294
  • Roll
    Ezt még valahol meg lehet találni a neten iso-ban?
    Nekem nem sikerült a nyomára bukkani.Ha valaki tud egy címet légyszi írja meg.
  • plas
  • plas
    http://www.gamasutra.com/db_area/images/features/19990402/the_neverhood_small.jpg
  • insp
    Látta már valaki boltban ezt a játékon Magyarországon? Ha igen, akkor hol? Nagyon fontos lenne, mert karácsony előtt mindenképp meg szeretném venni!

Előre is köszi mindenkinek a segítséget!
  • Tuvok #42
  • Roll
    Ez a játék baromi jó volt, szerintem tök jó fejtörök voltak benne.
  • zaki
    Direct Connect, vagy egyén filecserélőkön biztos megvan valakinek
  • zaki
    ez melyik is volt? nem egy kalandjáték vmi gyurma figurával vagy valami ilyesmi? :P
  • moNTo
    Hay: mail ment
  • Zoidberg
    Erős idegzetűek még mindig letölthetik a zenéjét :)

http://devbiol.zoo.uwo.ca/~kvt/mp3/Neverhood/

http://devbiol.zoo.uwo.ca/~kvt/mp3/Skullmonkeys/
  • Dante
    az egyik legjobb kalandjáték;)
  • Hay
    Monto: Sexárdi vagyok, amúgy tv-kábelen nyomulok itt a cégnél. Viszont nem vagyok nagy net-szakértő, s ebbe bele tartozik az FTP ismeretek teljes hiánya is...
    Azér' tudsz valami megoldást?
  • moNTo
    Mennyire gyors a neted?
    Esetleg Budapesten vagy?
  • Hay
    Hi!
    Volna esetleg valaki, aki akár "bármi áron" elküldeni nekünk -8 éves kisfiam meg én :-) - a Neverhood-ot CD-n?
    Ha igen, írok nevet s címet. Vagy esetleg írjon a [email protected]
    1 éve keresem...
    Hay
  • xtaki
    nem kell hozza cdrom...eleg ha isot toltesz es emulalod ;) a daemon tool megfelelo eszkoz hozza
  • Waterhorse
    Most látom, hogy ezt már leírtam egyszer, sebaj ismétlés a tudás atyja. Ha már itt tartok, most újra elkezdenék játszani a neverhooddal (ha lenne müködöképes cd-romom) akkor abban se emlékeznék ám minden probléma megoldására.
  • FREAK
    ezt nem, ennek ez a megoldása..... kiszúrja az ember szemét az a BOBBY felirat, de mégsem törődik vele, ez a kurva nagy trükk benne.....
  • xtaki
    en ugy emlexem hogy ossze lehet a kombinaciot szedni...bar mar eleg reg volt mikor vegignyomultam. tan' ujra kellene ;)
  • FREAK
    de nem bizony :))))))))))))))

a gyémántok különböző színben törik a fényt..... neked meg kell találnod a megfefelő színkombinációt.....

na most az egyszer elárulom, de legközelebb csak a legvégén segítek, kár lelőni a poénokat

szal oda van írva a kabin falára, hogy BOBBY

B.O.B.B.Y = Blue, Orange, Blue, Blue, Yellow

amúgy én is itt akadtam el először :)))
  • Waterhorse
    Hát én az ágyuhoz való heriglifákkal szenvedtem el mig rájöttem arra a kombinációra.

Azért van olyan játék ezen kívül is amin lehet sokat röhögni(Grim Fandango, Monkey Island 3).

Talán az volt ezzel az egyetlen baj, hogy éppen a története miatt egy emberrel sem lehetett találkozni, és túlontúl nagy volt a csönd, mondhatni idézöjelbe nagyon magányosnak éreztem magam a játék során.
  • Waterhorse
    Ezek jól fognak jönni:)) Már nagyon régen jáccottam vele, de imádtam. Azokra a bugyuta zenékre meg még mindig emléxem:))
  • Zoidberg
    HA esetleg valakit érdekel itt meg vannak a zenék:

http://devbiol.zoo.uwo.ca/~kvt/mp3/Neverhood/

http://devbiol.zoo.uwo.ca/~kvt/mp3/Skullmonkeys/

Érdemes leszedni, agyament egy zene :)
  • Imremagdi
    HM csak ennyi üzenet egy király játékról ...

Mindenki órákat szenvedett az egersssel, én 17 perc után rájöttem a lényegére most már bármikor megcsinálom 30 Másodperc alatt.

Ténylegnemkészünlt folytatása ennek a játéknak?

Ismertek olyan játékot amiben ennyit lehet röhögni ?
  • Orson
    Nem játszott valaki véletlenül PS-ön a Skullmonkeys-sel és a Boombots-sal? Ezt is ugyanaz a csapat fejleszette, mint a Neverhoodot.
    Ha valaki játszott már vele, elmondaná, hogy milyen? És hogy miről szól?
  • Orson
    Sajna oly kevés Neverhood fant ismerek :((( (legalábbis magyart. Kár.)
  • Orson
    Sziasztok!
    Most regisztráltam ide. Végre egy Nev fórum!! :)))
    A kérdésem a következő: nem tudja vki, honnan tölthetném le a Neverhood soundtrackot? (jó, a fele már megvan, de kéne a töbi is...)

És van Nev honlapom is, akinek van kedve, nézze meg (plííízzzz!!): www.neverhood.fan-page.com

És ha vki tud vmit a zenékről: [email protected]

Orson }8)
  • addaam
    Nem tudja vki honnan szedhetem le a Neverhood-ot?
  • Waterhorse
    én az ágyúval szenvedtem meg benne régen.
    Kár, hogy mások nem voltak vagyis végig magányosan jártuk a pályát sose találkoztunk ugy igazán senkivel. Mondjuk ez a történet miatt van, meg több munka is lett volna vele de azért kalandosabb lett volna.
  • Efreet
    nem is készült folytatás...
  • xtaki
    ahhoz kepest mennyi munka volt benne nem tul sokan jatszottak vele
  • Efreet
    hatalmas buli volt anno... mennyi idő lehetett az összes animot végigfotózgatni :) nagy hangulatot csinált a játéknak :)
  • xtaki
    ez egy fantasztikus jatek. az elso kitatalosdi amit annyira lekotott hogy vegignyomtam
  • Viking
    Mi ez a game?