23325
  • grebber
    #1679
    Dijjaznám ha igy lenne!!
  • Árnyvadász
    #1678
    Tegnap beszéltem telefonon Carmack-al és persze semmit nem árult el, de azért kivettem a szavaiból, hogy lesz demó! /Áprilisban/







  • oneal1
    #1677
    tud valak ifezetős oldalt ahonna nle tudom kapni az alfát?:))
  • Serpa
    #1676


    "A Doom3 marad a CD-nél !

    (Gameforms) Todd Hollenshead id cégvezetőnek feltették a nagy kérdést. DVD-n vagy CD-n indul útjára a Végzet harmadik jelenése? Todd kifejtette, hogy a DVD meghajtók még nem elég elterjedtek, ezért a kényelmes, ám a játék szempontjából csöppet sem előnyös DVD helyett 4 kövér CD lemezen fogják kínálni."

    by Hardwired.hu

  • Serpa
    #1675
    kettő

  • dikki*yysw
    #1674
    Pozor: veszély, szlovákul. Azaz teli--oztad.
  • Serpa
    #1673
    mit csináltam ?
  • Rusy
    #1672
    :))))))))))))
  • dikki*yysw
    #1671
    Azt már vagy 2-3 éve.
  • Rusy
    #1670
    Akkor csak előjegyezni lehet
  • dikki*yysw
    #1669
    Nem.
  • Rusy
    #1668
    valahol olvastam hogy megjelent, ez igaz?
    Vagy X-BOX-ra?
  • RelakS
    #1667
    Csak hogy úgy agyonpozoroztad a hozzászólásodat :)
  • Serpa
    #1666
    igen, egy kép az X-BOX -osról.

    & ?
  • RelakSfromhome
    #1665
    #1650? :D
  • Serpa
    #1664


    "DOOM 3 a nagy X-en !

    (IGN) Az IGN szerkesztői betekinthettek a sokak által mostohagyermeknek titulált Doom3 XBOX-os változatába. A Jedi Outcast kiváló portolását követően az id Software ragaszkodott a Viscarious Visions (VV) fejlesztőcsapathoz, így nekik adatott meg a nemes feladat, hogy átültessék XBOX-ra az év egyik nagy sikervárományosát. A különbség elenyésző, s ahogy Kermek apánk is fogalmazott, a grafika tekintetében minimális lesz az eltérés a PC-s és a konzolváltozat között. Ez így is van, a cikk szerzője maga sem hitt a szemének, amikor meglátta a nagy X-en futó Doom3 kópiát.
    A framerate stabil, csupán a játékmenet változik valamelyest, ám szó sincs lebutításról. Ugyanúgy fogunk reszketni a monszterek láttán és a kontrollerhez mérten kell reagálnunk, különben a pokol egyik nagyméretű spárheltjén fogunk eszmélni. A VV szorosan együtt dolgozik az id-vel, minden elkészült anyaghoz hozzáférhetnek, tehát egy vagy két lépéssel vannak csak lemaradva.

    A Microsoft anno egy nagy táskával vonult be az id-hez. Szerették volna XBOX ekluzívvá tenni a játékot. Carmackék egy 50 millió dolláros árcédulát mutattak fel, ami eltántorította a szoftveróriást, így maradt az XBOX, mint alternatíva. Ettől függetlenül az MS mindent megtesz a játék érdekében. Feltehetőleg ez lesz az idei év legnagyobb XBOX Live-os projektje..."

    by Hardwired.hu

  • grebber
    #1663
    hogy az is marha szép lenne mint a Doom 3!
  • toMpEr
    #1662
    esez hogyjon ide?
  • grebber
    #1661
    Az lenne a nem semmi ha a 3D mark 2003-ban szereplő BATTLE of PROXYCON-t kiadnák játékként!!
  • toMpEr
    #1660
  • dikki*yysw
    #1659
    Nem azé. Nem szeretem amikor alfával játszanak, és örömhormonok szabadulnak fel bennem amikor megakadályozom valakinek a 3 éves d3 alfa megnézését.
  • NeoMaN
    #1658
    :)
    van akinek minden új....
  • dikki*yysw
    #1657
    Én nem azért bazzegeztem, hanem hogy ezt miért írja le neki.
  • NeoMaN
    #1656
    valamelyik 4x.xx-el nálam elindult xp sp1-en...
    én is csodálkoztam...
  • dikki*yysw
    #1655
    Bazzeg!
  • toMpEr
    #1654
    vagy probalj meg regebbi drivert 30.xx elottit, ha nvidiad van
  • dikki*yysw
    #1653
    1. lépés: töröld le azt a szutyok alfát
    2. lépés: www.amazon.com -on rendeld elő a teljest
    3. lépés: add el a géped!
  • richárdkirály
    #1652
    gondjaim vannak a betával:(
    nem indul el, csak bejön egy szürke ablak az exe-re kattintva
    segítsetek ha tudtok h mi a gond
  • dikki*yysw
    #1651
    1. nem látom
    2. akkor tuti :)
  • toMpEr
    #1650

    mondjuk ez egy xboxos ujsag elejen van,szoval a kiadas lehet xboxra vonatkozik
  • grebber
    #1649
    Te miket találsz ki!
  • Árnyvadász
    #1648
    Sötét oldal pontot kaptál! Jelenleg 49/50-re állsz. Ha ez a szám eléri a 30-at kb, akkor Sith lovaggá ütünk. A kiadó&fejlesztők pedig jégcsákánnyal simogatnak meg.
  • grebber
    #1647
    Ém most vettem egy játékot leárazva! :D A boltban 12990 FT én pedig 700 FT-ért vettem!
  • Kandurex
    #1646
    pedig van pár eredeti, csak egy ideje már nem veszek
  • dikki*yysw
    #1645
    Másrészt nem hiszem hogy olyan túl sok játékért ki szoktál tizenakárhányezreket pengetni.
  • dikki*yysw
    #1644
    Minden játéknak ez a koncepciója manapság.
  • insp
    #1643
    Ott lesz a multi.
  • Zsoltee_a_bator
    #1642
    szerintem tesznek ra mit csinalnak a magyarok..
  • Kandurex
    #1641
    És pengesünk ki tizenakárhányezret pár óráért? Hibás koncepció...
  • oneal1
    #1640
    én már nagyon várom