1043
  • noxon
    #3
    Ezzel a topic-al meg milett. Pedig jó sorozat.
  • CybeRick
    #4
    Valóban. Nekem az egyik kedvenc sorozatom, jobb mint a sok brazil szappanopera.
  • noxon
    #5
    Talán az az egy baj a Babylon 5 sorozattal, hogy egy kicsit kevés benne az űrharc.
  • CybeRick
    #6
    De ami benne van az minőségi. Nagyon tuti animok vannak még átvezetőnek is.
    Múlthéten is elmaradt az űrcsata "sajnos".
  • Punker
    #7
    up
  • RelakSfromhome
    #8
    ÁZ :D
  • Punker
    #9
    na szóval szerintetek miért nem adják le újra? nekem csak a nagy bevezető 90 perces rész van meg talán még VHS-n...
  • RelakSfromhome
    #10
    Adhatnák! Csak onnan láttam, amikor megérkezett az új kapitány. Hirtelen már a nevére sem emléxem :(
  • Punker
    #11
    aszem valami Jeff...
  • RelakSfromhome
    #12
    "asszem" :D
  • Punker
    #13
    Sinclar volt az első nem?
  • Bucser
    #14
    Ha felmész DC-re szerintem lehet találni ugyanis kiadták mind a 4 sorozatot DVD-n. Valamint van egy jó kis kiegészítő ami túlképpen a Crusade bevezetője (emlékeztek ezt is elkezdték adni igaz soha nem fejezték be magát a sorozatot is.) És ha érdekel a B5 Universe van egy Freeware Gamma B5: I've Found Her. B5: I've Found her

    NAgyon jó játék és igaz még csak egy prequel tehát bevezető kampány de nekem tetszik!!!!!!!!!
  • Tuvok #15
    Jeffrey David Sinclair volt az első, John Sheridan a 2 és úcsó.
  • RelakSfromhome
    #16
    De
  • Tuvok #17
    visszavonunk, visszavonunk ?
  • RelakSfromhome
    #18
    ÁZ!!! :D:D
    De SHeridan nem az uccsó kapitány volt! Utána még a volt felesége is vezette egy jó ideig, meg valami tökjakab ott volt, mikor az uccsó részben felrobbantották.
  • RelakSfromhome
    #19
    :P:P
  • RelakSfromhome
    #20
    Nah, megnézem ezt az UT2004 alfabéta demót
  • Tuvok #21
    felesége ??? Delenn volt a felesége, Lochley a nője, ő volt még vmeddig, meg Ivanova helyettesítette 1-2x.
  • Tuvok #22
    őő télleg volt Lochley is felesége juteszembe, de nem vmi sokáig ha jól emléxem
  • Tuvok #23
    Kosh meg Bester voltak a kedvenceim, Bestert a mi Chekovunk, azaz Walter Koenig alakította
  • RelakSfromhome
    #24
    ÁZ! :D

    Obey the corps!
  • Borg
    #25
    Nekem is nagy kedvencem a sorozat, végig láttam az egészet.

    A StarTrek után a legjobb történet, amit valaha feldolgoztak, csakhát a megvalósításon "picit" látszik a lightwave:)
    De nagyon király.
  • Punker
    #26
    lightwave-t a babylon 5-tel reklámozták :))))
  • Bucser
    #27
    És az, hogy Amigakkal készítették a speciel effekteket:)))

    Bővített Amiga 1200kel ha jól trudom. Én is lehidaltam mikor megtudtam.... És szerintem sokkal jobb mint a Star Trek. Nem 4-5 részenként mozdul előre a főszál, hanem folyamatosan mozog a történet mindig van valami utalás a később történtekre okosabb sorozat mint a Star trek... Talán az volt a bajh, hogy túl okos volt az amiknak akárcsak anno a Vengeance Unlimited Michael Madsennel... ÉS ha jól emléxem ennek még nagyon jó magyar szinkronja volt...
  • Tuvok #28
    No igen, de a Trek-nek a 60-as évek óta hagyományai vannak, a B5 meg egy 90-es évek beli modern és vadiúj sorozat új ötletekkel, míg a Trekben azért nemegy infó már elavult. De ezt igazán nem ehet felróni neki.
  • Bucser
    #29
    Azért a Next Gen-t ne keverjük a 60-as évekbe..... Az B5-el egy időben készült cucc!!! És van is említve egy generációnyi különbség benne.... (ha jól emléxem:))))
  • Tuvok #30
    kb. 10 év különbség van a TNG és a B5 közt...
    A TOS-ra gondoltam, ennek az alapfilozófiáját követi minden utána jövő Trek film és sorozat, a B5-nek viszont nem volt mit követni, teljesen új koncepció volt.
  • Bucser
    #31
    Ez igaz.
  • Punker
    #32
    na most kezdem nézzni a bevezető extra részt :)
  • RelakS
    #33
    Büdös surmó, otthon pihizel?
  • Punker
    #34
    jaja
  • Borg
    #35
    Én is
  • Kori
    #36
    Mikor és hol kezdik végre vetíteni?
  • Tuvok #37
    sztem sehol...
  • Bucser
    #38
    Sorozat nincs sehol, de játék az van <a href="http://ifh.firstones.com"> itt</a>. Szerintem elég ütős.
  • Bucser
    #39
    NA szal inkább itt.
  • Tuvok #40
    nem mutatnál pár screenshotot ? kíváncsi lennék...
  • 2XP
    #41
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1073056338
  • _Vegeta_
    #42
    A babylon 5 keccsegtelenul a leghihetobb sci-fi.. A keszitok gondolkodtak is mikozbe megcsinaltak. Csak nezzuk meg az urhajok formajat, pl. a starfury-t. A sorozat fizkailag teljesen ottvan. Nyilvanvalo h nem emiatt szeretik olyan sokan. A sztory a ST-kkel ellentetben sokkal osszetetteb, es sokkal tobb utalas van benne a mai vilagra. Akar még egy lehetseges jovokepnek is tekintheto a b5 univerzuma.
    2020: Az elso holdbazis felallitasa - Még helyben is vagyunk, ha bush igergeteset hallgatjuk. ;D