23325
  • Dikkma
    #1879
    Hátha vkinek még nem tiszta/nem látta stb.











  • Dikkma
    #1878
    Hát ha vki nem látogatta még meg a doom3.com -ot, nem ismeri a játékot, akkor nincs tisztában a játék helyzetével. Ebben az esetben nem érdemes hozzászólni az adott topicjában, mert nem kompetens a témában.
  • [NST]Cifu
    #1877
    Ha ez ingame kép, akkor büntett...
  • toMpEr
    #1876
    ha valaki megnezi ezt a csaknem 1 eves kepet es azt mondja,hogy csunya, elavult a doom3, akkor az nem okos.
  • dikki*yysw
    #1875
    De az meg asszem ugyanaz, mint az Apple Macintosh bemutatóján bemutatott darab, akkor meg már 4.
  • dikki*yysw
    #1874
    A D3 alfa a 2001-es E3 bemutatóról származik. Az 3 év.
  • vrob98
    #1873
    924
  • [NST]Cifu
    #1872
    A 9200SE és 9600SE kártyákról beszélsz, amik valóban kerülendők - irodába talán még elmennek...

    A félreértések elkerülése végett én most nem nV flame-ként hoztam fel a témát, hanem egyfelől alapból (ugye az ATi a jó HL2 benchmark eredmények után rögtön bepasszította az Radeon 9600XT/9800XT kártyákhoz a HL2-őt, és mindenki várta, hogy mit lép erre az nV, várható volt, hogy a Doom3-at hozza elő ellenfélként, hiszen eleve arra "készítették" az FX szériát), másfelől a gúnyos megjegyzésem az "FX Family" szövegre vonatkozott. Afelől nem lesz kétségem, hogy egy FX5700-on vagy egy FX5900-on hasítani fog (várhatóan jobban, mint a Radeon-okon), de az FX5200... hát... izé... Olyan, mint a Radeon 9200SE - de azt legalább nem ajánlja az ATi a HL2-höz...
  • toMpEr
    #1871
    amugy radeonbol is van ilyen szar valtozat (64bites memoriavezerlo, stb.), az is kb hasonlo parameterekkel rendelkezik...
  • [NST]Cifu
    #1870
    Én nem feltétlenül a Shaderteljesítmény miatt aggódnék (pedig az se kutya, azért ismerjük el), hanem a sima technikai paraméterei alapján sem valószinü, hogy elfogadható FPS-t fog kiadni minimális részletességnél jobb beállítások mellett.

    Emlékeztetőleg: az FX5200 ugyanúgy 2 pipelineal és pipe-onként 2 TMU-val rendelkezik, mint a Gf2MX/Gf4MX széria, vagyis nyers erő tekintetében sem ér fel a jobb Gf3-akhoz - de ha már felhoztad: még a PS1.x tesztekben is a Gf3Ti200 alatt teljesít egyes esetekben...
  • toMpEr
    #1869
    igazabol szerintem azon a kartyan se lesz olyan szar, mert a doom3-ban csak 1.x-es shaderek vannak, azt meg viszonylag jol nyomja az is
  • [NST]Cifu
    #1868
    NVIDIA is pleased to announce that id Software recommends the GeForce FX family of graphics processing units for DOOM 3. The rich feature set and programmability of GeForce FX GPUs enable the griping world of DOOM 3 to come to life with real-time dynamic lighting and shadow, while raw horsepower delivers non-stop multi-player action at lightning-fast frame rates. Look for this sticker on video cards equipped with a GeForce FX GPU, and witness the mind-blowing detail of the DOOM 3 experience - the way it's meant to be played.





    Magyarul a lényeg:

    Az NVIDIA örömmel üdvözli, hogy az id software a GeForce FX grafikus kártyacsaládot ajánlja a Doom 3-hoz.
    (a többi már csak a szokásos "the way it's meant to be played" a marketingduma)

    Belegondolok milyen "mind-blowing detailt" élvezhetnek majd az FX5200 tulajok - máris elönt az irigység....

    Az eredeti nVIDIA hír
  • deicide
    #1867
    hello mindenkinek:)Na végre már láthattam én is!Valaki meg tudja mondani mi az ajtó kodja?ott áll a nagypuskás de miútán leszedtem nem tudok az ajtón be menni!
  • Rusy
    #1866
    hát ja, de a stalker tuti előbb jön ki, és lehet jobb is lesz...
  • janos666 #1865
    A Hl2 szeptemberi verziója már egész tűrhető. Ha egymás mellé pakolnák amijük van és holnap kiadnák akkor is benne lehetnének az első 3-ban.
  • Rusy
    #1864
    S.T.A.L.K.E.R, hl2 esetében szerintem elírtad az évet, esetleg a 2005 és 2007-re gondolhattál...
  • grebber
    #1863
    Na azt most felejtsd el mert nem lesz első max csak benne lesz az első 3-ban de azt is kétlem!!!
  • insp
    #1862
    Painkiller kimaradt.
  • Tibre
    #1861
    Most magadnak mondasz ám ellent.
  • vrob98
    #1860
    Pedig, öszíntén kíváncsi lennék a véleményedre, hogy mi fogott meg ennyire a FC belső tereiben.
    Szvsz míg D3ban teljes fény és árnyékkezelés van minden részen, itt ez egy kis mini helységre szorítkozódott a lengő lámpával, és ott se számított hogy beleállok e a fénybe, máshol meg nem volt semmi extra a belső tereken.

    lol-t csak a te fos-odra irtam, ha már túlzóan jellemzünk...
  • grebber
    #1859
    Ki tudja lehet hogy itt veszekszünk ezeken a gameken hogy melyik a jobb az maholnap kidobnak pár ismeretlen gamet az üt mindent!
    De ezek közül kerül ki a 2004-es év FPS game:
    - FAR CRY
    - S.T.A.L.K.E.R
    - Doom 3
    - hl2
  • Tibre
    #1858
    az már régen rossz,ha grebber a bíró
  • Árnyvadász
    #1857
    Maradjunk ennyiben. Mostantól grebber a bíró.
  • grebber
    #1856
    na ez a vita majd akkor döl el ha meglesz a 2004-es év FPS-e szavazás eredménye!!
  • Árnyvadász
    #1855
    "Far Cry lol belső terei..."

