23325
  • dikki*yysw
    #1429
    Miért, te már tudod a gépigényt? Bazzeg, első nem id-s ember a világon, és én vele járok egy fórumba. Híres leszek! Láma.
  • GregSB
    #1428
    Mostmár kezdek én is megőrülni. Amikor napvilágot láttak az első adatok/képek a Doom3ról mindenki fikázta a "gyémántfejű" IMP-et meg a kockakezű zombikat, mert ugye csak pár ezer poligonosak lesznek a szörnymodellek, szemben az Unreal2 25ezer poligonos modelljeivel.

    Most meg soknak tartjátok ezt a 1500-2000 poligont???? Rohadtul nem értelek.

    A játékban az összpoligonszám jóval az Unreal2-é alatt lesz, pedig kb 1.5 évvel később fog kijönni, és ez azért van, mert a dinamikus fényrendszer nagyon sok erőforrást megemészt. Úgyhogy ez a "egy kockát az ID-sek kizárólag 800 poly -ból tudját összerakni :(( tapsot nekik...valamivel csak kell emelni a gépigényt úgye?" szöveget inkább nem kellett volna leírni.....
  • Kandurex
    #1427
    olvasd #1424

    JC pedig ott fikázom ahol akarom..demokrácia..stb.. Lehet nem fikáznám ha valamit kapnák is a képünkbe nem pedig csak üresnek mondható igéreteket és hatalmas gépigényre vonatkozó kijelentéseket érted kispajtás...
  • GregSB
    #1426
    "biztos azé tolják mer' a pálya desingnerek, grafikusjómunkások elbaltáztak valamit...JC? Ő? Ahh.,,,soha!!"

    Nem veszed észre hogy szánalmas vagy? Senki az ég világon nem tudja pontosan hogy miért csúszott át 2004re a játék megjelenése. Sejteni lehet hogy miért. Te viszont a hatalmas nagy tudásodra alapozva teljesen biztos vagy benne, hogy JC tehet mindenről, mert szerinted béna, tehetségtelen.

    Szerintem inkább kezdj el gyűjteni autósmatricákat, vagy söröskupakokat, az egy fokkal egészségesebb szenvedély lesz mint JC napi fikázása.
  • Kandurex
    #1425
    Arról beszél, hogy: egy kockát az ID-sek kizárólag 800 poly -ból tudját összerakni :(( tapsot nekik...valamivel csak kell emelni a gépigényt úgye? Mer' hát a videó kari gyártók (meg jó pár más cég) tömik a pénzt az ID zsebébe...hát lássák már viszont azt a rengeteg money-t...bezonyám kell a ati mitommén Pro50000 meg Nvidia FX80000 egyy kocka rendreléshez..hogy hülyének nézik az júzereket...hogy nincs már egy értelemes normális kód....hogy JC tud programozni..ki tudja? Lehet, hogy tud...csak nem érdeke

    Mondjuk emiatt nem JC baxogatom....
  • GregSB
    #1424
    Tehát szerinted bénáj az ID-sek, mert túl sk a poligon a 2 éves alphaban? Qrvára nem értem most miről beszélsz...
  • GregSB
    #1423
    Kevesebb poligon?????
  • RelakS
    #1422
    Van egy olyan gomb a cuccban, hogy kiemeli a háromszögeket. Hát egy vérbeli JÓMUNKÁSEMBER sztem jobbat csinál (értsd: Kevesebb háromszeg)
  • Kandurex
    #1421
    Minimum rendszerkövetelmény ha kijön jövőre még talán elfogadható...ehehe...etolják majd 2005 karácsonyára (vagy 06'-ea és akkó biztos jó leszÖ :(((.....biztos azé tolják mer' a pálya desingnerek, grafikusjómunkások elbaltáztak valamit...JC? Ő? Ahh.,,,soha!!
  • dikki*yysw
    #1420
    Ez eleve hülyeség. a GF3/Radeon 9600, meg a GF4/9700 nem említhetők egy szinten.

    Minimum GF2 lesz, nem 9600.
  • HuAn82
    #1419
    A minimumot szerintem figyelembe sem kell venni.(képregény)Az ajánlott még úgy,ahogy elmegy,de az "optimális" még 2004.1.negyedévében is NAGYON durva.
  • RelakS
    #1417
    Nesztek, apuci mit talált nektek a Magyar PC Magazinban:
    Doom III (id Software) elõzetesen kiszivárgott - nem hivatalos - rendszerkövetelmény adatok (2003. július 10.)

    Megjelenés: várhatóan 2004. I. negyedév

    Minimum rendszerkövetelmény:
    1 GHz-es AMD AThlon vagy Intel Pentium III processzor
    Nvidia Geforce 3 vagy ATI Radeon 9600 Pro grafikus kártya (feltehetõleg 128 Mbyte fedélzeti memóriával)
    256 MB rendszermemória

    Ajánlott rendszerkövetelmény:
    2 GHz-es Intel Pentium 4 processzor vagy AMD Athlon XP 2000+
    Nvidia GeForce4 Ti 4600 vagy ATI Radeon 9700 grafikus kártya (feltehetõleg 128 Mbyte fedélzeti memóriával)
    512 Mbyte rendszermemória

