23325
  • Rusy
    #1839
    Én nem értem mi a fa**-t problémázok mindenki a kinézeten? Ki a fa**-t érdekel hogy néz ki, ha a hangulata jó lesz és ahoz egy elég szép megvalósítás simán lehet nagy játék, és nemtom a far cry-al mér kell összehasonlítani, gyönyörű, isszonymegabrutál grafika, ami szerintem nem olyan szép meg kicsit túl színes, jáccottam vele 15 percet, na hát akkor jóvan jó game ez oszt kész delete...
  • [NST]Cifu
    #1838
    Én inkább egy Aliens módot várnék...
  • HuAn82
    #1837
    "Az biztos amikor kintlesz, megtörténik amire régóta vágyunk mi játékosok: Újgenereációs FPS-t kapunk minden szempontból. "

    Létrejött a Barbie kommandó!
  • HuAn82
    #1836
    "Fogsz te még csodálkozni. Csak ezt tudom mondani."....
  • neozed
    #1835
    Sztem kár ebból az alfa (NEM BÉTA) verzióból ítélni!
    Hidd el mire kijön sokkal szebb lesz.
    Amúgy a graf ugyanolyan mint az első alfa esetében, azóta rengeteget változott a graf, elég, ha megnézel néhány újjabb, HIVATALOSAN kiadott képet.
    Nem biztos, hogy temetni kéne a stuffot.
    Majd mindenki meglátja a frankót, ha kijön, addíg nem kell elítélni a gémet.
    Pláne nem egy ilyen összetákolt valami alapján.
  • steweee
    #1834
    szedjél sok e-vitamint!
  • Tibre
    #1833
    Eltudnék képzelni Doom 3 motorral hajtott Freddy Kruger módot :)
  • [NST]Cifu
    #1832
    Szvsz az egyetlen igazán ütős része a fény/árnyék kezelése lesz, maga a Doom világa valahogy nem fog meg, ahogy a szörnyek sem. De az tény, hogy grafikailag üt a Doom3...
  • grebber
    #1831
    Jó lesz ez ha elkészül a full!!!
  • Tibre
    #1830
    Nem is értem,hogy adhatnak ki ilyen förmedvényeket :P
    http://doom3maps.ngz-network.de/images/news/d3new7.jpg
    http://doom3maps.ngz-network.de/images/news/d3new4.jpg
  • Knox
    #1829
    Én értem amit irsz, de ez még mindig egy 2 éves, akkor még alig lélegző engine! A beta2-t fanok csinálták abbol ami AKKOR megvolt a motorban! 2 év! Az bizony rengeteg idő! Szvsz egyikben sem fogunk csalodni!
  • Árnyvadász
    #1828
    Szerencsére nem estem el. Tulajdonképpen erről lenne szó:

    2002 novemberében láttam minden idők legjobb grafikájú és hangulatú játékának alfáját. Aminek már minimum 2003 májusában nem ártott volna kijönnie. De az év végén már illet volna. Most megnéztem megint és el voltam szörnyedve. Ez lenne a legjobb FPS minden szempontból? Elavult engine-t láttam, az egész egy techdemóhoz hasonlítható a legjobban.

    Stalker egy jóval korábbi alfáját pont a Far Cry után néztem meg. És a Far Cry mint tudjuk, most a legszebb. A Stalker korai változata mégis talpon maradt és még néhol szebb is volt, mint a FC. Ezzel szemben ez a későbbi Doom3alfa, és most már béta (ami szemmel láthatóan még szebb is, mint korábbi alfatestvére) sehol sem volt.

    Azért egy legjobb FPS-nek illene még (akármennyire is korai motor) megállnia a helyét, legalább olyan szinten, mint a Stalker pre-alfa tette azt. Ha megnézed a Doom3-ból a legújabb Screenshotokat, és beállítod a bétát a legjobb grafikai kivitelben (erre az alfában még nem volt lehetőség), akkor azt látod, hogy nincs nagy különbség. Ergo a motor ennél már csak kicsit lehet szebb. Ez pedig kettőt jelent: vagy megint év végét írunk, mikor a Doom3 még sehol, vagy kijön, de a többiek (Far Cry többek közt) egyszerűen lekörözték grafikában. Semmi baj, csak akkor már régen nem a legjobb, a "király" FPS-ről beszélünk, ahogy anno azt tettük, megszoktuk. ID-től ugye.

    Sokáig halódik a Doom3 eljövetele, és ezalatt bőven fel lehetett zárkózni grafikailag, vagy meghaladni ezt a szintet. Carmacknak nem azon kéne tökölnie, hogy minden feature ami létezik az bele legyen tömve a motorba, mert kifut az idődből, hanem ha nem is lesz annyira szép, mint ahogyan az a nagy könyvbe meg van írva, legalább adják ki, játszani attól még jó lesz vele.

