23325
  • Petyus_
    #1332
    Ámen! :)
  • The Garrett
    #1331
    AMugy meg hogy hozzászóljak valami semmitmondót.:
    anno mikor kijött az alfa nagyon megtetszett ahangulat minden. eLőször parázva mentem végig a folyosókon, kimentem megmosakodni stb. Szal tuti hogy sötét éjszakákon doom3 azni fogok. (meg multima dr.petyust gyiiiiilkolni)

    Viszont mikor megláttam a HL2 E3 moviekat ÉRDEKES MÓDON a hl2 is hasonló jóleső érzéssel töltötte el gyermeki szivem. Szal a HL2 vel is éjjel nappal gamelni fogok.
    mind2 gamet végig fogom tolni és ÉLVEZNI fogom mind2-t. (sokba nem kerül meg 300ft :D )

    Szal ezzel a sok marhasággal csak azt akartam mondani hogy hagyjátok már abba a vitát. woot woot
  • The Garrett
    #1330
    >)))) lemaradt
  • The Garrett
    #1329
    Látom Doktor petyus ujra rendel
  • Petyus_
    #1327
    :)))
  • Petyus_
    #1326
    Ha az alphában megnézted mindennél meggyőzőbb a rongybaba fizika. Meg hasonlítsd össze a HL2 E3 movie-k közül a legelső, engine bemutatóban ahogy a gravitációs fegyverrel forgatja a hullát.. és utána nézd meg a DOOM III idei E3 videójában ahogy a láthatatlan akármi dobálja a hullát.

    A HL2-ben olyan, mint egy romgybaba, a DOOM III-ban viszont tömege van annak a holttestnek.
  • Petyus_
    #1324
    Hát egen a játék örökre meghatározó mély nyomokat hagyott benne.. csak a nevére nem emlékszik. :D
  • gonosz
    #1322
    amugy van pl m16-os beepitett granatvetovel szerelve, mekkora baromsag nem? hulyek ezek a kommdandosok:) egy rpg-n sem lenne kunszt megcsinalni hogy ne kapcsoljon be a hajtoraketa es akkor "csak" granatvetokent funkcional..
  • Ron Ragm
    #1321
    ezaz, kemping rule:)
  • Ron Ragm
    #1320
    milyen az má hogy a rakétavető szinte csak egy cső és magától beleteleportál az új rakéta, jó hogy nem má atombombát lő ki
    :)
    A Doom tényleg jó játék, de a Q3 számomra végleg bebizonyította hogy Carmackék már tényleg elfelejtettek játékot (hangsúlyozom, nem engine-t, JÁTÉKOT) írni (nézz rá a Q3-ra: rózsaszín, világoszöld falak, teljesen kiegyensúlyozatlan pályák - minden csak nem játékmenet)
    Ezért aggódom a Doom 3 miatt is - hameg csak a motort akarják eladni és hihetünk az E3 HL2 bemutatójának akkor ezt is meg fogják szívni...
    Hiába Carmack, a te időd kezd lejárni...
  • dikki*yysw
    #1319
    Másodlagos tűznek nem is biztos hogy kell lennie magán a fegyveren, lehet csak használati különbség mint HL-ben a pisztolynál. Mindenesetre jó, ha van, nem tom azon mit lehet utálni. UT minden másodlagos tüzelése király, főleg az assault rifle :-) Sniper meg a legjobb fegyver.
  • RelakS
    #1318
    Legyen benne logika, de ha má zombi, akkor lehet hentelés is benne, felkészítendő mondjuk valami szörnyűbbre:) Az U2 nagy terei talán azért nem jöttek be neked, mert az ipse már TÉNYLEG gyalogol, meg fut, nem pedig fut, és kibszottul rohan, nomeg tele van tereptárgyakkal (a sivatagot hanyagoljuk :))
    Mindenesetre a logikával is csínnyán kell bánni, mert az már bosszantó, ami asszem a HL Redemption-ben volt, hogy több pályán össze-vissza kellett egy rakás dolgot kapcsolgatni, mire végigvihetted az epizódot.
    A Sniper meg nagyon fasza lehet, ha van olyan hülye az ellen, hogy kint parolázik. Persze ekkor meg van az a probléma, hogy téged is lőhetnek (SIN-ben ez néha erősen meglepett :)
    A másodlagos móddal sincs semmi gáz, csak a valódi cuccokon ritka.
    Ha meg kommandós a játék, akkor meg igenis dobáljad az a gránátot, azé van. Persze az már gáz, ha te kapod a szeretetcsomagot :)

    Hú de értelmes hozzászólás volt ez
  • Blasta
    #1317
    Kicsit összefüggéstelenül foglamaztam, no mind1.
    Ezt akartam:

    ...hogy csúszik az Activision összes játéka, de ettől miért lett JC EGYBŐL szar programozó és a DOOM3 engine is hirtelen hogy nem ér kalap szart sem...???