    Optimális renszerkövetelmény:
    2,8 GHz-es Intel Pentium 4 processzor vagy AMD Athlon XP 2800+
    Nvidia Geforce FX 5900 vagy ATI 9800 Pro (feltehetõleg 256 MB fedélzeti memóriával)
    1 Gbyte rendszermemória

  • RelakSfromhome
    #1416
    567 megz körül. Mindenesetre nagyon zúz, csak nálam laccsú... A gombokat próbálgatva viszont feltűnt, mennyire pazarolja a pálya a háromszögeket... Na, mindegy, jó lesz ez, ha még a textúrákat is feljavítják a q2-es texelméretről (elég sok helyen volt ilyen sajna...)
  • dikki*yysw
    #1415
    Valamit elnéztél.
  • RelakSfromhome
    #1413
    Mé, Van másmilyen alfa is? :P
  • lens
    #1410
    Elvileg meg egy ev fejlesztes, es utana jonnek majd a teszt verziok. Elvileg teljesen uj alapok, engine, dinamikus feny-arnyek, 10 szeres mutitex., meg amikell... A gepigenyrol annyit mondott J. Carmack, hogy az akkori leggyorsabb gepeken nem fog 50 fps fole menni...
    (A PC Guru 2000/11. szamaban van egy rovid ismerteto.)Na ez a vicc!Meg a nulla!Eheheheh!Nézd a dátumot!És mostmár lehet csak 2005-ben adják ki.
  • lens
    #1408
    Lefogadom nagy bukta lessz ez a game.Már ha kijön.Mire kidobják még a grafikája sem lessz nagy szám.Sőt talán elavult lessz!Eheheheh!
  • RelakS
    #1407
    OX
  • NeoMaN
    #1406
    Ok, ha megtalálod az invert mouse-t akkor jelezd plz, mert én nemtom beüzemelni...
    :(
  • RelakS
    #1405
    Tenx, inkább szétbszom a fél cfg-t, kék alatt úgy is matattam benne :D
  • NeoMaN
    #1404
    Ja, nézd meg itt:

    http://doom3ms.freeweb.hu/
  • NeoMaN
    #1403
    le kell hívnod a consolt (fent balra az egyes bill. melleti gomb) aztán beírod melyik pályán akarsz gamelni:
    map e3/e3_1
    vagy
    map e3/e3_2
    vagy
    map e3/e3_3

    Ez a három pálya van benne.
    Amúgy a bill kiosztás megváltoztatása sem gyszerű, utánanézhetek neked, fejből már nem megy, de bind-elni kell, vagy cfg-t szerkeszteni...
  • RelakS
    #1402
    Huhahááá!!! Nagyon powaaa! De mit csináljak vele, hogy pályát is el tudjak indítani? A MainMenu->SinglePlayer->NewGame-ra allergiás :(
  • csabawarchief
    #1401
    engem is érdekelne
  • dikki*yysw
    #1400
    :)))))
    "esetleg meghalt" LOL :DD
  • TheZsenyka
    #1399
    Fanok nagy részének már unokája van, esetleg meghalt. Elképesztő csigák.
  • TheZsenyka
    #1398
    Jó jó, nem tolták 2005-re, de már csak jövőre jön ki. (De nem lennék meglepődve, ha mégsem jönne ki jövőre.)
  • dikki*yysw
    #1397
    Ezt már a quakecon első napján tudni lehetett. Örülök, hogy mostanra mindenkihez eljutott a hír...
  • dikki*yysw
    #1396
    Dehogy.
  • Frank99
    #1395
    MIKORRA???

    addig meg is őszülök...
  • Knox
    #1394
    Kijött, hogy milyen konfigon futott a DoomIII multiban a Quakecon-on! idézet egy ph-s cikkből:
    Lássuk azt az erőművet, amelyen a demó élsimítás és AF nélkül, 640x480-as(!) felbontás mellett még "elfutott": nVidia-chipsetes alaplap; AMD Athlon 64 processzor, 2 GHz-es valós órajellel; nVidia GeForce FX 5900 Ultra videokártya és 512 MB DDR400-as (PC2700-as) RAM.
    No comment
  • TheZsenyka
    #1393
    2005-re tolták
  • djcom
    #1392
    sokára:(
  • RelakSfromhome
    #1391
    Kösz, de neki sem állok! 567MEGZ modemmel kissé idegőrlő
    Ha csütörtökön is fenn lesz, cégnél letépem :)))
  • csuvi
    #1390
    Nem tudja valaki, hogy mikor jelenik meg a Doom3?
  • NeoMaN
    #1389
    DOOM III ALPHA:
    ftp://koth.hu/pub/doom/doom3_alfa_002.zip
    :)
  • RelakS
    #1388
    Kábé negyed éve, mikor még nem jött ki az fx, és az a hardver fórumban volt. Csekkold meg a reakciókat.
  • _Atti_
    #1387
    Én kazaa-n át szedtem le!de vigyázz ne hogy vmi mást tölts le véletlenül 300nemtudomhány mega
    VGalaki amugy segithetne:)
  • NeoMaN
    #1385
    Eztet láttátok mán?:
    http://www.hardocp.com/article.html?art=NDc0LDI=
  • NeoMaN
    #1384
    Na prószáld innen:
    www.doom3-alpha.tk
    elötte regisztrálni kell, és én nem prószáltam, hogy műxik-e....