    Szerintem jobb ha most nem mondok semmit, mert az igen kemény lenne.

  • vrob98
    #1854
    Mintha nem is egy bolygón élnénk ... Far Cry lol belső terét összehasonlítani a Doom3 akár alpha verziójával is...
    Akkora különbség van köztük a Doom3 javára, hogy tényleg vaknak kell lenni egy ilyen kijelentéshez.
    Ezt a Doom3 beta2 gányolást meg el kell felejteni, semmi köze nincs az ID-nek ezekhez az "új mapokhoz"
  • vrob98
    #1853
    44.03 FX-re
  • toMpEr
    #1852
    41.09
  • Rusy
    #1851
    tedd fel a drivert amit felajánl a végén aszem 51.01 állítólag csak azzal megy de nem tom ati-m van
  • wizso
    #1850
    most töltöttem le a beta2-őt, de nem indul a játék, ha introval inditom akkor csikok villognak a kepernyon ha meg intro nelkul akkor szurkeség van. GeForce FX 5600. 53.03 detonator.
    probaltam kisebb felbontásba venni de semmi. azaz de mert ha 640*480ba raktam akkor ilyen töredezett kép jelenik meg amibol nemnagyon tudok kinezni semmit.
    PLEASE HELP ME
  • [NST]Cifu
    #1849
    Hát ez a "nagy hármas" meg ilyesmi igencsak nézőpont kérdése - kinek mi jön be. Nekem pl. sem a Doom, sem a Quake-sorozat nem jött be - valóban technikailag mindig újat mutattak, de a játékélmény tekintetében nudli volt mind.

    Eddig egyetlen olyan játékot láttam, ami valóban időtálló, ez pedig az Operation Flashpoint, mert bár bug-bug hátán, de olyasmiket nyújt, amit mind a mai napig egyetlen másik játék sem (gigászi játéktér, vezethető járművek, reális játékmenet).

    Multi terén a CS csak azért virul, mert van egy normális netkódja és egy gigászi játékosbázisa, minden egyébb téren már erősen idejétmúlt...
  • Serpa
    #1848
    köszi.

    egeret hol tudok állítani ?
    config.exe -ben nincs.
  • NeoMaN
    #1847
    Van egy doom3config.exe. Ott minden féle szépet be lehet állítani.
    A triumvirátust pedig eddig egyetlen gamma sem tudta űberelni (max grafikában). Jöhetnek az új, ígéretes gammák, eddig mindig az lett a vége, hogy szépen eltüntek a süllyesztőben - kivétel MOHAA (wolf, COD, 1942).
    A nagy hármast sok-sok év alatt senki nem tudta megközelíteni.
    Ők pediglen:
    Doom
    Unreal
    Half life

    Multiban:
    Quake
    UT
    CS

    Erről ennyit. Remélni és fikázni lehet, de akik tudnak, azok tudnak....
  • neozed
    #1846
    base könyvtárban van az uninstall
  • Serpa
    #1845
    az jól nézne ki, ha amikor a vérben mászkálok lábnyomot hagyjak utána.

    - egér érzékenységet hol lehet állítani ?

    - jól láttom, hogy a Program Files mappán kivül máshová nem másol fileokat ??? (másnak sincs uninstall file ?)

    - programok telepítése/törlése --> ezen belül nincs. másnak ?

    nyugodtan törölhetem a Program Files- ból ?
  • neozed
    #1844
    Viccelsz?
    RENGETEG játékban fogják felhasználni, ezt az "elavult engine-t"!
    A felbontást pedig a: seta r_mode "5" paranccsal tudod állítani.
    A 3, az 640*480, a 4, az 800*600, stb...
  • Rusy
    #1843
    Ezt én sem értem ha nem is olyan nagyon durva a kinézet, márpedig szerintem elég jó "AZ ELAVULT ENGINE" kijelentés akkor is nagyon erős, szerintem sok játék szívébe fog dobogni, a far cry is egyébként erre tökéletes a motorja elég jó...
  • neozed
    #1842
    A másik pedig, hogy a final verzsönbe minden valószínűség szerint nem ezek a textúrák lesznek.
    Szal sztem nem biztos, hogy Árnyvadász kijelentése, miszerint Ő egy elavult engine-t látott, az helytálló megállapítás.
    Pláne nem kéne a S.T.A.L.K.E.R.-rel, és a Far Cry-al összehasonlítani a stuffot!
  • Rusy
    #1841
    A beta 2-ben hogy kell a felbontást állítani?
    Ja ezzel a kinézettel ha lesz hangulata, nagy király lesz...
  • Lehner
    #1840
    Én nyomtam egy keveset és azt mondom hogy jó úton vannak a királyság felé.
    Az egy dolog hogy kib****tul szaggat de így is elég durva.
    Ha pedig tud még vki jó dolgokat az nyomassa csak nyugottan köztudatra.