    Belementem az alfa, majdnem kész és egyéb összehasonlításba, de most van alapja, jó tudom nem 100%-osan, de mégis van. A lényeg amit ezzel ki akartam hozni, hogy nem üres szavak amiket írok, hanem sajnos nagyon is kulcsszavak lehetnek egy pár hónapon belül. Én szurkolok a Far Cry-nak. Az biztos amikor kintlesz, megtörténik amire régóta vágyunk mi játékosok: Újgenereációs FPS-t kapunk minden szempontból.
  • Knox
    #1827
    Most komolyan! Elestél a biciklivel, hogy egy 2 évvel ezelőtti kódhalmazra rajongók által összetákolt "valami" alapján akarod megítélni a doom3at! Aztán meg összehasonlítod a szinte teljesen kész, 1 honappal ezelőtt kiadott farcry demoval és azt mondod, hogy kevés, majd kijelented hogy ugyse lesz szebb! Én nem akarok itt flémelni, lehetne szo bármelyik két játékról, dehogy ilyen butaságok alapján ítélni!
  • [NST]Cifu
    #1826
    Akkor meg mi bajod Tibre hozzászólásával?
  • Tibre
    #1825
    erre magadtól jöttél jár?
    Egyébként tényleg nem lesz tökéletes játék soha,de nem mindegy,hogy mennyi hibája van egy játéknak és,hogy az mennyire zavaró[pont]
  • grebber
    #1824
    Olyan játék nincs és nem is lesz amiben nem lesznek hibák ennyi!!!
  • davos80
    #1823
    Bocs, ez neked ment...
  • davos80
    #1822
    Nem tudom miért vitatkoztok egy játék alfáján...
  • [NST]Cifu
    #1821
    ....és a hibáit meg meg kell tanulni némán elviselni?

    Ha Ha
  • grebber
    #1820
    A FAR CRY JÓÓÓÓÓÓ!!!!
    A fegyvert meg kell tanulni használni!!
  • Tibre
    #1819
    far cry tényleg nem egy nagy eresztés,látszik,hogy nem játéknak tervezték elsőre,elég siralmas amikor bele lősz a vízbe és olyan látványt kapsz mintha a földbe lőnél,hogy az egyéb grafikai bugokat(fegyver folyton remeg,mindig máshogy áll a kezemben a fegyver és,ha zommolni akarok vele akkor teljesen használhatatlan) ne is említsem.Ráadásul csak a legfrissebb driver-rel megy,amin sok régebbi játék kifagy
  • Árnyvadász
    #1818
    Fogsz te még csodálkozni. Csak ezt tudom mondani.
  • Zsoltee_a_bator
    #1817
    farcry nehezen nyero azokkal a mozgasokkal amiket beleraktak, vicc az egesz. (a 8 fele mozgo ai)
    (lehet hogy mas teren jo, meg ugye mindent meg lehet szokni idovel, de sztem nem lehet nyeronek nevezni egy jatekot ami elso ranezesre rohogogorcsot valt ki a legtobb emberbol)
  • Árnyvadász
    #1816
    Tegnap hazavittem a beta2-t. Természetesen már volt szerencsém a 2002-es novemberi alfához is, menetrendszerűen 2002 novemberében. Szóval jó régen. Akkor, abban az állapotban és azzal a grafikával&hanggal, és 2002-ben eszméletlenül lenyűgözött.

    Ez, most 2004-ben egy FOS. Megnéztem mindent, még be is állítottam a legrészletesebb grafikát, de.... Szóval leszedni teljesen felesleges.

    A 2002-es áprilisi STALKER pre-alfát néztem kb. 1 hónapja, és azóta is többször, ha olyan kedvem van: Gyönyörű! Még a mostani kész játékokhoz mérten is.

    Persze a Doom3 0.02-es, de megmondom őszintén, hogy ha ez ki is jön, akkor sem lesz nagyságrendekkel szebb, mint ez. Ez pedig a Far Cry belső terei mellett nagyon kevés. Egyszerűen annyira lehangolt ez a béta (ami tulajdonképpen azért az alfa, de azért annál többet tud és optimalizáltabb valamennyivel), hogy az a hatalmas Doom3 várakozásom, most nullára esett és kezdem azt hinni, hogy a Far Cry lesz a nyerő ebben az évben, és természetesen a Stalker majd ősszel mondjuk.

  • dashed_
    #1815
    privi ftpken is megtalalhato mar akit erdekel, de en le nem szedem az tuti
  • neozed
    #1814
    Remélem nem gondolod, hogy ez a frankó?
  • grebber
    #1813
    De ezt nem értem hova csinálnak ilyet szinte semmi sincs még kidolgozva!!!
  • neozed
    #1812
    A verziószáma 0.02
    Ez mindent elmond.
    Lelkes fanok munkája, és pláne nem beta verzió.
    Gyakorlatilag, most hogy láttam azt mondom nem éri meg leszedni sem.
    Így lesz nevetség tárgya ez a stuff.
    Az a négyzet alapú pálya a quakes rakétavetővel, az megalol.
  • Devids Pro
    #1811
    Szép képek :D!
  • grebber
    #1810
    hátam mögött hagyva a zombit még mindig ez a pálya:
    map doomed/doomed_3

  • grebber
    #1809
    map doomed/doomed_3 pálya kimenve az ajtón már van élőlény!
  • grebber
    #1808
    map doomed/doomed_3 pálya egy halott valamivel a széken:
  • grebber
    #1807
    Ez még mindig a WC:
  • grebber
    #1806
    map johnc/credits pálya a WC-ben:
  • [NST]Cifu
    #1805
    A többi "új" pálya is ilyen szintű? Mert ez... khmm... izé... hát... nagyon gagyi...
  • grebber
    #1804
    map ouch3 pálya:

  • grebber
    #1803
    szerintem csak annyiban hogy több pálya van benne de nem is pályák inkább csak részek mert én egy üres WC-t nem neveznék pályának!!! mindjárt megnézem a többi pályát!!
  • Taptarap
    #1802
    különbözik valamiben az elöző bétától?
  • grebber
    #1801
    map johnc/credits : -->ez a pálya csak egy WC nincs senki csak egy halott ember-vagy zombi nem lehet kimenni innen!!
    map ouch3: ---> ez a pálya már lentebb emlitett négyzet alaku rész ahol Quakes fegyvert lehet felvenni!

    Hol lehet a saját képem feltenni akkor beilleszteném??
  • grebber
    #1800
    kicsomagolva :doom3beta2.exe 616MB
    Az új pályákat most nézem!!