23325
  • HuAn82
    #2163
    Akkor miért nem írtad alá, hogy kitől idézel?
  • HuAn82
    #2162
    Már kezdtem azt hinni, hogy magától írta. LOL!
  • [NST]Cifu
    #2161
    LoLLLL....
    Tényleg onnan való...
  • grebber
    #2160
    Igen mert szépen összeszedte és egyetértek vele!
  • Davidus
    #2159
    Ügyesen bemásoltad Árnyvadász hozzászólását a Far Cry topicból grat:P
  • grebber
    #2158
    Ha megfigyelitek általában egy progi ha már univerzális motort írnak hozzá (értsd: földön, vízen, levegőben, vezethető járművek, nagy külső terek, növényzettel, kiváló belső terek és a többi) mindig valahol valami hátrányt szenved. Vagy a belső terek nem olyanok, vagy a növényzet kissé elnagyolt, vagy a fizika nem olyan.... Szóval mindig valami úgymond nem olyan lesz, de ezt nem vesszük zokon, mert a motor univerzálissága ezért kárpótol. A Far Cry-ban viszont annak ellenére, hogy itt levegőben, vízen, vízben, kívül, belül, erdőmélyén, akárhol vagyunk, gyalogosan, járművel egyéb módón, minden be van lőve, miközben király fizika, grafika, hangok, zene, ballisztika és a többi van. Ráadásúl mindez úgy, hogy egyik sem megy a másik rovására. Szóval ez számomra nagy teljesítmény.
  • [NST]Cifu
    #2157
    A FarCry kegyetlenül nincs toppon abban, amiben a Doom3 nagyon ott van - a fény/árnyék kezelésben. A Doom3 tudtommal az első olyan játék lesz, ahol minden fény útja le lesz követve, és az általa vetített árnyékok meg lesznek jelenítve - ezért néz ki olyan brutálisan, ahogy. Namost a FarCry esetén ez (finoman szólva) nincs megoldva...
  • HuAn82
    #2156
    lol
  • HuAn82
    #2155
    Na ne már! Tényleg ennyire tetszik neked ez a barbie kommandó?


    Jővő héten várunk edzésen!!:-D
  • grebber
    #2154
    Te miket nézel ha a Doom 3 is kint játszodna a tengerparton meg hasonló környezetbe az is ilyen lenne!!!
    És a Far Cry egyszerre több helyen van ott a toppon!!!
  • NeoMaN
    #2153
    :D
    Hüle vagy.
    Ezt a gémet 2 dolog akkor is eladja milliószám, ha maga a játékmenet szar lenne:
    1.- a név
    2.- a grafika
    Én nemtom te miket nézel, de a farcry és egyéb gammák meseszerű, színes-csicsás-"rajzolt" grafikája sztem meg sem közelíti a D3-at és a HL2-őt.
  • Adam5
    #2152
    Most töltöm eggyenlőre csak az alphat
    az milyen?
    sok külömbség van az alpha, beta, beta 2 között?
  • Kandurex
    #2151
    úgy legyen

    egyébként megmondom, de frankón, HA megtudja közelíteni a FARCRY grafját talán jó lesz, ha übereli és még gyorsabb is lesz, na akkor talán JC se olyan faxláma amennyire képzelem...de, félek neki ezt a lécet már nehéz átugrania..whhehehehe....


    na jó flém off:
  • NeoMaN
    #2150
    Az ID két partner-forgalmazójánál lehet előrendelni, és ez a dátum volt megadva.
  • GregSB
    #2149
    Nah nekem mennem kell. További jó Dúm3 és ID fikázást a ráérő embereknek! :D
  • GregSB
    #2148
    Óriási nagy szopacs van :DDD

    Kit érdekel hogy te mit vársz és mit nem? :DDD
  • Árnyvadász
    #2147
    Most már mind1. Itt a Far Cry. Felőlem JC oda lövi ki magát ahová akarja, az ID meg nyugodtan bevégezheti kitaszított szamurájként a létét. Doom3 annyit késhet amennyit akar. Június Stalker, május Thief3, mondjuk nyár vége-ősz eleje HL2 és köszönöm szépen nekem ennyi elég is. D3 ha ezalatt megjelenik akkor ok, ha nem részemről nem érdekel. Szóval mutogathatsz nekem ilyet, már elkéstél. Szopacs van makkmarci!
  • GregSB
    #2146
    "MOST MÁR (egy hónapon belül) JÖJJÖN KI VALAMI ÉRDEMLEGES INFÓ, mert ellenkező esetben az ID számomra és a röhejes hivatalos website-ja (sosem mondtam ki, de most igen) egy nagy LOL."

    Úristen! Szerintem ha az ID ezt megtudja azonnal eladja az összes részvényét, bezúzza az összes Ferrariját és az alkalmazottak tömeges öngyilkoságot fognak elkövetni fényes nappal... John Carmack pedig kilövi magát az űrbe...
  • Kandurex
    #2145
    ez az aprl 15. -i dátum meg honann van?
  • Mimis
    #2144
    Nyahhh... kiprószáltam, amit mondtatok... Nvidia 53.xx deto le, Doom3 Beta II -höz adott deto fel, és ment... :) Bár elég xarul... :)) néha-néha eltűntek a falak, és csak szárga izé volt körülöttem... :) mindegy, azért jó lesz, ha eccer készen lesz... :)
  • Tibre
    #2143
    na ugye
  • IMYke2.0.0.0
    #2142
    Doom3: A szükség nagy úr
    Dixie Flatline, 03:24 - Játék: MOHA - (148 komment)

    (PC Games) A német PCGames készített egy interjút Mr. John Carmackkal, melyből egy rövid kivonatot olvashatunk az oldalukon. A kérdezz felelekből kiderül, hogy a játék élvezetéhez milyen konfigra is lesz szükségünk. Végy egy Pixel Shader 1.1, jobb esetben 2.0, képességekkel megáldott grafikus kártyát, a 128MB-os szériából. Érdemes a GF4Ti, RadeOn8500 vagy ennél jobb örleményt alkalmazni. A daráláshoz, a fizikai motor és az árnyékrendszer életbentartásához 2.5 GHz-es háztartási gépeket szerezzünk be.
    Most pedig jöjjön egy kis hidegzuhany. A tesztelési fázis nemrég kezdődött, s a nyár beköszöntéig mindenképp eltart. Viszlát április 15-e.