    Na sorry, túl korán van :-DDDDD
  • Blasta
    #1315
    Ez az ami nekem is már az elején feltünt, benne van a cikkben is, hogy csúszik az Activision összes játéka, de attól még JC EGYBŐL szar programozó lett és a DOOM3 engine is hirtelen kalap szart nem ér....
    Jó kis összefüggésekre bukkan az ember a neten na...:-DDDD
  • RelakS
    #1313
    UT2K3-ban is rongybaba fizika van, az egyetlen ami zavar, hogy előtte van egy rövid elhalálozási anim. Ha ez lesz a D3-ban is, nem pedig az, hogy elfogy az életerő, és onnantól kezdve összerogyik mindenféle szaltómortále nélkül akkor tényleg ász lesz, egyébként meg "csak" jó
  • djcom
    #1312
    Rohadt mocskos patkány állatok.
    Szemét troger banda.Id Activision,mind!
    Kapják be!
  • RelakS
    #1311
    A képek alapján a 3dmark2003 Battle of Proxycon demójának grafja van olyan jó, mint a D3
  • RelakS
    #1310
    "Return C. of the Wolfenstein"
    He? Nem Return to Castle Wolfenstein véletlenül? :D
  • HuAn82
    #1309
    Nem kellene általánositani!
  • dikki*yysw
    #1308
    Ő igen... ti 1-2 óráról, egy délutánról --> ferdítitek a tényeket, saját szájíz szerint, hasraütésszerűen, álmodott dolgokkal kiegészítve stb. Röhej.
  • HuAn82
    #1307
    " 1-2 órás, akár az egy délután alatt végigjátszható játékmenetre vonatkozó írást.
    " JC 1 7végéről beszélt.Nem?
  • Kandurex
    #1306
    Bár az ID saját pénz stb., stb...ebbe nem mennyünk bele.
  • Kandurex
    #1305
    Lehetni, lehet.. sőt mindent lehet az emberi hülyeség határtalan szokot leni. de ebbe a legritkább esetben mennek bele a fejlesztők (pláne a kiadó+mecénás aki pénzeli őket)
  • Petyus_
    #1304
    (Jogász vagyok)

    Lehet ilyen, attól függ, hogy állapodnak meg. Nem elképzelhetetlen.

  • Petyus_
    #1303
    Áá ezt nem olvastam. :D
  • Petyus_
    #1302
    "nyálkarmak állandó skatulyáitól"

    Lol valld be te egy id-s fejlesztő vagy azért ismered ilyen jól AZ ISTEN (nem komolyan gondolom ám.. tudod, csak polgárpukkasztásból írom, külön Neked :)) minden apró gondolatát, meg azért vagy ennyire elfogult, negatív érzelmekkel teli vele szemben.

    Csak nem megpróbáltál bikafejet rakni az ajtó felé?
  • Kandurex
    #1301
    Ok.
    Mellébeszélés? Sztem itt még nem rám gondol. Mjad fog :)
  • Petyus_
    #1300
  • Kandurex
    #1299
    Amúgy nem buli? Először a VS. topicba ment a flém most meg áthozzódott ide :)) Hónap sztem kötőzünk bele valamelik politikai topicba :) Mán csak feldobnánk a hangulatot..:)
  • Petyus_
    #1298
    A DOOM az egy ijesztő, filmszerű játék lesz profi sztorival. Lassú. Kevés ellenfél. Szűk. Serious Samhez, megahenthez köze nincs. Hangulat ezerrel és minsennél jobb, valószerűbb grafikai és hangrendszer. Ez a cél. Ez a DOOM III.
  • dikki*yysw
    #1297
    Heh, nem volt refreshelve az oldal és még nem láttam Petyusékat, de közben tőlem függetlenül más is eljutott a mellébeszélés szóig :D
  • dikki*yysw
    #1296
    Ne mellébeszélj, idézd be kérlek akár az 1-2 órás, akár az egy délután alatt végigjátszható játékmenetre vonatkozó írást.
  • HuAn82
    #1295
    Szerintem csak politikusnak készül.Talán még van hozzá tehetsége....
  • Petyus_
    #1294
    Biztos láttad már mind a HL2, mind a DOOM III végleges pályaterveit.
  • Petyus_
    #1293
    Lol na ezt hívják mellébeszélésnek (első három sor).
  • Petyus_
    #1292
    Így van, ő az isten.
  • Petyus_
    #1291
    A Doom III-ban sokkal elsöprőbb pl. a rongybaba fizika. Nézd meg az Alphában vagy az E3 movieban.
  • Petyus_
    #1290
    "Mindenben sokkal jobb volt"

    Mivel nem játszottam a Marathonnal ezt nrm tudhatom, de hajlamos vagyok nem elhini. :P
  • Petyus_
    #1289
    Ja, te is csak egy évet tévedtél.. Doom 1993-Marathon 1994.
  • Kandurex
    #1288
    Te jársz néha a NETEN? Csak úgy ...hát nem hangoztaták eleget az ID-nél, hogy rövid lesz a játékmenet?????