írhatok?
    Szóval letöltöttem egy rip változatot a Red Alert 2-ből (tartalmazza a Yuri's Revenge-et is) és letöltöttem mellé egy LAN fix-et. Előtte be se engedett a Network menübe, most már be tudok lépni. Ott viszont ha megnyomom a New gombot (ez az egy gomb van a Main Menu-n kívül), akkor nem történik semmi, csak a New átvált Join gombbá. Ha azt nyomkodom, akkor sem történik semmi (kiírja a chat-ablakba, hogy válasszak játékot). A játékok listájában csak a Lobby szerepel. Mi a teendő, ha a szobatársaimmal akarok LAN-on játszani?
  • Gatti
    #82
    üdv! Aki szeretne multizni a Red Alert 2 vel jöjjön a hamachi szobámba. Ha nem megy neki a multi ott elmondom h kell. Remélem jöttök páran :)

    adress:téglapor
    password:malter
  • OzI20
    #83
    sdfsf
  • Kissssss0 #84
    lel...