    FRISS: A planetdoom kifaggatta a fentiek kapcsán az id embereit, akik értetlenül, fejüket vakarászva egyöntetűen a "baromság" jelzővel illették a német lap képzelgéseit.

    Forrás: www.hardwired.hu
  • Zsoltee_a_bator
    #2141
    "nem jöhet ki előbb annál a Játéknál, aminek a motorját liszenszelték hozzá!"

    erre irtam.
    szar volt az erv, csak ennyi.
  • HuAn82
    #2140
    America's Army című akciójátéknál a védelmi
    minisztérium megvásárolta a legújabb Unreal Warfare engine-t.
  • NeoMaN
    #2139
    kijöhet... lásd HL2
  • IMYke2.0.0.0
    #2138
    American Army hol jött ki Doom III-engine-nel?

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------

  • Adam5
    #2137
    Na lecseréltem a 512 SD ramomat 512 DDR ramra
    már csak a 1700mhz celeront kell lecserélnem 2200 pentiumra és kész vagyok a doom3 ra
  • neozed
    #2136
    Honnan ez a feltehetően fake info, amit lentebb okosan megosztottál velünk?
    Duke Forever DoomIII engine-vel?
    Bah
  • NeoMaN
    #2135
    Jaaaj. Ezt most megint honnan veszed, ha szabad kérdeznem?? :D
  • Zsoltee_a_bator
    #2134
    Mint pl American army?
  • IMYke2.0.0.0
    #2133
    Nem jöhet ki, mert a Doom III-engine-jét fogja használni, ergo: nem jöhet ki előbb annál a Játéknál, aminek a motorját liszenszelték hozzá!

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • grebber
    #2132
    Ha igy megy tovább elöbb jön a Duke Nuken Forever mint ez!!!
  • neozed
    #2131
    Jah némi hivatalos info-t jó lenne, ha az arcunkba tolnának, mert ez így gáz
  • Zsoltee_a_bator
    #2130
    azt hiszem az ujabb detonatorokkal nem mukodik csak regivel.. 3x.xx korul (nem tudom pontosan)
  • Árnyvadász
    #2129
    Így már igen.

    Azonban én egy dolgot igazán elvárnék az ID-től: Mondjanak már valami hivatalos megjelenési dátumot, vagy adjanak ki egy DEMO-t, egyáltalán informáljanak már minket arról, hogy akkor mégis mire számítsunk. Mert ez a semmi hír, semmi kép, semmi infó több, mint idegörlő. Gyakorlatilag a 2003-as QuakeCon (augusztus) óta szinte hírzárlat van. Az újságokban (Játékmagazinok) volt persze hangzatos reklámokkal beharangozott Béta-teszt meg egyéb írások, de abból semmi érdemleges információt nem lehetett leszűrni, ergo értelme sem sok volt. Csak annyi, hogy az olvasók megvegyék a lapot a semmiért. Marketing ismét működik. Na mind1, nem akarok elkalandozni, szóval egy szó, mint száz: MOST MÁR (egy hónapon belül) JÖJJÖN KI VALAMI ÉRDEMLEGES INFÓ, mert ellenkező esetben az ID számomra és a röhejes hivatalos website-ja (sosem mondtam ki, de most igen) egy nagy LOL. Azért hónapokon keresztül visszatartani infókat nem igazán fair, ha már 2002 óta egyfolytában tolatják az arcunkba, hogy 2003-ban a 10 éves évfordulón itt a DOOM3 és egyebek....

    Csak nehogy... Nehogy az legyen, hogy most az X-Box-os port-al vannak elfoglalva és az élvez most elsőszámú előnyt. Vagy a másik, hogy a motor közel sincsen készen... Na pont ezek miatt adjanak életjelt az állapotról és akkor az ember nem rágódik ilyeneken nap, mint nap. Nekem valahol a szívem mélyén a D3 "A JÁTÉK", persze kizárólag grafikai alapon nézve a dolgot. Az egy dolgog, hogy a STALKER lesz mégis az melyet rongyosra játszok, attól még a D3 az D3.
  • pinehead
    #2128
    Korrigáltak a hardwired.hu-n, így már jobban hangzik...
  • Mimis
    #2127
    oooooooké... :)
    Köccike.
  • reaper4
    #2126
    a bétához "csomagolt" nvidia drivert tedd fel, mert csak azzal megy!
  • Mimis
    #2125
    Hmmmm... :) akkor nemtom nekem mim van... :) mindegy... :)

    Egyenlőre egy 1800-as proci, 256Mb Ram (DDR333), GF4 Ti4200 128Mb... őőőőő... így hirtelen ennyi... :) tudom, hogy nem egy csúcsmasina, de ezem van, és egyenlőre nem szándékszom tízezreket költeni mostanában.. :)
    Nyafff...tehát ezen a configon nem indul, villodzó fehér képernyőt ad.
  • Zsoltee_a_bator
    #2124
    beta nincs. amugy ha leirnad min inditod lehet segitene, mert igy zero.