23325
  • dikki*yysw
    #1639
    Azt mondták, legkésőbb június. Akár holnap.
    De sztem augusztusban tutira játszunk :)
    Bár nekik jó, ha minél előbb kijönnek vele...
  • oneal1
    #1638
    aztakurva:((
    nem korábban?
  • toMpEr
    #1637
    ha a dukenukemforevert is elo lehet rendelni, szoval eztis vaoszinu, valamikor iden jon ki nyar kornyeken
  • oneal1
    #1636
    nemtudjátok mikeor lehet előrendelni a játékot??
    ja és mikor jön ki?
  • HuAn82
    #1635
    makrók
  • Zsoltee_a_bator
    #1634
    megjobb lenne ha lovecraft irna csak o mar kisse meghalt :)
  • Zsoltee_a_bator
    #1633
    hogy az istenbe irtad igy a kiralyt? :))
  • HuAn82
    #1632
    Clive Barker ÁÁÁ ezt nem is tudtam! Király! Így még jobban várom.
  • toMpEr
    #1631
    Doom3-ban az FX-ek is eleg jok, mert csak 1.0-s pixelshaderek vannak benne, de amugy nem elkepzelhetetlen,hogy az nv40 melle az nvidia doom3-at akar csomagolni
  • Blasta
    #1630
    Barker írja a D3 storyját? VÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
  • dikki*yysw
    #1629
    Clive Barker neve ismerős?
    +visszafelé készítik a játékot, hogy a vége se laposodjon el.

    Mint azt már korábban kifejtettem, a mai játékoknak nem célja, hogy 40+ óráig lekössenek. Inkább a téma, koncepció, grafika, ötletek, megvalósítás terén próbálnak egy, rövidebb de nagyobb flasht az arcunkba küldeni.

    Ennek remek példája lesz a Doom3, amit valszeg egy hétvége alatt végig lehet majd tolni, de akkor kurva jó lesz.
  • Zsoltee_a_bator
    #1628
    ja allitolag vmi puccos irot bereltek fel, hogy gondoskodjon a sztorirol.

    bar meg kell mondjam az alapok eleg szarok, de hatha lehet ra valami jot epitkezni.. hogy a jatekmenet agyatlan lesz affelol nincs ketseg, ezt carmack mar eldontotte. (5 gomb + az egerrel lesz iranyithato a jatek.. vegletesen leegyszerusitett jatekmenet)
  • insp
    #1627
    Doom3-mat szerintem direkt visszatartják az NV40-ig, Half Life 2 előtt meg majd még megjeleneik a Duke Nukem Forever!
  • grebber
    #1626
    A hl2 az felejtös lesz.
  • dikki*yysw
    #1625
    Hl2 meg legfeljebb szeptemberben fog bármit is lesöpörni, de én ebben sem vagyok biztos.
    D3-ban sem hogy június, de több eséllyel érkezik akkor.
  • dikki*yysw
    #1624
    Akik ilyen kis butaságokat beszélnek:
    "sztori szerint mondtam,de meglátjuk doom 3-tól nagy sztorira nem számítok...hent"
    "z Alien vs Predator parahangulatát sztem meg sem fogja közelíteni..."

    Nagyot fognak nézni :)
  • Skyline
    #1623
    Alex csak játékmotor/grafi és sztori szerint mondtam,de meglátjuk doom 3-tól nagy sztorira nem számítok...hent..És az Alien vs Predator parahangulatát sztem meg sem fogja közelíteni...
    Ettől függetlenül kipróbálom majd de felőlem lehet a grafika akármilyen übermájer ha a sztori meg a játékmenet ugyanolyan agyatlan szar lesz mint az első két rész volt.:)
  • Krinyo
    #1622
    nyugi ezt is
  • Serpa
    #1621
    inkább átírni !
  • Zsoltee_a_bator
    #1620
    hl2-t elobb meg is kell irni :D
  • Alexease
    #1619
    Mar megint a hasonlitgatas:(((
    3-4 teljesen kulonbozo jatekstilusu program jon ki, amiben talan lehet hasonlitgatni, az a grafika. Bar abban sem igazan, mert egy jo programban, a garfikat igazitjak a jatekmenethez!!!
  • Skyline
    #1618
    Csak egy HL2 ami valszeg ezt le is söpri meg monnyuk egy Stalker is vagymiafranc..:)
  • toMpEr
    #1617
    mas hasonlo kaliberu jatek nemnagyon kozeleg
  • Skyline
    #1616
    Az EGYIK rettenet..:)
  • Serpa
    #1615


    " Az Activision statégiája a 2005-ös pénzügyi évet (2004 áprilisától) illetően igen egyszerű és lényegretörő.

    ... legkésőbb júniusban a DOOM3! Az id Software eredetileg január és június közötti időszakra tervezte a DOOM3 kiadását, amivel egybecseng az Activision közeli források által rebesgetett áprilisi megjelenés. Készüljetek, a rettenet pár hónap múlva útnak indul!"

    by Hardwired.hu

  • Serpa
    #1614
  • Gandibá
    #1613
    Reméljük hogy akkor ki is jön!
  • Serpa
    #1612
    jelenleg ápr. -ra van tervezve.
  • Gandibá
    #1611
    Mikor jön ki a game?
  • Serpa
    #1610
    óóó !
    igen !

    http://www.ebgames.com/ebx/product/223988.asp --> itt kapsz ajándékba egy Pinky Demon -t.

    http://www.gamestop.com/product.asp?product%5Fid=644930

  • oneal1
    #1609
    lehet valahol előrendelést adn ia játékra??
  • ALCATELGOD
    #1608
    Na téma lezárva és kész ennyi
  • CrucifX
    #1607
    Valószínüleg nem tapsikolnak örömükben, bár biztos, hogy néhányan közülök is padlót fogtak az ötlettől :) Ha még mindig szarul állnak a fejlesztéssel, valószínüleg boszorkányper lesz.
  • rezsofiz
    #1606
    és a valve mit szól hozzá?
  • ALCATELGOD
    #1605
    Miért olyan nehéz elhinni???

    Kackac:)))

    Ezt nem értem én csak annyit mondatam hogy mefjelent, mellesleg az Stalkler eredetileg orosz illetőségű!!!!

    És mivel az orosz TRIADA cég (www.triada-web.ru)kiadta az ukrán fargus cég(www.fargus.com) átmásolta és forgalmazza mint BestSeller!!!!
  • HuAn82
    #1604
    A sitten csinálják unalmas perceikben. Persze, hogy a pénzért teszik valaki pedig meg is veszi. Aki hülye haljon meg!
  • rezsofiz
    #1603
    nemcsak a money.ez ilyen publikus?mindenki tudja?akkor hogy-hogy nem a sitten ülnek???
  • barret
    #1602
    stalker topic#1743.én is csak olvastam...nem messzire a fullos ukrán half life2 től...
  • HuAn82
    #1601
    Az oroszok már csak ilyen rendes gyerekek. Szeretnek mindent "befejezni"! Ez nekik csak hobby. A pénz csak mellékes!
  • rezsofiz
    #1600
    úgy látom az oroszok mindent csinálnak:halflife2 teljest faragtak a demóból:állítjátok. stalkerből is. most vagy rumor, vagy orosz piac...